logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 1986

11. díl Tajemných zákoutí

Tajemná zákoutí

Ašsko mělo po druhé světové válce svá specifika. Bylo jednou z nejstřeženějších oblastí v republice. Pohraniční stráž hlídala přechod mezi východem a západem. O střežení hranic nikdy nepromluvili dva mladíci, kteří byli v padesátých letech…

V Hranicích přináší přítomnost policisty své ovoce

Z měst

Vedení města Hranice si pochvaluje spolupráci s policií. Přidělený policista řeší přímo v ulicích města nejčastější přestupky a dohlíží na dodržování zákona.

Malé fotbalisty přišel podpořit jednatel Ašských lesů

Sport

Fotbal patří bezesporu k nejpopulárnějším nejen ve světě, ale také v České republice. Tisíce hráčů hrají soutěže na různých úrovních a nejisté, že budoucnost českého fotbalu je ve výchově mládeže.

Ašská sjezdovka se otevře poslední lednový pátek

Sport

Nízká teplota dovolila zasněžovat ašskou sjezdovku. Vlek i personál jsou připraveni. V pátek 31. 1. 2014 bude možné si ašskou zimu na lyžích či snowboardu užít od 9:00 do 16:00.

Maturitní ples zcela zaplnil AKS

Z měst

Několik stovek lidí si užilo povedený večer ve společnosti maturitního ročníku ašského gymnázia. Tradiční průběh plesu doplnilo několik překvapení.

Ašská badmintonová akademie začala

Sport

Se zajímavým projektem přichází ZŠ Okružní Aš a oddíl badmintonu VK Aš. Pod dozorem kvalifikovaných trenérů se děti učí základy nového sportu.

Využijte možnosti levného bydlení v Aši

Z měst

V novém bytovém domě ve Východní ulici jsou k dispozici poslední volné byty. Nízké náklady a nízký nájem jsou zaručeny.

Kamerový systém by měl pomoci s problémem prostituce

Z měst

Lokalita, která ne často terčem kritiky občanů kvůli prostitutkám, nepřizpůsobivým občanům, či prodejcům drog, bude pod dohledem kamerového systému.

Ruiny v Podhradí vážně ohrožují okolí

Z měst

Dům, který chátral mnoho let je nebezpečný pro pěší i motoristy. Sutiny spadly na vozovku. Naštěstí nebyl nikdo zraněn.

Infocentrum v Aši je na nové adrese již rok

Z měst

Stovky návštěvníků využívají služeb ašského infocentra, které se minulý rok přestěhovalo do zrekonstruovaných prostor v budově knihovny.