logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2996

Literární Františkovy Lázně se konají již podvacáté

Kultura

Nepropásněte tradiční festival, který přiveze do Chebu a Františkových Lázní řadu slavných spisovatelů. Zahájení akce bylo připraveno na pátek 3. listopadu 2017 v sále františkolázeňského kasina.

Jediný chebský ostrov by mohl být zpřístupněn

Z měst

Vedení města Chebu by veřejnosti rádo zpřístupnilo jediný chebský ostrůvek. Ten by měl být přes Ohři přístupný po mostku z Mlýnské ulice. Nová odpočinková zóna by mohla lákat i na prohlídky malé elektrárny.

Rybník Březovka byl po roce opět vyloven

Z měst

V sobotu 28. října 2017 ašští rybáři vypustili vodní plochu Březovka. Na akci se přišlo podívat několik desítek lidí.

Orkán Herwart řádil i na Ašsku

Z měst

Nejsilnější vichřice za posledních deset let se prohnala Evropou.Velké škody způsobila i na západě Čech. Hasiči a energetici zasahovali v celém kraji.

Muže musela po nehodě na Ašsku transportovat helikoptéra

Krimi

Z neznámých důvodů havaroval muž s osobním vozidlem ve Vernéřově u Aše. Na místě zasahovali v úterý 31.10.2017 hasiči, policie a záchranná služba. Vrtulník přistával přímo u nehody.

S financemi a investicemi vám pomůže nový FI Point v Chebu

Z měst

Nevíte si rady s hypotékou, pojištěním majetku, osob, či konsolidací půjček? Nebo máte našetřené peníze a chcete je zhodnotit více jak 9 % ročně? Pro všechny případy je pro vás v Chebu nově otevřený FI Point, kontaktní místo, díky kterému můžete mít…

V roce 2018 se dočkají rekonstrukce dvě ašská sídliště

Z měst

Opraveno bude sídliště v Mikulášské ulici i parkoviště u Lidového domu. Rozhodli o tom na svém zasedání ve středu 25. října 2017 ašští zastupitelé. Schválen byl např. i strategický plán pro oblast energetiky.

Žáci ašských základních škol zápasili o pohár starosty

Sport

Ve sportovní hale se hrála přehazovaná. Která škola si tentokrát odvezla putovní pohár?

Plechové garáže obydlené bezdomovci zmizí v Chebu do konce roku

Z měst

Sklad pro nepotřebné věci a přístřeší pro bezdomovce. To byla z velké části funkce plechových garáží ve Vrázově ulici v Chebu. Město ukončilo nájemní smlouvy a pozemek se chystá prodat drážním hasičům, kteří prostor zkultivují.

V Chebu se začaly připravovat vánoční trhy

Z měst

Již 25. listopadu 2017 budou opět zahájeny tradiční adventní trhy na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad. Několikatýdenní akci má letos na starost KC Svoboda.