logo MVTV.cz

Dva případy vyšetřované policií rozčeřily hladinu veřejného mínění na Ašsku

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY Ašsko

Police vyšetřuje na ašské radnici. Několika osobám bylo oznámeno zahájení trestního stíhání.

Od radního města Aš a Karlovarského kraje Jiřího Červenky dostala naše redakce toto tiskové prohlášení vztahující se ke kauze.

Lada V. 15.04.2015 14:33

tak trener ruzicka uz ma hit , panove z radnice asi mit zadnej nebudou co ? https://www.youtube.com/watch?v=zP1OxzQ29Ak

ladislav 16.04.2015 11:21

Pane redaktore. Zaujala mně Vaše reportáž z panem starostou o korupci. Pan starosta je starostou Aše a ne Loun, sponzorský dar za pronájem Ašských pozemků mněl logicky skončit v Aši.

lubo 16.04.2015 11:54

přeně tak

prostě občan Aše 17.04.2015 09:42

Přidávám se k předchozím názorům - sponzorský dar od společnosti působící v Aši by měl dle mého názoru jednoznačně podporovat sportovní oddíly z Aše a ne z Loun či jiných měst. Sportovních oddílů, které by finanční výpomoc potřebovaly a s radostí uvítaly, je v Aši určitě dost. Je s podivem, že pan starosta, ve chvíli kdy byl dotázán na to, koho by casino mohlo podporovat, na "svou" Aš tak nějak zapomněl a jediný oddíl, který mu vytanul na mysli byl právě ten oddíl z Loun, za který jen tak mimochodem jezdí jeho syn. Lidsky sice rozumím tomu, že jeho syn je nadějný sportovec a že kolo, na kterém jezdí, není levné, ale... Myslím, že chování pana starosty v tomto případě bylo minimálně neetické - dle mého názoru po dotazu casina, měl pan starosta zajásat, že může zprostředkovaně nasměrovat peníze třeba i do několika ašských sportovních oddílů, které jsou rády za každnou korunu. To ale neudělal a teď se ještě tváří, jako by nechápal, o co tu jde a vymlouvá se jak malý kluk. K samotné reportáži, chci ještě doplnit, že mě překvapuje, že zkušený redaktor, kterým pan Všetečka bezesporu je, nepoložil panu starostovi otázku, mířící právě tímto směrem. I amatéra by taková otázka napadla jako jedna z prvních...

Blažek 17.04.2015 13:00

Málokteré město podporuje sportovní a kulturní organizace tak jako Aš. Z tohoto kasína jde na podporu sportu a kultury ročně 542 000 Kč za pronájem parkoviště a navíc zhura 7,5 mil Kč z provozu kasína. Toto kasíno podpořilo i řadu dalších projektů v Aši. To, že jsem se zeptal na možnou pomoc pro vrcholové sportovní centrum mládeže nesouviselo s parkovištěm, ale se zaměřením kasina, které v té době muselo ze zákona odvádět část svého zisku na veřejně prospěšné účely. Nemám vůči našemu městu naprosto žádný pocit dluhu v této záležitosti. Naopak, jsem stíhán za to, že jsem se snažil dosáhnout maxima. Kdybychom nepožadovali 5 mil. ale uspokojili bychom se pouze s částkou, kterou za parkoviště platil předchozí nájemce, měl bych klid.

zagy 18.04.2015 12:06

Proč není tahle reportáž o vyšetřování pracovníků MěÚ v Aši policií vidět v nabídce nejnovějších reportáží? Je ze 14.4.2015 a není tam vidět, přitom jsou vidět i starší reportáže.

Přidat nový komentář