logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3187

Den pro rodinu zaplnil park v centru Aše

Kultura

Barbora Poláková, teepee, řada tanečních vystoupení, dětské atrakce a spousta stánků. To vše čekalo na návštěvníky akce Den pro rodinu, který uspořádal Městský dům dětí a mládeže Sluníčko a Kulturní centrum LaRitma v pátek 1. června v sadech Míru v…

Lampy a nový chodník na Švédský vrch se připravují

Z měst

Cesta pro pěší z tzv. Švédského vrchu v Chebu do centra města se již brzy dočká změn. Kultivaci a větší bezpečnost chce vedení města zajistit ještě v tomto roce.

Divadelní festival Ašlerky nabízí i žákovské workshopy

Kultura

V rámci filmové dílny natočili studenti ašského gymnázia reportáž o tom, jak funguje žonglérská a loutková dílna. Mezi tím stihli vyzpovídat i známé raperské duo Ašlerových náměstkyň.

V Aši se hrálo republikové finále v badmintonu

Sport

Nejlepší starší žáci z Čech se sjeli do Aše na Grand Prix A U15 Aš. Na víkend 2. a 3. června 2018 připravil Badminton VK Aš pohodový turnaj. Ašská sportovní hala tak posloužila další prestižní celorepublikové akci.

Špalíček Fest se vrátil do Chebu

Kultura

Na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad byl po pauze opět uspořádán Špalíček Fest. V sobotu 2. června 2018 vystoupily na podiu u chebského Špalíčku hvězdy českého hudebního nebe. Tisíce lidí si zdarma užily Dalibora Jandu, XindlaX, Terezu Kerndlovou,…

Lidé se stomií zahájili cyklistickou jízdu přes celou republiku

Z měst

V Hranicích u Aše odstartovala cyklotoura nazvaná Překonej své hranice. Do té se zapojily desítky lidí se stmoií, aby ukázali, že jim jejich handicap nebrání ani v přejezdu ČR na kole. Podívat se byli i na trojstátí či v Bad Elsteru.

Internetem Bezpečně - Kybergrooming

Krimi

Podívejte se, jak málo stačilo k tomu, aby vše skončilo jinak. Video, které vytvářela MVTV, upozorňuje na nebezpečný patologický jev, tzv. kybergrooming, neboli psychickou manipulaci dítěte dospělým prostřednictvím moderních komunikačních…

Petr Jiráček zve na oslavy 70. výročí FK Baník Sokolov

Sport

Na oslavách výročí si zahraje i nejslavnější sokolovský odchovanec, český reprezentant a ligový hráč Petr Jiráček. Sledujte na fksokolov.cz, co vše se na oslavu 16. června 2018 chystá.

GIBS pracuje na odhalení pachatele vraždy v Aši

Krimi

Policie zasahovala v pátek 1. června 2018 v Aši a zadrženy byly osoby v souvislosti s objasněním téměř deset let staré vraždy.

Na sokolovském Dostavníku zahrál František Nedvěd a další

Kultura

Čtvrtý květnový víkend Sokolov rozezněly tóny klasického českého country, folku a trampských písní. Městský dům kultury si i tento rok připravil bohatý program v rámci hudebního festivalu Sokolovský dostavník, který opět zaplnil Staré náměstí.