logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2910

POZVÁNKA NA ROCK BEACH PARTY 2017

Kultura

V sobotu 3. 6. 2017 zahrají na koupališti Michal v Sokolově kapely Pokračující Závada, V3SKA, SPS, Vilém Čok + Bypass, Pekař a ATMO Music.

Bývalý hotel se změní v bytový dům

Z měst

V centru Hranic se bude vyhořelá budova radikálně měnit. V bývalém hotelu Praha budou byty a možná také kavárna.

Dům s pečovatelskou službou by měl být v Hranicích

Z měst

V budově u Husova náměstí v Hranicích vznikne dům s pečovatelskou službou. Projekty jsou připraveny. Město chce využít financí z dotací.

Sokolovský dostavník již 26. a 27. května 2017

Kultura

Country-folkový festival opět v Sokolově na Starém náměstí.

Na přechodu pro chodce v Aši byly sraženy děti

Z měst

Vážná dopravní nehoda, při které byli zraněni chodci, se stala v Dlouhé ulici v Aši. Jedno zraněné dítě muselo být letecky transportováno do specializované nemocnice.

Kamennou ulici v Chebu čeká rekonstrukce

Z měst

Přestože nebude Kamenná ulice, která odvádí dopravu z chebského náměstí, obousměrná, chystá nové vedení města její rekonstrukci. Nové by měly být chodníky, přeskládány budou i dlažební kostky silnice.

Do chebského kina chce město investovat další peníze

Kultura

Po úpravě balkonového sezení by se kino Svět mohlo dočkat i nové promítací techniky a rekonstrukce toalet.

Personální krize v chebské nemocnici nekončí

Z měst

Jak zažehnat problém s nedostatkem sester v krajské nemocnici v Chebu se řešilo na veřejném setkání v chebské knihovně. Zavřeno je již infekční oddělení, hrozí snížení počtu lůžek na interním oddělení. Sestry jsou vyčerpané. Situaci by podle nich…

Dark Side: Morgy

Dark Side

Narozen 1986 v Chebu, vyrůstal v Lubech. Když mu byly 2 roky, zavřeli jeho otce za krádeže do vězení. Vyrůstal s nevlastním otcem. V jeho 13 letech odešla jeho matka od rodiny poté, co jí soused nabídl přivýdělek prostitucí. Kvůli výčitkám už se k…

Láďa Křížek nadchnul svým koncertem v Aši

Kultura

V ašském kulturním centru LaRitma vystoupil v pátek 12. května 2017 Láďa Křížek. Akustický koncert si užily stovky návštěvníků. Zpěváka jsme před koncertem krátce vyzpovídali.