logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3101

Čeští a němečtí bikeři se setkali na týdenním soustředění

Sport

Ride Like a Pro. Tak se jmenovalo setkání bikerů za účelem spojení komunit, poznání regionu z pohledu MTBikera a za účelem zlepšení technických dovedností na MTB pod dohledem profesionálních instruktorů. Na dětské a dospívající účastníky však čekalo…

Ašské zastupitelstvo schválilo zprovoznění seniorbusu

Z měst

Na konci prázdnin se sešli ašští zastupitelé. Zelenou dali rekonstrukci ubytovny v Nedbalově ulici, zapojení se do Bavorsko-českých týdnů přátelství, či realizaci služby "Seniorbus". Seznámeni byli přítomní i se studií nového zázemí pro fotbalisty.

Parkfest v Aši byl plný, lákadlem byla kapela Krucipüsk

Kultura

V sadech Míru uspořádal spolek ProAš a KC LaRitma další ročník Parkfestu. Letos v zaplněném amfiteátru zahráli 25. 8. 2017 Krucipüsk a němečtí Mount Shasta Collective.

Mariánská pouť v Hranicích se vydařila

Z měst

Český zahrádkářský svaz Hranice připravil ve spolupráci s radnicí další ročník Mariánské pouti. Stovky lidí si užily tradiční slavnost.

Komunitní zahradu v Chebu zaplnila zahradní slavnost

Z měst

U příležitosti slavnostního setkání plného her, hudby a zábavy byl organizaci Joker, která se o komunitní zahradu stará, darován i elektrický vozík pro handicapované klienty.

Česko–bavorské slavnosti piva v Aši měly skvělou atmosféru

Kultura

Další ročník letních slavností v areálu pod vrchem Háj provázely přízeň počasí, pestrý program, bohatá nabídka občerstvení. Každý si našel to své.

Grand Casino Aš dál rozdává automobily

Z měst

Další výherce si z kasina 12. 8. odvezl osobní automobil. Od dubna do prosince můžete v Grand Casinu Aš získat soutěžní lístky, které postačí vyplnit a vhodit do jedné ze dvou uren. Volkswagen Golf můžete vyhrát ještě 14.10. Nebo dáte přednost velké…

Alternativní rocková hudba zazněla v ašských sadech Míru

Kultura

Spolek Zelený dědek uspořádal spolu s kulturním centrem LaRitma koncert tří kapel. MCH Band, Snyder a Welcome Inside the Brain oživily amfiteátr v městském parku.

Každoroční tábor se nesl v duchu Pána prstenů

Z měst

Sedmdesát pět dětí z Aše, Hranic a okolí si užilo čtrnáct dní na táborové základně Svatá Kateřina u Chotěvic v severovýchodních Čechách. Každoroční tábor pořádaný MěDDM Sluníčko Aš se těší velkému zájmu.

Rádio Egrensis je nejposlouchanějším v kraji

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY

Rádio Egrensis se podle posledních průzkumů poslechovosti opět stalo nejsledovanějším rádiem Karlovarského kraje. Rádio Egrensis je tu pro vás a děkuje, že vy jste s ním.