logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3223

VŠEHO S MÍROU - "SERIÓZNÍ ZPRÁVY" 4

Seriózní "zprávy"

Podívejte se na nejzásadnější a "nejserióznější" události z našeho regionu za poslední měsíc v jednom sestřihu.

Nový pořad s nejsilnějším Čechem již od 1. dubna

Z měst

To není apríl. Čestmír Šíma, nejsilnější muž České republiky, jeden z nejsilnějších mužů Evropy, má pro vás přichystaný pořad, který nemá obdoby. Uvidíte, co jste jste ještě neviděli. Brutální síla v akci a to nejen pro příznivce silových sportů.…

Neskutečné modely lodí v lahvích jsou k vidění v ašském muzeu

Kultura

Desítky let se pan Bohuslav Karban věnuje stvabě modelů lodí ve skleněných nádobách. Část z jeho práce můžete do konce dubna vidět vidět v ašském muzeu v Mikulášské ulici. Jistě zaujmou i modely letadel, které vytvořil pan Michal Šneberk.

Nového parkování se dočká i vntiroblok u chebského hradu

Z měst

Po úpravách budou moci pakovací stání v Dobrovského ulici využívat přes den vedle residentů např. i návštvníci chebského hradu. Řešena má být i zeleň, ve které vyhledávali úkryt lidé bez domova.

O setkání s vedením města Chebu je zájem

Z měst

Den otevřených dveří umožnil veřejnosti diskutovat o problémech města přímo se starostou či místostarosty.

Začala úprava parkoviště u Lidového domu v Aši

Z měst

Více parkovacích míst, nové veřejné osvětlení a doplněná zeleň. Tak by měla vypadat Tesařská a Mírová ulice po dokončení investiční akce, kterou naplánovalo město na tento rok.

Závody v ašském lyžařském středisku se povedly

Sport

Obří slalom pro veřejnost přilákal spoustu lyžařů, snowboardistů a dokonce běžkařů. Akce se konala v lyžařském středisku na vrchu Háj v Aši v sobotu 3. března 2018. Připraveny byly i další soutěže pro děti.

Ašské zastupitelstvo zasedalo poprvé v novém roce

Z měst

Na programu jednání byla podpora strongmanské soutěže, odměna starostovi a místostarostovi, či zvažovaný prodej pozemků pro budování hotelu a pokerové haly. 

Elektromobily mohou pomáhat v komunálních službách

Z měst

Úsporný a ekologický užitkový vůz poháněný nabíjecí baterií byl představen firmám zabývajícím se technickými a komunálními službami v regionu. Tiché a bezúdržbové vozidlo zaujalo.

Lávku v Chebu sundá největší jeřáb v republice

Z měst

V Chebu začne již 5. března 2018 snášení lávky pro pěší, která vede nad kolejemi vlakového nádraží. Obyvatelé Švédského vrchu, kteří jí využívali nejčastěji, by se měli dočkat úprav panelové cesty kolem kolejí i chodníku pod viaduktem ve Vrázově…