logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2010

Ašské zastupitelstvo zasedalo naposledy v roce 2013

Z měst

Zastupitelé schválili rozpočet města, zvýšení výkupních cen za papír a plast, nový program pro seniory, granty a příspěvky na celoroční činnost, či zpětný odkup bývalého infocentra.

0609 po čtyřech letech opět na pódiu

Kultura

Přijměte pozvání na koncert, kterým si můžete zpestřit čekání na Nový rok 2014 poslechem hitů kapel 0609 a Quo Vadis. 28.12.2013 od 20:00 v hranické Sokolovně.

Josef Váňa v exkluzivním rozhovoru pro MVTV.CZ

Ptáme se

Legenda dostihového sportu zavítala na Ašsko. Josef Váňa je neobyčejně vitální a upřímný člověk. Jeho láska ke koním ho provází celým životem.

Drogovou problematiku řešila pracovní skupina v Aši

Z měst

I díky ašské pracovní skupině vznikl manuál, který bude veřejnosti, školám, úřadům, policii, neziskovým organizacím a dalším pomáhat s řešením drogové problematiky. Manuál byl vydán jen den po velkých protidrogových zásazích v Aši a Chebu.

Bude Závod Ekologického Využití Odpadů efektivní?

Z měst

Podle studií a přísných posudků by mělo být zařízení na energetické využití odpadů v Chebu bezpečné. Mělo by navíc smysluplně využít odpad, který se jinak skládkuje. Lidem z celého Chebska má ušetřit peníze na poplatcích za svoz a skládkování odpadu…

Drogová problematika v regionu rozhodně na ústupu není

Z měst

Desítky policistů a celníků zasahovaly ve velkém areálu naproti železniční stanici Aš - město. Policejní auta komplikovala provoz na hlavním tahu z Aše na Selb. Místo je nechvalně známé pohybem prostitutek, drogových dealerů a narkomanů.

Při dražbě byly prodány všechny nabízené objemy dřeva

Z měst

Dlouho připravovaná aukce byla úspěšná. Potvrzuje se prospěšnost hledání transparentních způsobů nakládání s městským majetkem.

Dan Bárta svým výkonem uchvátil stovky lidí při koncertu v Chebu

Kultura

Charismatický zpěvák, fantastičtí muzikanti z kapely Illustratosphere, dobrý zvuk a plný sál Kulturního centra Cheb, to byla kombinace pro skvěle prožitý večer 8. prosince 2013.

Čerti, Mikuláš i andělé nadělovali na Ašsku

Z měst

Pro stovky dětí byly připraveny Mikulášské nadílky ve Verneřově, či Hranicích. Desítky obětavých organizátorů připravily pohodové odpoledne s pestrým programem.