logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2055

Přes třicet zvířat žije harmonicky na ranči Elrio

Z měst

V Kopaninách lze vidět lamu, velblouda, prasátko, kozy, poníky, koně, ovce a další zvířata. Paní Jana Eretová s manželem má další plány rozvoje projektu v nádherném prostředí s výhledem na lesy kolem Doubravy.

Jaryj Redman zavítal do Aše

Kultura

Písničkář známý z talentové soutěže zahrál po vánočních svátcích v ašské kavárně v sadech Míru. Co mu soutěž dala, lze se živit hudbou a jaké má plány do budoucna?

Stolní tenisté si dali vánoční dostaveníčko v Aši

Sport

Další Vánoční turnaj ve stolním tenisu zaznamenal obrovskou účast. Desítky sportovců si zpestřily druhý vánoční svátek.

Sketch Head: Přání

Sketch head

Čumáčci, štěstíčko, zdravíčko, cukrovíčko, lásečku, vánočku a zvracečku vám přeje Vandička, Ivísek, Davídek, Peťulka a Kubísek.

Slavnostní večeři s vedením města si nenechaly ujít desítky seniorů

Z měst

Setkání s obyvateli domu s pečovatelskou službou připravil starosta města Aše na čtvrtek 19. prosince 2013. Příjemné chvíle obohatily svým vystoupením skautky z místního střediska Smrčina Aš.

Ašské zastupitelstvo zasedalo naposledy v roce 2013

Z měst

Zastupitelé schválili rozpočet města, zvýšení výkupních cen za papír a plast, nový program pro seniory, granty a příspěvky na celoroční činnost, či zpětný odkup bývalého infocentra.

0609 po čtyřech letech opět na pódiu

Kultura

Přijměte pozvání na koncert, kterým si můžete zpestřit čekání na Nový rok 2014 poslechem hitů kapel 0609 a Quo Vadis. 28.12.2013 od 20:00 v hranické Sokolovně.

Josef Váňa v exkluzivním rozhovoru pro MVTV.CZ

Ptáme se

Legenda dostihového sportu zavítala na Ašsko. Josef Váňa je neobyčejně vitální a upřímný člověk. Jeho láska ke koním ho provází celým životem.

Drogovou problematiku řešila pracovní skupina v Aši

Z měst

I díky ašské pracovní skupině vznikl manuál, který bude veřejnosti, školám, úřadům, policii, neziskovým organizacím a dalším pomáhat s řešením drogové problematiky. Manuál byl vydán jen den po velkých protidrogových zásazích v Aši a Chebu.