logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3172

0609 - STORY KAPELY [díl.3]

Kultura

Další díl pořadu 0609 - STORY KAPELY je tu! Dozvíte se pár zásadních novinek a zajímavostí, které kapelu potkaly. Seznamte se s novými členy kapely.

Ve Štítarech u Aše hořelo pole

Krimi

Pokračující sucho dělá vrásky hasičům. Kvůli technické závadě kambajnu začalo hořet pole kousek od Aše. Zemědělci v rychlosti rozorali půdu, aby se požár nepřiblížil k lesu. Na místě zasahovaly hasičské sbory z Čech i Německa.

Ve Studánce burácely motory

Z měst

Již 10. sraz milovníků silných motorek se konal ve Studánce. Velké množství hostů si užilo dva dny v pohodovém prostředí s bohatým programem například s kapelami Libarate, Baba Hed, Rammstein Revival či švýcarskými AM:PM.

Nové parkoviště u Lidového domu v Aši předznamenává další úpravy

Z měst

Třicet jedna parkovacích míst vzniklo v Tesařské a Mírové ulici. Sloužit budou nejen obyvatelům blízkého sídliště. V příštích letech by měl být opraven i přilehlý vnitroblok a rozjednána je i rekonstrukce další části Hlavní ulice.

Grand Festival u ašského kasina přilákal téměř dva tisíce lidí

Kultura

Revivaly kapel AC/DC, ABBA, Rolling Stones a Beatles zahrály na akci u Grand Casina v Aši. První Grand Festival nabídl 21. července 2018 i další doprovodný program a soutěže.

V Chebu byla spuštěna unikátní aplikace nejen pro turisty

Z měst

Díky mobilní aplikaci TimeTrip můžete v reálném čase a na konkrétním místě sledovat vývoj chebského hradu ve 3D zobrazení. Slavnostní spuštění aplikace se konalo 18. července 2018.

Sokolov buduje nové městské byty

Z měst

Za téměř 30 milionů korun vybuduje město Sokolov nové byty v Poláčkově ulici. Do nájemního bydlení má lákat klidná lokalita a vyšší standard chystaných bytů.

V opuštěném bytovém domě v Chebu vznikne přes 20 bytů

Z měst

Město Cheb bude ve dvou etapách investovat více jak dvě desítky milionů korun do rekonstrukce domu v Mánesově ulici. S rekonstrukcí se začne již letos. Vzniknout by mělo více jak dvacet nájemních malometrážních bytů.

Sokolov si posvítí na ledovou plochu v hokejové hale

Z měst

Sokolovský hokej se dočká lepšího osvětlení ledové plochy. V hokejové hale HC Baníku Sokolov chce město investovat zhruba milion korun do úspornějších světel, která zajistí i potřebnou svítivost.

Na nebezpečí na internetu upozorňuje preventivní video

Krimi

Kybergrooming, kyberstalking, kyberšikana, sexting, phishing, netolismus, hoax? Cize znějící slova, která však mohou představovat reálnou hrozbu pro lidi pohybující se v online prostředí.