logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 1925

Piráti chystají vylodění v poslanecké sněmovně

Ptáme se

Přinášíme vám rozhovor s lídrem kandidátky České pirátské strany v Karlovarském kraji. Je to strana stahovačů, nebo mají co nabídnout lidem i v našem okolí?

Netradiční projekty pro Aš prezentovali studenti

Kultura

Od průmyslové zóny až po vodní přehradu v centru města -- tak představili čtyři týmy studentů své vize architektonických změn města.

Kvůli ašskému lesoparku přijely desítky německých dětí

Z měst

Děti z německého Plavna se podílí na tvorbě informačních tabulí v lesoparku pod Základní školou Hlávkova Aš. Při návštěvě Aše si prohlédly školu i park.

Mina naštěstí minou nebyla

Z měst

Při odstraňování bahna z malého rybníčku pod Hlávkovou školou narazili dělníci na podezřelý předmět. Přivolaní pyrotechnici domnělou munici označili za zařízení používané ve studnách.

Universita třetího věku pokračuje v Aši i v dalším období

Z měst

Desítky převážně starších lidí se přihlásily do zimního semestru University třetího věku, kterou připravilo Centrum celoživotního vzdělávání Fakulty ekonomické ZČU v Chebu.

Na historické cestě na vrch Háj byly odhaleny busty

Z měst

Znovuodhalení památníků Karla Theodora Körnera a Friedricha Ludwiga Jahna si nenechaly ujít desítky lidí. Busty vytvořil žák SUPŠ sv. Anežky České v Českém Krumlově. Na realizaci tohoto projektu se finančně podílela firma Petainer.

Další akce v sadech Míru byla tentokrát tvrdšího ražení

Kultura

Příznivci české undergroundové scény si přišli na své v sobotu 28. září na letní scéně v sadech Míru. Tak, jak tomu bývalo před revitalizací parku, zaplnily desítky mladých lidí prostor letní kavárny, která poskytla zázemí pro povedenou akci tvrdých…

Ivo Šmoldas zavítal do Aše

Kultura

Plný divadelní sál bývalého AKS si užil páteční večer se známým českým kulturním publicistou, překladatelem a glosátorem Ivo Šmoldasem. Celou akci pořádal a setkáním provázel David Nushart.

Vážná dopravní nehoda se stala u obce Hazlov

Krimi

V neděli 29. září 2013 kolem půl druhé odpoledne se u obce Hazlov stala vážná dopravní nehoda dvou osobních automobilů. Došlo k čelnímu střetu vozidel Mercedes a Octavia.

U Penny v Aši spadl strom

Z měst

V neděli 29.září 2013 kolem poledne vyděsil okolí obchodního centra Penny market hluk a následný pád vzrostlého stromu v těsné blízkosti parkoviště. Po dopadu části stromu na zem, nebylo v první chvíli zcela jasné, zda není někdo z nakupujících, či…