logo MVTV.cz

Výbušná atmosféra provázela jednání v Hazlově

Z měst Ašsko

Na mimořádném zasedání zastupitelstva bylo odvoláno vedení obce, kterému nebyly oznámeny důvody. Zastupitel Kojan změnil politickou mapu Hazlova.

eastwood 23.03.2015 13:11

Vlajková loď p.Kojana - tělocvična - páchne po korupci, kdy zastupitel přejde z koalice k opozici ihned po volbách. Nyní na schúzi navrhuje nahradit starostu osobou, jež nebyla s ním na kandidátce. Každý by přeci očekával, že navrhne někoho ze svých parťáků resp.lídra voleb. Proto ten zápach..... a také dotčení narcistického ega nyní již bývalého"odborníka" na stavby jest důkazem jeho pomsty............

ta co byla u voleb 23.03.2015 17:23

No co na to říct :( .......... Zastupitel Kojan at jde do háje. Otocil se zády k lidem kteří mu pomohli když potřeboval, a co hůře k lidem kteří mu věřili. Jo Davide můžeš zase v příštích volbách kandidovat. Věřím tomu že dopadnes hůř než pan Mondek a ostatní jemu a tobě podobní !!!!!! Zadarmo to asi nebylo co ? ...... komen fiken ??? .... tak urcite :D Ta skola v nemecku urcite neni zadarmo.

ten co byl na zasedání 24.03.2015 19:27

Kdyby jen škola v Německu .. ale ty splátky za baráček .... to je "ňamka"

ta co byla u voleb a zasedani 24.03.2015 22:36

tak o tom zadna :D ... ono toho bude urcite vic, jinak by se tam tak necpala. A mimo jine .. jsem taky naplavenina,ale ziji tady uz 15 let a me dite je zde od narozeni. A ti lide co jsou v zastupitelstvu ... volila jsem jen 3 z nich a Kojan mezi nima nebyl ... nastesti ...

Házlovák 23.03.2015 18:09

Nechtěl jsem se k tomu vyjadřovat , ale dosavadní vedení úřadu je jedna velká korupce a to počínaje Mondekem a konče Kojanem. Je mi z Vás na blití. Doufám , že ty peníze co jste si nakradli budou vaší noční můrou.

apupi 1 23.03.2015 20:28

Jak to , že není zachyceno nic z takzvané výbušné atmosféry. Co nám tady Míro ukazuješ za omáčku?. Kde jsou názory občanů, odpovědi zastupitlů ?

mani 23.03.2015 20:36

v Hazlově probíhá již léta pouze moc o to , kdo ovládne úřad. Místo , aby se dělalo něco pro lidi a obec , tak se neustále jen debatí a vyhazují ti , kteří by pro Hazlov něco chtěli učiniti. A názory občanů? Ty nemají šanci , prostě nebudou respektovány , záškodníci mají totiž daleko lepší plány. Tam jde něco urvat a tam taky , za to stojí bojovat .Občané ať táhnou. Ty nás nezajímají. Však oni rezignují, časem zapomenou.

neznáma 23.03.2015 21:55

Tohle co se děje v Hazlově to už je pro smích.Jedna velká komedie.Hlavně zakrýt podvody bývaleho vedení.A p.Kojan dobrý komediant.Jim děti tady do školy nechodí!!!!

Bedrich Smetana 23.03.2015 23:30

David Kojan......puuuuuuu puuuuuuuu,hanba..Pro normalniho obyvatele hazlova,tim myslim puvodni obyvatele ne ty naplaveniny,naprosto neprijatelna sestava ve vedeni.puuuuuuuu puuuuuuuu hanba.Kdyby tak nova pani starostka obcas zasla mezi prosty lid ,nebo pan Mondek treba.Na kus reci,do Saigonu co?Optat se prostych lidi co si o tom mysli,anebo o nich.

kolobrnda 24.03.2015 12:23

Máme co jsme chtěli. Ono to je jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet. Lidi v Hazlově jsou nepoučitelní a volí jedny a ty samé týpky.

Helča 24.03.2015 12:41

Titulek je trošku vytržený z kontextu.Taky jsem čekala názory obou stran,jak zastupitelů,tak občanů.Tohle mi jako výbušná atmosféra nepřišlo,nebo mám snad jiný druh uvažování?

sadiky 25.03.2015 19:28

Vážený pane Kojane, Vaše rodiče zná určitě mnoho lidí z Hazlova. Zamyslete se nad sebou a nedělejte jim ostudu, i když myslivec pan Kojan již není mezi námi. Jinak souhlasím se všemi příspěvky. Peníze na splátky hypoték atd. ..... a po mně potopa ! Nic víc, nic míň.

--- 25.03.2015 21:30

Nežiju v Hazlově, ale z toho co se tu píše nechápu, proč na pana Kojana už někdo nepodal trestní oznámení. Dokonce ho lidi volili?????

Patrik 02.04.2015 19:30

Tak co Davide hrejou te Mondekovo penizky,,,,

defenestrátor 08.04.2015 10:46

hmmhmm... Už minulé osazenstvo radnice (teď je tam polovina...)ukázala co je v nich a co jsou zač.Ve volbách skončili v poli poražených a přesto Nám vládli tři roky a zachutnalo jim to... Jen si připomeňme jaká byla jejich hlavní náplň práce...,být dobrými správci,hospodáři a investoři obecních peněz.Že jejich um a strategie do budoucna končí u pár záhonků (bývalá květinářka...) a autobusových zastávek těsně před volbama to je evidentní! Investice za 18 mega byla nad jejich myšlení,teď to bude o 1/3 dražší a kdo ví kdy hotová,pokud se nezbourá...?! Na každou maličkost se přizvávali posudkáři ze všech možných instancí jen na takovouto investici při jejich výběru projekční kanceláře se neudělají alespoň dva nezávislé statické posudky a kontrola projektu v ceně pár tisíc.Úsměvné je že jsme měli a máme v zastupitelstvu dva "stavaře" který se touto profesí živý a byli silnými kritiky předešlích stavebních poměrů.To jenom na připomenutí kdo nese hlavní zodpovědnost za tu hladovou zeď které se říká tělocvična...!? Hodně trpělivosti hazlovští nebo se přidejte a půjdou z okna ven...!!!

Přidat nový komentář