logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3139

18. Noc umění v Slebu // 18. Selber Kunstnacht

Kultura

Na noci umění v německém Selbu poprvé vystavovali i čeští umělci. 18. ročník opět přilákal tisíce návštěvníků, kteří si mohli v průběhu jednoho večera a noci užít výstavy výtvarného umění, fotografií, soch, porcelánu, koncerty kapel či kabaretní…

Stovky ilustrací zaplnily ašské muzeum

Kultura

Rozsáhlou sbírku vlastních prací prezentuje ašská výtvarnice Soňa Pešková. Výstavu bude možné navštívit do 24. června 2018.

Pivo za 2 koruny, utopenec za 3 - jedině na 1. Máje na Stebnici

Kultura

Již podeváté se konala recesistická akce "1. Máj aneb bylo nebylo..!?". V kempu Stebnice u přehrady Jesenice se sešli jak majitelé historických vozidel, tak milovníci převleků a retro stylu.

Tajemníci si dali dostaveníčko v Hranicích

Z měst

Ve čtvrtek 3. května 2018 hostili v Hranicích jednání tajemníků městských a obecních úřadů Karlovarského kraje.

SOKOLOVSKÉ ČARODĚJNICE ROZDALY RADOST I DÁRKY

Z měst

Pacienti sokolovské nemocnice měli v pondělí 30. dubna neobvyklou návštěvu. Dětské oddělení a léčebnu dlouhodobě nemocných v nemocnici v Sokolově přišly pozdravit čarodějnice.

Česi a Němci se v Aši kamarádí už od školky

Z měst

Děti z Gattendrofu přijely navštívit Aš. Společně s dětmi z místní mateřské školy si užily výšlap na rozhlednu a hry ve sportovním arerálu na vrchu Háj.

Ašský bláteník byl bez bláta

Sport

Již 17. ročník cyklistického závodu přilákal do sportovního areálu v Aši stovky lidí. Závodníci všech věkových kategorií si pochvalovali trať v nádherném prostředí.

Chebský hrad láká na nové atrakce

Z měst

Exponáty doplnila pojízdná obléhací věž. Na letošní rok se chystají i další velké úpravy hradu za více jak 20 milionů korun.

Zastupitelé v Aši řešili řadu žádostí o dotace

Z měst

Město Aš chce v tomto roce čerpat několik významných dotací. Samo však bude jinými dotacemi přispívat v oblasti zdravotnitcví, kulutry i sportu.

Nejsilnější muži střední Evropy budou v Aši závodit ve dvojicích

Sport

Přijměte pozvání na Strongmen`s Games Aš 2018, kde se bude 12. května poprvé konat netradiční závod dvojic. Výkony spolu změří jedni z nejsilnějších mužů Evropy. Závod pořádá domácí závodník a nejsilnější muž ČR Čestmír Šíma. Výzvu přijal po…