logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2910

Cheb má nového starostu a místostarostku

Z měst

Učitel chebského gymnázia Antonín Jalovec se stal starostou. Místostarostkou byla zvolena Gabriela Licková. Nové vedení města prezentovalo i své programové prohlášení.

O pohár Františka Pláničky se bojovalo v Aši

Sport

Turnaj, který je pojmenovaný podle slavného českého fotbalisty Františka Pláničky, měl skvělou úroveň. Desítky fotbalových nadějí předvedly zajímavé výkony.

Ego vystoupil v Havana Clubu v Aši

Kultura

Jeden z nejznámějších slovenských raperů přijel do Aše a v diskotéce Havana představil své největší hity. Skladba Žijeme len raz patřila k nejhranějším skladbám v rádiích Čech a Slovenska.

Strongmen's Games v Aši ovládl opět Čestmír Šíma

Sport

V Aši se v sobotu 6. května 2017 pořádaly nejtěžší středoevropské silácké závody. V tvrdé konkurenci vyhrál domácí strongman Čestmír Šíma. Podívejte se na video ze závodu a rozhovor s vítězem.

Kunstnacht 2017

Kultura

Již posedmnácté upořádali organizátoři akci nazvanou Kunstnacht. Desítky umělců vystavovaly svá díla na různých místech v Selbu.//Schon zum 17. Mal veranstalteten die Organisatoren die sogenannte Kunstnacht. Zig Künstler stellten ihre Werke an…

Bláteník přilákal téměř dvě stě závodníků

Sport

Již 17. ročník závodů horských kol se konal v sobotu 29. dubna 2017 na vrchu Háj v Aši. Náročný, ale oblíbený závod je součástí několika pohárů.

Noční běh v Plesné přilákal vedle čarodějnic i 109 běžců

Sport

V pořadí druhý závod se série Nočních běhů Chebskem se konal v neděli 30. dubna 2017 v Plesné. Atmosféra Filipojakubské noci byla pro čelovkový běh neopakovatelná.

V Hranicích přišly stovky lidí na tradiční akci

Z měst

Pálení čarodějnic mělo v Hranicích velký ohlas. Lampionový průvod a symbolické zapálení hranice ukončil pěkný ohňostroj.

V Selbu a Aši se konal filmový festival / In Selb und Asch ereigneten sich das Filmfestival

Kultura

V Selbu se od 20. do 23. dubna 2017 konal 40. ročník filmového festivalu Grenzland-Filmtage Selb. Poprvé za 40 let se část festivalu přesunula na dva dny i do ašského kulturního centra LaRitma // In Selb ereigneten sich vom 20. bis zum 23. April…

V ašské hale trénovali badmintonisté z Karlovarského kraje

Sport

Pod dohledem zkušeného reprezentačního trenéra přebírali nové zkušenosti mladí badmintonisté z celého Karlovarského kraje.