logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3172

Petainer navštívilo při dni otevřených dveří přes 700 lidí

Z měst

Rozrůstající se firma oslavila s veřejností a svými zaměstnanci 20 let působnosti v regionu. Pro děti bylo připraveno občerstvení, divadlo a hry. V odpolední části si hosté užili kouzelníka a kapely Turbo, Děda Mládek Ilegal Band a AC/CZ.

ZŠ Kamenná v Aši přivítala prvňáčky i investice

Z měst

Svůj první den ve škole si užili prvňáčci ze základní školy v Kamenné ulici v Aši, kde jim vedení školy připravilo pasování králem a královnou. Před začátkem školního roku se škola dočkala i velkých investic do kotelny a výtahu.

Palác chebského hradu se může dočkat částečného zastřešení

Z měst

Návštěvníci hradu se mají na co těšit. Po úpravách za miliony korun přichází kastelán s nápadem vybudovat vyhlídkovou plošinu v místech, kde býval původní strop paláce. Plošina by měla zároveň chránit vnitřek objektu před deštěm.

Prvňáčky přivítala v hazlovské škole hejtmanka

Z měst

Hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová přijela do Hazlova a spolu se starostkou Lenkou Dvořákovou přivítaly děti při zahájení školního roku.

Závod Nordic Walking 23.09.2017 v Aši

Z měst

Přijďte si užít závod v populární severské chůzi umístěný v nádherné lokalitě přírodního parku Smrčiny. Start v sobotu 23.9. v 10:00 hodin na vrchu Háj v Aši. Trasy pro dospělé i děti. Občerstvení na trase zajištěno. Hole je možné si půjčit ve…

Antal bike přilákal přes 80 závodníků

Sport

Náročný cyklistický závod byl připraven na trasách kolem vrchu Háj v Aši. Neděli 3. září 2017 si užili závodníci všech kategorií.

Třiďte baterie, zní na recyklojízdě

Z měst

Na západě Čech odstartovala osvětová kampaň, která má lidi naučit zacházet z použitými bateriemi. Na elektrokolech projede skupina organizátorů celou republiku. 5. září 2017 začala svou cestu v Aši na Poštovním náměstí.

V Podhradí byl připraven atraktivní program

Z měst

Již druhý ročník skvěle připravené akce pod taktovkou radnice v Podhradí, přilákal do upraveného areálu stovky nadšených diváků.

Valdštejnova desítka zaplnila historické centrum Chebu běžci

Sport

V neděli 27. srpna 2017 se v historické části Chebu uskutečnil třetí ročník běžeckého závodu Valdštejnova desítka, pořádaný skupinou běžců z Rozběhnito.cz a spřátelených dobrovolníků. Letos se kromě hlavního závodu na deset kilometrů a dětského…

V Hazlově se střílelo

Z měst

AVZO Cheb po tvrdé práci a mnohaměsíčním úsilí oficiálně zahájilo provoz střelnice v Hazlově. Přijelo mnoho hostů a milovníku střelby.