logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2060

Ašský bláteník bez bláta

Sport

Za ideálního počasí se konal za velkého zájmu účastníků další ročník cyklistického závodu pro všechny generace. Organizátoři přivítali mnoho závodníků a závodnic z Německa.

Fotoklub Soudkovitost 09 vyslal veřejnost do ulic Aše

Z měst

Další ročník soutěže přilákal zájemce o fotografování. Atraktivní témata přinesla napětí a nutnost rozvinout fantazii.

Orientační běžci využili sportovní areál v Aši

Sport

Sportovní areál pod vrchem Háj v Aši se stal dějištěm dalšího ročníku putovního poháru v orientačním běhu nazvaném Ašský štít.

Začaly práce na nových sportovištích v Aši

Z měst

V rámci získání dotací byly zahájeny práce také na stavbě fotbalového hřiště s umělým trávníkem III. generace. Starosta města Dalibor Blažek řekl bližší informace.

Zastupitelé jednali o více než 20 bodech

Z měst

V koncertním sále bývalého Ašského kulturního střediska jednalo 19 zastupitelů. Došlo i na prezentaci republikového unikátu.

Sportovní naděje regionu

Sport

Představujeme mladé sportovce Ašska.

Následky dopravní nehody odstraňovali hasiči

Krimi

V pátek 18. dubna 2014 se v ranních hodinách stala v úseku hlavního silničního tahu z Aše do Hazlova hrozivě vypadající dopravní nehoda. Na celkem přehledném místě řidič osobního vozidla ze zatím nezjištěných příčin vyjel mimo vozovku.

Bezohlednost vandalů v plné nahotě v Aši

Z měst

Bezradnost společnosti k negativním jevům narůstá. Krátce po umístění desky na rekonstruovaný památník Gustava Geipela v Aši byla v noci za 16. na 17. dubna zničena ještě před oficiálním odhalením opravené památky.

Kriminalisté zadrželi významného distributora drog

Z měst

Kriminalistům Karlovarského kraje se podařilo zadržet největšího distributora drog v Aši. 44letý Slovák byl obviněn z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy.

Oslavenkyni přijel gratulovat starosta Aše

Z měst

Paní Lydie Voleská se dožila ve středu 16 dubna 2014 104 let a je nejstarším člověkem na Ašsku.