logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2994

V Hazlově začaly úpravy v bývalé tělocvičně

Z měst

Společenský dům by mohl v budově bývalé tělocvičny začít fungovat na konci roku 2017. Rozsáhlé úpravy financuje obec Hazlov.

Příchod studené fronty k Aši

Z měst

1.8.2017 se v nočních hodinách přehnala přes Aš bouřka v rámci studené fronty, která postupovala z jihozápadu z Německa.

Motorkáři se sjeli do Studánky u Aše

Z měst

Desítky majitelů motocyklů různých značek a kubatur se sešly na motorkářském srazu ve Studánce u Aše. Třídenní setkání oživili kaskadéři, kapely a soutěže.

Cheb nechá vyčistit dlažbu pěší zóny

Z měst

Zhruba milion korun by mohlo stát plošné čistění chebské pěší zóny. Žvýkačky a mastné fleky od jídla odstraní mechanické i chemické prostředky.

V sadech Míru v Aši znělo country

Kultura

Také město Aš se stalo spolupořadatelem Countryády 2017. V rámci putovního hudebního festivalu vystoupily čtyři kapely.

Všeho s Mírou - "seriózní zprávy"

Seriózní "zprávy"

Postarší sprejer stříká kvůli manželce, na Voříškiádě se vařili psi a v Hajzlovském esíčku vznikla nová sběrna druhotných surovin. V Chlebu upravili nový park pro bezdomovce a v Kolosově běželi maraton tři běžci - jeden opačným směrem.

Pozvánka Petra Rychlého na tenisový turnaj Janda Open Aš 2017

Sport

12. 8. 2017 se na tenisových kurtech v Aši bude konat další ročník oblíbeného turnaje Janda Open Aš. Svou účast potvrdil i známý herec Petr Rychlý. Akce je určena nejen sportovcům. Koupí vstupenky navíc přispějete na dobrou věc.

Festival Letní bláznění se konal po páté v Chebu

Kultura

Ve dnech 21.-22.7.2017 se konal pátý ročník festivalu Letní bláznění. Na své si přišly jak děti, tak i dospělí.

Vážná nehoda zablokovala silnici mezi Aší a Hazlovem

Krimi

Hazlovské „esíčko“ si vybralo další daň. Tentokrát havarovala dvě osobní vozidla a kamion. Zasahovali hasiči, policisté i lékaři.

Nenechte si ujít Česko-bavorské slavnosti piva v Aši

Kultura

19. srpna 2017 zahrají na letních slavnostech pod vrchem Háj v Aši kapely Buty, Slza, Šroti a Petra Černocká. Čepovat se budou různé druhy piv z Čech i Německa.