logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2910

Fotbalové hřiště s umělým trávníkem otevře chebské derby

Sport

Práce na novém fotbalovém hřišti v areálu Lokomotivy finišují. Na umělém povrchu se již trénovalo. Vedení města chce nyní žádat o dotaci na další část rekonstrukce sportovního areálu.

František Nedvěd měl úspěch v ašské Havaně

Kultura

V neděli 16.7.2017 si nenechaly téměř dvě stovky diváků ujít koncert Františka Nedvěda a jeho doprovodné kapely Tiebreak v klubu Havana v Aši. František Nedvěd nám poskytl rozhovor.

Chebský hrad si připomněl třicetiletou válku

Z měst

Návštěvníci hradu se mohli v sobotu 15. a neděli 16. července 2017 seznámit s nelehkým životem tehdejších žoldnéřů, jejich drsným výcvikem, výstrojí, výzbrojí i bitevní taktikou.

Další fáze úprav v ašské LaRitmě

Z měst

V budově pokračují práce v rámci přípravy pro zázemí umělecké školy. Razantními proměnami projde také okolí kulturního centra. Bližší informace poskytl ašský starosta Dalibor Blažek.

Hazlovské esíčko opět trápí řidiče

Krimi

Dvojitá zatáčka mezi Aší a Hazlovem je stále hrozbou pro řidiče. Ti, kteří nepřizpůsobí jízdu stavu vozovky, mají velkou pravděpodobnost, že skončí mimo vozovku.

MY VÍME, KAM PO SOKOLOVSKU - DANA A MILOŠ ŠKORPILOVI

Z měst

sportujeme ǀǀ relaxujeme ǀǀ poznáváme minulost ǀǀ bavíme se ǀǀ a pořád je kam ǀǀ DOBĚHL JSEM SI SEM PRO ŠTĚSTÍ ǀǀ odsvědčily nám to i hřebeny slavkovského lesa ǀǀ stále objevujeme nová místa ǀǀ hlavně víme ǀǀ KAM PO SOKOLOVSKU

Druhý ročník Kopaninské voříškády přilákal pejsky z celého kraje

Z měst

Přes dvacet psích závodníků se se svými páníčky zúčastnilo pohodové akce, kterou uspořádala Psí škola Kopaniny. Pro nejšikovnější z nich byly připraveny poháry a medaile.

Městská policie v Aši dopadla sprejera

Krimi

Až jeden rok odnětí svobody hrozí třicetiletému sprejerovi, který poničil celkem 17 míst v Aši. Při hlídkové činnosti ho zastihli přímo strážníci městské policie.

Kinematograf i kapely oživily sady Míru v Aši

Kultura

Po roce se do Aše opět vrátil Kinematograf bratří Čadíků. Před každým ze čtyř filmových večerů se navíc představila jedna kapela. Akci navštívily stovky diváků.

Ašští zastupitelé se sešli před prázdninami

Z měst

Měněny byly ceny pozemků, či podmínky pro čerpání dotací na septiky. Projednána byla i stavba nového zázemí pro fotbalisty a bezplatný vstup do bazénu pro seniory z okolních obcí.