logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2055

Goethovo náměstí v Aši se bude razantně měnit

Z měst

Další část města Aše bude rekonstruována. Začátkem března 2014 začala rozsáhlá revitalizace Goethova náměstí. Do této lokality se vrátí i socha básníka J.W.Goetha.

Zájemců o studium Univerzity třetího věku v Aši se přihlásilo hodně

Z měst

Výuku navštěvují desítky zájemců. Na konci února byl zahájen další semestr a zájemci si mohli vybrat ze tří předmětů.

Automobil narazil do vysokého lešení

Z měst

Zřícení lešení u bytového domu hrozilo v pondělí 3. března 2014 v Chebu v Májové ulici. Kvůli nehodě dvou automobilů zastavila Škoda Superb až o opravovaný dům. Zasahovat museli hasiči, policie i záchranná služba.

Pavel Trávníček a Radim Uzel v Aši pobavili desítky lidí

Kultura

Známý herec a populární sexuolog zavítali do Aše kvůli natáčení nového seriálu. V sobotu 1. března 2014 byla s oběma pány připravena beseda.

Fotbalová akademie trénovala celý týden

Sport

Nachlazení některých členů poznamenalo účast na týdenním soustředění ve sportovní hale Keller. Nejmladší ašští fotbalisté byli nadšeni. Soustředění završilo nocování přímo v prostorách haly.

Policie má za sebou další úspěšný zásah

Z měst

Policejní jednotky po dlouhodobé přípravě zasáhly v dalším objektu v centru města Aše. Byli zadrženi dva cizinci a neupřesněné množství marihuany a pervitinu.

Zastupitelstvo schválilo několik důležitých bodů

Z měst

Únorové zasedání zastupitelstva města Aš schválilo změnu směrnice upravující podnikání s hazardem, budování veřejného osvětlení, další možnou spolupráci s Bad Elsterem a další.

Hejtman navštívil Ašsko

Z měst

Hejtman Karlovarského kraje projel region. V Hranicích s vedením města hovořil o budoucnosti nejzápadnější části Čech na místě, kde se setkávají hranice tří států. V Aši se setkal se starostou Daliborem Blažkem.

V Aši je natáčen nový televizní seriál

Z měst

Seriál Stopy života se dočkal svého natáčení v Aši, do které tak zavítala Iveta Blanarovičová, Taťána Fischerová, Radim Uzel či Pavel Trávníček. Jednoho z dílů se účastní i ašští herci, v hlavní roli pak David Nushart.

O besedu s Jiřinou Šiklovou byl obrovský zájem

Z měst

Známá česká socioložka a publicistka Jiřina Šiklová přijela do Chebu představit svou poslední knihu Vyhoštěná smrt. Více než dvouhodinovou debatu si nenechaly ujít desítky posluchačů.