logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2800

První ašský PubQuiz byl plný

Z měst

Zábavná skupinová hra se začala hrát v ašském podniku. Další hospody, kde bude možné hrát s přáteli kvíz o hodnotné ceny, by měly na západě Čech přibývat.

Cheb zjišťuje, co by přinesl obousměrný provoz Kamenné ulice

Z měst

Vedení radnice se zabývá možností zobousměrnění ulice, která dnes slouží pouze pro výjezd z náměstí Krále Jiřího z Poděbrad. Proti záměru se postavili někteří občané, kteří podepsali petici. Chebský starosta nám situaci přiblížil přímo v Kamenné…

Významná sportovní akce se konala v Aši

Sport

Nejlepší mladí badmintonisté z celé České republiky se utkali v rámci turnaje Grand Prix A U13 České republiky na palubovce sportovní haly v Aši. Pořadatelé z Badmintonového klubu Aš odvedli obdivuhodnou práci.

Virtuální realita přiblíží historii Goethova náměstí v Aši

Z měst

Díky přeshraničnímu projektu Kulturní cesta Fojtů vznikne mobilní aplikace, která uživatelům umožní "cestovat v čase". Bude možné si prohlédnout Goethovo náméstí v jednotlivých etapách jeho vývoje a to i ve 3D zobrazení.

Maturitní ples ašského gymnázia opět zaplnil AKS

Z měst

700 návštěvníků si přišlo užít společenskou událost, kterou připravila v sále bývalého Ašského kulturního střediska oktáva ašského gymnázia. Na maturitní zkoušku se chystající ročník uspořádal svůj ples 28. ledna 2017 a to ve stylu High School…

V chebské nemocnici začíná rozsáhlá revitalizace

Z měst

Karlovarský kraj investuje do rekonstrukce a dostavby nemocnice v Chebu téměř půl miliardy korun. Město Cheb přispěje 10 %. Rozsáhlé stavební práce začnou 1. února 2017, hotovy by měly být v říjnu 2019. Nové kvalitní zázemí by mělo být přínosem jak…

Lenka Dusilová uchvátila ašskou LaRitmu

Kultura

V pátek 27. ledna 2017 zavítala po letech zpěvačka Lenka Dusilová do Aše. Na její sólové vystoupení se těšily téměř dvě stovky návštěvníků kulturního centra LaRitma. Před koncertem Lenka poskytla i krátký rozhovor.

Bílá stopa lákala skvěle připravenou tratí

Z měst

Hranické sportovní setkání se konalo v novém duchu a za nádherného zimního počasí. Desítky lyžařů si užily pohodový den.

Tvůrci pAšáků přednášeli ašským studentům v LaRitmě

Pašáci

V pátek 27. ledna se žáci ašských základních škol a gymnázia Aš mohli seznámit s projektem pAšáci. Tvůrci žáky provedli kompletní databází a součástí přednášky byla také beseda s profesionálním bubeníkem Petrem Hatašem.

O odvolání chebského starosty se již nehlasovalo

Z měst

Na řádném zasedání chebského zastupitelstva se projednávalo téměř 30 bodů. Hlasování o odvolání starosty nikdo nevyvolal.