logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3108

Ašsko poznávali ředitelé domů dětí z celé republiky

Z měst

V Aši se sešli ředitelé středisek volného času z celé republiky. Vedle vzdělávání měli na programu také poznávání regionu.

HELLoween Jam 2017

Sport

Cihellna park v Aši připravil další závody v BMX a skate. Účastníci přijeli z celé České republiky a čekalo na ně spoustu věcných i peněžitých cen. Ohlédnutí za závody připravili WDGF raiders.

Umělecká škola v Aši opět přilákala stovky lidí na koncert

Kultura

Ašská základní umělecká škola Roberta Schumanna zaplnila velký sál AKS "Láskou a uměním". Tak se jmenoval projekt, na kterém se podílelo 150 žáků a 25 pedagogů. Diváků přišlo několik set.

Práce na nové umělecké škole v Aši pokračují

Z měst

Za desítky milionů korun je upravováno okolí kulturního centra LaRitma i budovány nové učebny a sály, kam se bude příští rok stěhovat Základní umělecká škola Roberta Schumanna. Práce zkomplikoval nález dřevomorky.

Vánoční trhy v Chebu byly zahájeny

Z měst

Užijte si adventní atmosféru na tradičních trzích na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad v Chebu. V sobotu 25. listopadu 2017 byl slavnostně rozsvícen vánoční strom. Tisícům návštěvníků zazpívala Petra Janů. Odstartoval také měsíční nabitý program trhů.…

Agresivní zákazník vyhrožoval na poště

Z měst

Poštovní úřednice v hranické poště zažila nepříjemný střet se zákazníkem, který se domáhal vyplacení peněz s neplatnou složenkou.

Plesové sezóna se blíží

Z měst

Společnost J+M Autodíly připravila ve Společenském domě Casino v Mariánských Lázních honosný ples. Program obohatil moderátor a herec Petr Rychlý, profesionální tanečníci, lasershow, nebo akrobatické vystoupení. Podívejte se, jak ples 18. 11. 2017…

Lyžařské středisko v Aši se na vás těší

Kultura

Tři sjezdovky pod krásnou ašskou rozhlednou nabízejí vyžití pro celou rodinu. Pro běžkaře je k dispozici osvětlená dráha. Samozřejmostí je kvalitní zázemí, bufet přímo na sjezdovce, dětský vlek, servis a půjčovna lyží a snowboardů, množství…

Společenský ples s osobnostmi města v Aši

Kultura

Šest ocenění bylo uděleno na společenské akci, kterou pořádalo KC LaRitma Aš. Hvězdou večera byl Vladimír Hron, který si svým vystoupením podmanil diváky.

Jak vypadá příklad firemních stipendií pro studenty?

Z měst

Firmy, které trápí nedostatek kvalifikovaných pracovníků, zvedají platy a odchytávají šikovné lidi již na školách. Studenti tak mohou mít hrazeno 100 % nákladů spojených se studiem. Hospodářská komora navíc začala zprostředkovávat praxe a brigády.