logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3040

V Aši se jel 9. závod Evropského poháru ve fourcrossu

Sport

Fourcross má v Aši stále své místo. Závod, který se jel 13. srpna 2017 byl poznamenán nižší účastí závodníků. Návštěvníci si ho přesto užili.

V ulici Gustava Geipela v Aši přibude přes 40 parkovacích míst

Z měst

Nové parkoviště se rozhodlo město postavit vedle sportovní haly. Sloužit bude jak sportovcům a místním obyvatelům, tak rodičům, kteří vozí děti do sousedící mateřské školy. Jaká parkoviště se chystá město Aš budovat dále?

O kemp pod vrchem Háj v Aši roste zájem

Sport

Pro soustředění svých svěřenců si vybral sportovní areál pod ašskou rozhlednou i nejúspěšnější český trenér běžeckého lyžování Miroslav Petrásek. Lyžařský klub Slovan Karlovy Vary využil možnosti dostupného ubytování i širokou nabídku sportovních…

Podívejte se, které ulice se budou v Aši opravovat

Z měst

Střední oprava bude v srpnu a září provedena v ulici Na Háji, Čajkovského, Havlíčkově a Textilní. Práce budou stát necelých 7 milionů korun.

Doražte na ašský závod European fourcross series

Sport

12. a 13. srpna 2017 se přijďte podívat na drsný fourcrossový závod pod vrchem Háj. Dorazí nejlepší jezdci z Evropy.

V Hazlově začaly úpravy v bývalé tělocvičně

Z měst

Společenský dům by mohl v budově bývalé tělocvičny začít fungovat na konci roku 2017. Rozsáhlé úpravy financuje obec Hazlov.

Příchod studené fronty k Aši

Z měst

1.8.2017 se v nočních hodinách přehnala přes Aš bouřka v rámci studené fronty, která postupovala z jihozápadu z Německa.

Motorkáři se sjeli do Studánky u Aše

Z měst

Desítky majitelů motocyklů různých značek a kubatur se sešly na motorkářském srazu ve Studánce u Aše. Třídenní setkání oživili kaskadéři, kapely a soutěže.

Cheb nechá vyčistit dlažbu pěší zóny

Z měst

Zhruba milion korun by mohlo stát plošné čistění chebské pěší zóny. Žvýkačky a mastné fleky od jídla odstraní mechanické i chemické prostředky.