logo MVTV.cz

Pod okny ašské radnice zasahovala policie

Z měst Ašsko

Profesionální zásah proti výrobcům a distributorům drog provedla policie v Aši. Ozbrojenci v kuklách obsadili restauraci v centru města.

kersk 15.07.2015 18:02

nejideálnější by asi bylo vyhostit všechny tyhle zmrdy a dalším zakázat migraci k nám. nic lepšího na to neexistuje :)

goldie 16.07.2015 20:31

Není to první zásah a ani poslední. Zaplatí pokutu a budou podnikat dál. Není vůle s nima zatočit. Sebrat živnostňák-na výrobu drog ho neměli a alou domu. Nechceš respektovat naše zákony tak poneseš důsledky, ale to by se muselo opravdu chtít, že???!!! A né jen jako!!

Jarin 17.07.2015 15:42

Tahle putika je tímto druhem podnikání známa již delší dobu, proč ještě funguje? Proč tihle Vietnamci mají ještě ŽL?.....

J.W.Booth 29.07.2015 13:34

Vše je jen o nabídce a poptávce. Jsou zde lidé kteří z části i díky masáži médií a pocitu naprosté svobody nechápou, že drogy i lehké drogy je něco co škodí. Dyť nic není na tom, že smotnu brčko a zahulim. a policajti mi polibte prdel, dyť to není trestný noné, říkali to na tv Hovna, taky na vůlu a i jinde. Jestli to hulili a žvýkali indiáni, klidně ať to dělají dál, ale přidávat u nás další svinstvo do dua cigára a chlast mi nepřijde zrovna moc inteligentní. A pak vlastně oni ani ty jiný drogy nejsou problém, skončím kdy chci já nejsem závislák. To že mi v hubě fet sežral poslední dva zuby, ksicht mám jeden beďar vedle druhýho, a vážim 40 kilo i s botama vlastně není nic, co by bylo nenormální. O tom, že v hlavě mám z mozku jen hromadu sraček a reaguju jen na světlo a tmu, se nebudeme bavit. Vyházet je z republiky, to ses asi pos.al. Takovej fuj fašounskej názor, podívej jak jsou snaživý, děti na školách vynikají, voni vlastně musí vařit piko, dyť je tenisky a trika z číny 5 korun za kilo dovoz neuživí. O tom jak se usidlovali počátkem 90 let by ti mohl vyprávět, kdyby chtěl na každé radnici včetně té naší ten, kdo jim šel na ruku, a pro pár mizerných zlaťáků by prodal i nemocnou babičku. Nojo, když kšeftovali s cigárama, a tričkama a džínama, tak to bylo ok, teď už takové užitečné idioty nepotřebují a dělají si to jak chtějí. A ti užiteční idioti, protože z toho už nic nekápne a šlapou nám na prsty i z ciziny, tak rychle honí populistický body nic neříkajícíma kecama a svalováním viny jinam. Tak, že až přijdou volby, volte ty, co opravdu a jasně bez ohledu na politickou korektnost pojmenují problém, viníky a začnou něco dělat. Nebo seďte na prdeli, počkejte až přijdou islamisti, a taky se to vyřeší. Šaríja totiž trestá užívání drog smrtí.

Přidat nový komentář