logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3192

Modernizované ašské gymnázium se otevřelo veřejnosti

Z měst

Den otevřených dveří přilákal desítky zvědavců do jediné střední školy v Aši. Nové učebny, laboratoře i zaměření na výuku jazyků zaujalo.

Gospelový koncert měl v Hazlově úspěch

Kultura

Zcela zaplněný kostel v centru obce zažil jedinečný koncert skvělých zpěváků. Výtěžek z dobrovolného vstupného byl věnován na opravu varhan.

Advent v Aši zahájily trhy a mše

Kultura

O první adventní neděli se i v Aši rozsvítil vánoční strom na Poštovním náměstí. Na celé odpoledne byl připraven bohatý program. Novinkou byl lampionový průvod do kostela, kde byla odehrána Česká mše vánoční.

Podpořte Hospic sv. Jiří v Chebu

Z měst

I v hospici může být někdy sranda. Podívejte se na video, sdílejte ho a podpořte službu v projektu ČSOB Pomáhá regionům.

Ašsko poznávali ředitelé domů dětí z celé republiky

Z měst

V Aši se sešli ředitelé středisek volného času z celé republiky. Vedle vzdělávání měli na programu také poznávání regionu.

HELLoween Jam 2017

Sport

Cihellna park v Aši připravil další závody v BMX a skate. Účastníci přijeli z celé České republiky a čekalo na ně spoustu věcných i peněžitých cen. Ohlédnutí za závody připravili WDGF raiders.

Umělecká škola v Aši opět přilákala stovky lidí na koncert

Kultura

Ašská základní umělecká škola Roberta Schumanna zaplnila velký sál AKS "Láskou a uměním". Tak se jmenoval projekt, na kterém se podílelo 150 žáků a 25 pedagogů. Diváků přišlo několik set.

Práce na nové umělecké škole v Aši pokračují

Z měst

Za desítky milionů korun je upravováno okolí kulturního centra LaRitma i budovány nové učebny a sály, kam se bude příští rok stěhovat Základní umělecká škola Roberta Schumanna. Práce zkomplikoval nález dřevomorky.

Vánoční trhy v Chebu byly zahájeny

Z měst

Užijte si adventní atmosféru na tradičních trzích na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad v Chebu. V sobotu 25. listopadu 2017 byl slavnostně rozsvícen vánoční strom. Tisícům návštěvníků zazpívala Petra Janů. Odstartoval také měsíční nabitý program trhů.…

Agresivní zákazník vyhrožoval na poště

Z měst

Poštovní úřednice v hranické poště zažila nepříjemný střet se zákazníkem, který se domáhal vyplacení peněz s neplatnou složenkou.