logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3139

Ašský košíček patří ke sportovním událostem regionu

Sport

V neděli 7. ledna 2017 se utkali mladí badmintonisté v jednotlivých kategoriích v ašské sportovní hale. Turnaj měl vynikající úroveň a ašští sportovci byli opět velmi úspěšní.

Havárie uzavřela hlavní tah z Aše do Hazlova

Z měst

Řidič nákladního vozu s přívěsem havaroval na komunikaci z Aše do Hazlova. Při vyhýbání zvěři nezvládnul vůz a převrátil ho na bok. Silnice byla uzavřena pro dopravu několik hodin. Nehoda se obešla bez zranění.

Seniorbus začal vozit ašské seniory

Z měst

K lékaři, na nákup, do knihovny, na poštu, do cukrárny, do bazénu, za kulturou, nebo třeba do kostela. Všude tam může po Aši vozit seniorbus ašské důchodce a zdravotně postižené. A to jen za 20 korun.

Vánoční turnaj v kuželkách přilákal mnoho zájemců

Sport

V moderní kuželně v ulici Gustava Geipela v Aši se se v rámci sportovní akce utkalo 200 kuželkářů ve třech kategoriích. Muži, ženy i mládež předvedli skvělé výkony.

V SOKOLOVĚ PLNILI PŘÁNÍ

Z měst

Letošní Vánoce byly v Sokolově trochu jiné, než v předchozích letech. Svátky většina lidí tráví se svými nejbližšími. Ne každý ale svého blízkého člověka má. Město Sokolov ve spolupráci s dobrovolnickým centrem Střípky, Městskou policií a…

Nový kruhový objezd v Aši se otevřel

Z měst

Ašské ulice Šaldova a Janáčkova jsou po celkové rekonstrukci opět v provozu. Otevřena je ve zkušebním provozu i nová okružní křižovatka. Opravu silnice zajišťoval Karlovarský kraj, opravu chodníků a veřejného osvětlení pak město Aš.

Aš má schválený rozpočet na rok 2018

Z měst

V příštím roce čekají město Aš velké investice. Bude revitalizováno sídliště v Mikulášské ulici, opraveno parkoviště u Lidového domu a dokončena úprava KC LaRitma, kam se přestěhuje umělecká škola. Novinkou bude v roce 2018 participativní rozpočet,…

Vážně i nevážně - slameři přijeli do Chebu

Z měst

V klubu Západočeského divadla si mohli diváci užít to nejlepší z české slam poetry. Přijel úřadující mistr republiky i další oceňovaní borci.

Hranice připravily na prosinec bohatý program

Z měst

Adventní oslavy a připomenutí vánočních svátků se v Hranicích skládalo z několika kulturně - společenských akcí. Hovoří o nich starosta Miroslav Picka.

Kapela 0609 chystá klip - pomozte s námětem

Kultura

Ve studiu televize MVTV.cz byla nahrána nová skladba kapely 0609. Chystá se videoklip. Pokud vás nahrávka zaujala, dejte vědět, jaký námět na video by se vám k písni líbil.