logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 1986

The Tap Tap potřetí v Chebu

Kultura

Charitativní koncert skupiny The Tap Tap si nenechaly ujít stovky lidí. Plný sál chebského Kulturního centra Svoboda, kromě vystoupení kapely, čekal i bohatý doprovodný program. Výtěžek koncertu bude věnován na činnost pořádajícího občanského…

Na gymnáziu se o páté rozléval anglický čaj

Z měst

Čaj o páté, a to ten pravý anglický, mělo možnost si vychutnat několik pozvaných hostů z řad rodičů a učitelů na ašském gymnáziu. Ve středu 16. října totiž studenti, kteří se účastnili poznávacího zájezdu do Anglie, přednášeli o celé cestě.

Duševní poruchy již v našem kraji nebudou takovým problémem

Z měst

Na 11. října 2013 připadl světový den duševního zdraví. K této příležitosti byla pro veřejnost představena nová služba pro osoby s duševním onemocněním, kterou v Chebu a Sokolově poskytuje od října tohoto roku organizace Fokus Mladá Boleslav.

Sketch head: Rozhovory s ašskými osobnostmi

Sketch head

Pořad Sketch Head si pro vás tentokrát připravil pár seriózních rozhovorů, abychom dokázali, že umíme pracovat i s vážnou tváří.

10. díl Tajemných zákoutí

Tajemná zákoutí

5. března 1945 v 9:30 se ve městě Rossbach (Hranice) rozeznívají sirény, které hlásí nálet a bombardování. Teplota začíná silně klesat, vyjasňuje se. Ve 21:45 zní sirény znovu. Ve 22:27 se nad městem rozléhá silný hluk, ale je jiný než obvykle,…

Cyklostezka z Doubravy do Bad Elsteru je otevřena

Z měst

Byl slavnostně otevřen 1. úsek cyklostezky z Aše do Olešnice. Byla propojena Doubrava se sousedním Bad Elsterem. Do konce listopadu by mělo být možné na kole dojet přes Adorf až do Olešnice.

Hvězdicový pochod se jde jednou za dva roky

Z měst

Turisté z Čecha Německa vyrazili v neděli po dvou připravených trasách. Stovky zájemců přijely autobusy z Německa a prošli okolí Aše.

Americké uniformy obsadily Mokřiny

Z měst

Dvě desítky mladých lidí prodělaly výcvik a školení v lesích u Mokřin. Reálné situace řešili zájemci pod dohledem odborníků. Přednášel i veterán americké armády.

Nové ašské muzeum v hasičárně bylo předáno městu

Z měst

Rekonstrukce budoucího vlastivědného muzea byla dokončena. Nyní zbývá vybavit opravené prostory vitrínami, nábytkem a stálou expozicí.

Přeshraniční výměna žáků začala

Z měst

Desítky žáků z Aše a Mylau se účastní projektu, který bourá jazykové bariéry a sbližuje partnerská města.