logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3172

Cheb je rozkopaný, opravují se silnice i chodníky

Z měst

Dopravní omezení čekejte v Pivovarské, Vrázově, Židovské, Hradební, Valdštejnově a Pražské ulici. Zjišťovali jsme, kdy budou opravy dokončeny a kolik budou stát peněz.

Opilý řidič havaroval v centru Aše

Z měst

Několik desítek metrů od policejní stanice v centru Aše se stala vážná dopravní nehoda. Vůz narazil do ostrůvku v kruhovém objezdu.

Chebský AVON pochod se uskuteční 9. září 2018

Z měst

Letošní, již 4. ročník AVON pochodu Cheb má své pevné datum 9. září. Startovat se bude ve 14 hodin z chebského náměstí. Letos do Chebu přijedou tradiční charitativní akci podpořit známí umělci Magda Malá, která je chebskou rodačkou a Bohuš Matuš.

Jak se oblékali Ašáci v první polovině 20. století?

Z měst

To můžete zjistit v ašském muzeu v Mikulášské ulici. Vernisáž výstavy dobového oblečení a fotografií se konala ve čtvrtek 12. července 2018. K vidění je ašský kroj, svatební šaty, vycházkové obleky i spodní prádlo. Preciznost tehdejších krejčích a…

TOP ROOFTOP FEST 2018

Kultura

Je za námi 4. ročník unikátního festivalu na střeše galerie v Karlových Varech. Překvapí vás, kolik se toho na malou střechu vešlo.

Ašskému triatlonu přálo počasí

Sport

Závod v plavání, jízdě na kole i běhu si užily desítky dospělých a dětí. Okolí rybníku ve Studánce zaplnili sportovci 1. července 2018.

Voříškiáda v Kopaninách přilákala psíky z Čech i Německa

Z měst

Psí škola Kopaniny uspořádala další ročník voříškidády. V neděli 8. července 2018 soutěžili páníčcci se svými čtyřnohými miláčky v několika disciplínách.

Vystřídají rodinné domy Svobodnou chebskou školu?

Z měst

Nová územní studie by mohla napovědět, jak po urbanistické stránce řešit nezastavěné ulice v historické části Chebu. Konkrétně by měla být zpracována studie na území v Mlýnské a Křížovnické ulici, kde by podle chebského místostarosty Michala…

Přes prázdniny čeká ašské děti několik táborů

Z měst

První prázdninové aktvity Městského domu dětí a mládeže Sluníčko Aš začaly. Příměstský tábor láká na enviromentální výchovu. Celkem je na zaplněné tábory přihlášeno 169 dětí.

Kinematograf promítá 4 večery v ašském parku

Kultura

Od 2. do 5. července 2018 promítá Kinematograf bratří Čadíků v sadech Míru v Aši. Jsou připraveny 4 české filmy, na středu a čtvrtek i vystoupení kapel.