logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 1965

Sketch Head: Senior Hip-hop

Sketch head

Kdo se netěší na důchod, má smůlu. Přesvědčíme vás o úžasnosti stáří.

Ašané putovali za barokem

Kultura

Stovky návštěvníků zaplnily dva sály bývalého Ašského kulturního střediska, aby si užily barokní hudbu, divadlo i výtvarné umění.

Internetová mapa s turistickými cíli byla spuštěna

Z měst

Díky přeshraničnímu projektu NAŠE REGIONY „Zajímavosti Aše, Selbu a Adorfu v kostce“ vznikla interaktivní mapa turistických zajímavostí tří partnerských měst.

Františkolázeňská 24hodinovka letos s rekordní účastí

Z měst

Na 450 běžců i chodců se účastnilo 24 hodinového běhu v centru Františkových Lázní. Výtěžek bude věnován na vícedenní divadelní dílnu pro klienty DOZP Pata, jejíž součástí je socializační a aktivizační program „Cirkus Paciento“.

Noc divadel měla v Chebu obrovský úspěch

Kultura

Západočeské divadlo v Chebu se poprvé zapojilo do celoevropského projektu Noc divadel a udělalo dobře. V sobotu 16. listopadu 2013 chebské divadlo ožilo nočním životem spolu s více než 80 dalšími divadly v republice a přivítalo stovky diváků. Zájem…

Vrtule jsou považovány za černou stavbu

Z měst

Investor zřejmě započal stavbu předčasně. Další kroky a postup bude řešit stavební úřad v Aši a Krajský úřad Karlovarského kraje.

Fotografie byly vystaveny v Bad Elsteru

Kultura

Mezi 108 fotografiemi zabodoval i snímek od ašského fotografa. Výstava se v příštím roce přestěhuje do Aše.

Vyjádření ašského starosty k událostem z 23.října 2013

Ptáme se

Starosta Aše Dalibor Blažek se oficiálně vyjádřil k zásahu policie na Městském úřadu Aš. "Nikdo nebyl zadržen, ani obviněn," tak zní vyjádření mluvčího Policie České republiky.

Dobrovolníci vysadili stromy v nové aleji

Z měst

V přírodě překotně ubývá stromů kolem cest, především kvůli bezpečnosti silničního provozu. Proto se občanské sdružení Zelený dědek rozhodlo obnovit alej vedoucí z Krásné do Kamenné osady. Do projektu se zapojily desítky dobrovolníků.

Pozvánka: Putování barokem

Kultura

Základní umělecká škola Roberta Schumanna Aš Vás srdečně zve na Putování barokem, které začne 20. listopadu 2013 v 16:00 a 18:30 v koncertním sále AKS a pokračovat bude i v kinosále. Přijďte společně s žáky a pedagogy ZUŠky ochutnat barokní hudbu,…