logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3101

Na ašském hotelu Lev se prováděly úpravy

Z měst

První únorový den 2018 za pomoci speciální techniky začaly práce na historické budově bývalého hotelu Lev.

Ples ašského gymnázia přilákal stovky lidí

Z měst

Podívejte se v našem videu, jak to vypadalo na maturitním plese Gymnázia Aš. Přejeme studentům mnoho úspěchů u maturitních zkoušek.

V domech ve Wolkerově ulici v Chebu vznikne 100 bytů

Z měst

Dlouho chátrající budovy, které obývali v posledních letech pouze bezdomovci, koupila společnost z Příbrami. Ta v nich chce již v roce 2019 vybudovat až sto malometrážních bytů. Vyklízecí práce již začaly.

Skatepark v Chebu hledá znovu své místo

Z měst

Současné vedení města má vytipované čtyři lokality pro stavbu nového skateparku. Plocha u zlaté dráhy je nevhodná kvůli plánovanému rozšiřování atletického areálu. Skatepark by tak mohl vzniknout např. v centru naproti divadlu.

Dopravní nehoda na železničním přejezdu u Lipné

Krimi

Ve čtvrtek 25. ledna 2018 vjelo auto s německou poznávací značkou na nechráněný přejezd u Lipné. Strojvůdce neměl šanci zareagovat a lokomotiva narazila do zadní části osobního vozu. Nehoda se obešla naštěstí bez zranění. Případ na místě vyšetřovala…

Maturitní ples střední zdravotnické školy zaplnil kulturní centrum v Chebu

Z měst

Studenti dvou tříd SZŠ a VOŠ Cheb uspořádali ples v KC Svoboda. Na budoucí maturanty se v pátek 19. ledna 2018 přišly podívat stovky lidí.

Lyzařská sezóna v Aši byla zahájena

Sport

V neděli 21.1.2018 byl spuštěn vlek na ašské sjezdovce. Lyžaři a snowboardisté se konečně dočkali. Podívejte se, jaké podmínky na vrchu Háj panují.

Kino v Sokolově má rekordní návštěvnost

Z měst

Sokolovské 4K 3D kino Alfa, které provozuje Městský dům kultury, navštívilo v roce 2017 rekordních 41 tisíc diváků, což je o téměř 3 tisíce lidí více, než vloni. Návštěvnost sokolovského kina stoupá dlouhodobě. S tím souvisí i průběžný nárůst tržeb.…

Cheb má schválený rozpočet pro rok 2018

Z měst

Rozpočet města Chebu je snížen z 316 milionů korun na 250 milionů. Nové vedení města chce postupovat racionálně v oblasti investic.

Fotbalové přípravky si to rozdaly v Aši

Sport

Ve sportovní hale v ulici Gustava Geipela v Aši se konal turnaj fotbalových přípravek. Pořadatelé i účastníci si pochvalovali prostředí a úroveň turnaje.