logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3140

Palác chebského hradu se může dočkat částečného zastřešení

Z měst

Návštěvníci hradu se mají na co těšit. Po úpravách za miliony korun přichází kastelán s nápadem vybudovat vyhlídkovou plošinu v místech, kde býval původní strop paláce. Plošina by měla zároveň chránit vnitřek objektu před deštěm.

Prvňáčky přivítala v hazlovské škole hejtmanka

Z měst

Hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová přijela do Hazlova a spolu se starostkou Lenkou Dvořákovou přivítaly děti při zahájení školního roku.

Závod Nordic Walking 23.09.2017 v Aši

Z měst

Přijďte si užít závod v populární severské chůzi umístěný v nádherné lokalitě přírodního parku Smrčiny. Start v sobotu 23.9. v 10:00 hodin na vrchu Háj v Aši. Trasy pro dospělé i děti. Občerstvení na trase zajištěno. Hole je možné si půjčit ve…

Antal bike přilákal přes 80 závodníků

Sport

Náročný cyklistický závod byl připraven na trasách kolem vrchu Háj v Aši. Neděli 3. září 2017 si užili závodníci všech kategorií.

Třiďte baterie, zní na recyklojízdě

Z měst

Na západě Čech odstartovala osvětová kampaň, která má lidi naučit zacházet z použitými bateriemi. Na elektrokolech projede skupina organizátorů celou republiku. 5. září 2017 začala svou cestu v Aši na Poštovním náměstí.

V Podhradí byl připraven atraktivní program

Z měst

Již druhý ročník skvěle připravené akce pod taktovkou radnice v Podhradí, přilákal do upraveného areálu stovky nadšených diváků.

Valdštejnova desítka zaplnila historické centrum Chebu běžci

Sport

V neděli 27. srpna 2017 se v historické části Chebu uskutečnil třetí ročník běžeckého závodu Valdštejnova desítka, pořádaný skupinou běžců z Rozběhnito.cz a spřátelených dobrovolníků. Letos se kromě hlavního závodu na deset kilometrů a dětského…

V Hazlově se střílelo

Z měst

AVZO Cheb po tvrdé práci a mnohaměsíčním úsilí oficiálně zahájilo provoz střelnice v Hazlově. Přijelo mnoho hostů a milovníku střelby.

Abydos slavil 20 let se zaměstnanci a Janou Kirschner

Z měst

Společnost Abydos, která před nedávnem jako jediná z Karlovarského kraje uspěla v soutěži Ocenění českých lídrů, slavila 20 let své existence. A oslavu se rozhodla udělat velkolepou jak pro své zaměstnance, tak pro všechny, kdo se chtěli akce…

Čeští a němečtí bikeři se setkali na týdenním soustředění

Sport

Ride Like a Pro. Tak se jmenovalo setkání bikerů za účelem spojení komunit, poznání regionu z pohledu MTBikera a za účelem zlepšení technických dovedností na MTB pod dohledem profesionálních instruktorů. Na dětské a dospívající účastníky však čekalo…