logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3108

Na volejbalovém turnaji se sešly týmy z celého kraje

Sport

Magister Cup 2017 přilákal do Aše volejbalisty z Chebu i Karlových Varů. Desítky sportovců si užily v sobotu 7. 10. 2017 pohodovou atmosféru 4. ročníku tohoto turnaje.

V Dlouhé ulici v Aši probíhalo hasičské cvičení

Z měst

Hasiči nacvičovali vyproštění osoby ze studny. Jak cvičení profesionálních hasičů vypadá, se můžete podívat v naší reportáži.

Také v Aši se plavalo v rámci celostátní soutěže

Sport

Plavecká soutěž měst přilákala do ašského plaveckého bazénu desítky lidí. Událost propaguje především kondiční plavání. Celkem plavalo 87 účastníků.

Lunární festival se konal v Aši

Z měst

Další ročník kulturně – společenské akce přinesl pěvecká a taneční vystoupení dětí. Lunární festival je určen především jim.

Nová hala v chebské průmyslové zóně přinese 200 pracovních míst

Z měst

DHL buduje distribuční centrum pro předního výrobce luxusní kosmetiky Estée Lauder Companies. 3. října 2017 byla představena hrubá stavba. Přítomni byli investoři, developer, zástupci města, kraje i ministerstva.

Autovrak a jeho obyvatelé obtěžují návštěvníky obchodního centra v Chebu

Z měst

Město Cheb ani majitel obchodní galerie nemohou zasáhnout proti bezdomovcům, kteří se usídlili v automobilu umístěném v garážích obchodního centra. Zákon neumožňuje rychlé řešení situace. Na kterých místech se zdržují další lidé bez domova?

V Aši se konaly první závody v Nordic Walking

Sport

Severská chůze přilákala přes 60 závodníků. První ročník se konal v sobotu 23. září 2017 na vrchu Háj. Byly připraveny trasy o délce 3, 8 a 12 km.

V Chebu přibudou nová dětská hřiště

Z měst

Miliony korun v tomto roce investuje město Cheb do opravy stávajících hřišť i do nákupu nových herních prvků. Na nové prolézačky se mohou těšit děti v Riegrových sadech, na Krajince i na sídlišti Na Hradčanech.

Nové zázemí pro ašské fotbalisty by mohlo vzniknout do roku 2019

Z měst

Moderní a neotřelé architektonické řešení. Tak zhodnotilo vedení města Aš návrh na zázemí pro sportovce u fotbalového hřiště Střelnice, který zpracoval Atelier Koncept. O podobě budoucí stavby, která změní veřejný prostor na Hlavní ulici, je…

Střelnice v Aši ožívá

Z měst

První hosty by po desítkách let mohla Střelnice uvítat již v říjnu 2017. Provoz bude zahájen v přední části budovy.