logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3101

S financemi a investicemi vám pomůže nový FI Point v Chebu

Z měst

Nevíte si rady s hypotékou, pojištěním majetku, osob, či konsolidací půjček? Nebo máte našetřené peníze a chcete je zhodnotit více jak 9 % ročně? Pro všechny případy je pro vás v Chebu nově otevřený FI Point, kontaktní místo, díky kterému můžete mít…

V roce 2018 se dočkají rekonstrukce dvě ašská sídliště

Z měst

Opraveno bude sídliště v Mikulášské ulici i parkoviště u Lidového domu. Rozhodli o tom na svém zasedání ve středu 25. října 2017 ašští zastupitelé. Schválen byl např. i strategický plán pro oblast energetiky.

Žáci ašských základních škol zápasili o pohár starosty

Sport

Ve sportovní hale se hrála přehazovaná. Která škola si tentokrát odvezla putovní pohár?

Plechové garáže obydlené bezdomovci zmizí v Chebu do konce roku

Z měst

Sklad pro nepotřebné věci a přístřeší pro bezdomovce. To byla z velké části funkce plechových garáží ve Vrázově ulici v Chebu. Město ukončilo nájemní smlouvy a pozemek se chystá prodat drážním hasičům, kteří prostor zkultivují.

V Chebu se začaly připravovat vánoční trhy

Z měst

Již 25. listopadu 2017 budou opět zahájeny tradiční adventní trhy na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad. Několikatýdenní akci má letos na starost KC Svoboda.

Grand Casino Aš vylosovalo výherce dalšího automobilu

Z měst

Další výherce si z kasina v sobotu 14. 10. odvezl osobní automobil VW Golf. Od dubna do prosince můžete v Grand Casinu Aš získat soutěžní lístky, které stačí vyplnit a vhodit do jedné ze dvou uren. 9. prosince 2017 můžete hrát o Audi A4 Avant.

Uršula Kluková a Hynek Tomm pobavili ašskou LaRitmu

Z měst

Do ašského kulturního centra zavítala v pátek 13. října 2017 známá dvojice. Zpěvák Hynek Tomm předvedl recitál převzatých písní, Uršula Kluková bavila přítomné vyprávěním o dětství i své herecké kariéře.

Dětský domov v Aši navštívili hasiči

Z měst

Hasiči z ašské požární stanice si pro děti z Dětského domova Aš připravili poutavé dopoledne. Mimo jiné předvedli hasiči svá vozidla a techniku.

Jak bude fungovat chebská aplikace pro "cestování" do minulosti?

Z měst

Jeden z autorů aplikace, která umožní náhled do minulosti pomocí virtuální reality, vysvětluje, jak, kdy a kde bude možné aplikaci používat. Díky projektu Kulturní cesta Fojtů bude možné si ve 3D zobrazení prohlédnout historickou podobu chebského…

Běh podél Halštrova přilákal stovky lidí

Sport

Oblíbený závod podél potoku protékajícím Ašskem se konal již po šestatřicáté. V sobotu 14. října 2017 běželi na obvyklých tratích téměř 10 km dospělí a 4 km děti.