logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3172

Nelegálně odložený odpad byl objeven v lese

Krimi

V lesoparku za bývalou ašskou nemocnicí byla objevena další černá skládka. Upozornil nás na ní jednatel Ašských lesů Jiří Červenka, který žádá o spolupráci při hledání původců černých skládek.

Hraničtí hasiči slavili 150 let

Kultura

Již 150 let uplynulo od založení Sboru dobrovolných hasičů Hranice. Událost si všichni připomněli důstojnými oslavami.

Petr Rychlý podpořil Janda open 2018

Sport

Stovky lidí se přišly podívat na tenisový turnaj a podpořit dobrou věc. Na charitu se vybrala rekordní suma. Dojatý Jiří Janda poděkoval všem.

Obrovský strom spadl na auta a dům

Z měst

Ve středu 15. srpna 2018 spadnul v ranních hodinách v Hedvábnické ulici v Aši obrovský strom na 3 osobní vozidla a poškodil i přilehlou budovu. Po příjezdu záchranných složek bylo zjištěno, že naštěstí nebyl nikdo zraněn. Na místě zasahovalo…

Petr Rychlý zve na Česko - Saské spolkové slavnosti

Kultura

Petr Rychlý bude moderovat další kulturně - společenskou akci ve sportovním areálu pod vrchem Háj v Aši 18. srpna 2018. Přijměte jeho pozvání.

Fotbalový kemp si mladí fotbalisté užili

Sport

České a německé fotbalové naděje trénovaly společně v rámci fotbalového kempu. Desítkám dětí se věnovali trenéři celý týden v Aši a německém Erlbachu.

Ašské slavnosti lákají na bohatý program

Kultura

V sobotu 18. srpna 2018 se ve sportovním areálu pod vrchem Háj uskuteční další Letní slavnosti města Aše. Bližší informace v rozhovoru s Robertem Vyskočilem.

V Chebu bylo spuštěno testování bezplatné MHD

Z měst

Obyvatelé Chebu mohou mít městkou hromadnou dopravu zdarma. Tedy prozatím v pilotním půlročním projektu, který má zjistit, zda bude o jízdné zdarma zájem. Vedení Chebu chce tímto krokem ulevit městu od automobilů, snížit dopravní zatížení a uvolnit…

Hejtmanka vyhlásila povinnosti kvůli nebezpečí požárů

Z měst

Kvůli nedostatku dešťových srážek a vysokým teplotám je vyhlášeno období zvýšeného nebezpečí vzniku požárů. Hasiči připomínají, co je v současné době v této souvislosti zakázáno.

Památníkům věnuje Aš zvláštní pozornost

Z měst

Ašská socha Martina Luthera se stala kulturní památkou. Vedle toho město postupně renovuje další pomníky.