logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3050

Výstava v Retromuseu vzpomíná na bigbítové kapely

Kultura

Volume doprava. Tak se jmenuje výstava o příbězích bigbítu v Poohří mezi lety 1960 - 2000. Vernisáž se konala ve středu 11. října 2017. Na výstavě najdete plakáty, obaly desek, fotografie a další fragmenty rockových kapel z Karlovarského kraje.

Jaký bude další osud lávky přes chebské nádraží?

Z měst

V březnu příštího roku by se mohla začít demontovat uzavřená lávka. Jen tato akce bude stát více jak 10 milionů korun. Město Cheb však nebude mít možnost stavět lávku na stávajících pilířích. Je potřeba vymyslet nové řešení přemostění. Obyvatelé…

Na volejbalovém turnaji se sešly týmy z celého kraje

Sport

Magister Cup 2017 přilákal do Aše volejbalisty z Chebu i Karlových Varů. Desítky sportovců si užily v sobotu 7. 10. 2017 pohodovou atmosféru 4. ročníku tohoto turnaje.

V Dlouhé ulici v Aši probíhalo hasičské cvičení

Z měst

Hasiči nacvičovali vyproštění osoby ze studny. Jak cvičení profesionálních hasičů vypadá, se můžete podívat v naší reportáži.

Také v Aši se plavalo v rámci celostátní soutěže

Sport

Plavecká soutěž měst přilákala do ašského plaveckého bazénu desítky lidí. Událost propaguje především kondiční plavání. Celkem plavalo 87 účastníků.

Lunární festival se konal v Aši

Z měst

Další ročník kulturně – společenské akce přinesl pěvecká a taneční vystoupení dětí. Lunární festival je určen především jim.

Nová hala v chebské průmyslové zóně přinese 200 pracovních míst

Z měst

DHL buduje distribuční centrum pro předního výrobce luxusní kosmetiky Estée Lauder Companies. 3. října 2017 byla představena hrubá stavba. Přítomni byli investoři, developer, zástupci města, kraje i ministerstva.

Autovrak a jeho obyvatelé obtěžují návštěvníky obchodního centra v Chebu

Z měst

Město Cheb ani majitel obchodní galerie nemohou zasáhnout proti bezdomovcům, kteří se usídlili v automobilu umístěném v garážích obchodního centra. Zákon neumožňuje rychlé řešení situace. Na kterých místech se zdržují další lidé bez domova?

V Aši se konaly první závody v Nordic Walking

Sport

Severská chůze přilákala přes 60 závodníků. První ročník se konal v sobotu 23. září 2017 na vrchu Háj. Byly připraveny trasy o délce 3, 8 a 12 km.

V Chebu přibudou nová dětská hřiště

Z měst

Miliony korun v tomto roce investuje město Cheb do opravy stávajících hřišť i do nákupu nových herních prvků. Na nové prolézačky se mohou těšit děti v Riegrových sadech, na Krajince i na sídlišti Na Hradčanech.