logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3144

Den pro rodinu byl akcí pro všechny

Kultura

I přes nepřízeň počasí tisíce lidí využily jedinečnou možnost užít si pohodový den v sadech Míru v Aši. Den pro rodinu nabídnul bohatý program a vystoupení skupiny Tata Bojs.

Hranice se snaží řešit problém s vodou

Z měst

V některých částech ašského regionu se kvůli nedostatku srážek ztrácí voda ve studních. Vedení hranické radnice chce situaci řešit výstavbou vodovodu.

Policejní honička s motorkou skončila v poli

Krimi

I přes zákaz řízení sedl v sobotu 21. května 33-letý muž v Aši na závodní motocykl a ujížděl policejní hlídce, která ho vyzývala k zastavení. Nebezpečnou jízdu přes Aš, Nebesa, Výhledy a Skalku skončil motorkář až na hlavním tahu na Hazlov, kde…

Dark Side: Zdeňka Gembická

Dark Side

Narozena v Karlových Varech v roce 1957, vyrůstala v Jáchymově. Vyučená prodavačka, 25 let pracovala za pultem. Má dvě děti, o dvojčata bohužel přišla. Má 5 vnoučat. V roce 2010 jí byly kvůli gangréně způsobené cukrovkou amputovány o obě nohy. Podle…

V Doubravě pálili „duryňský“ milíř

Z měst

Uhlířská tradice v našem regionu funguje ve spolupráci s německými partnery. Jeden ze způsobů stavby a pálení milíře byl k vidění v Doubravě.

Ašské sklepy se zaplnily dobrým vínem

Kultura

Nový typ kulturní akce uspořádalo kulturní centrum LaRitma v několika ašských sklepích, v zahradě muzea i v samotné LaRitmě. Nechyběla cimbálová muzika z Moravy ani ochutnávka vín.

Mateřská škola Nohova v Aši oslavila 60 let své existence

Z měst

Pestrý program byl připraven nejen pro rodiče ve středu 18. května 2016. Mateřská škola v Nohově ulici totiž slavila kulaté výročí.

Der Anti-Drogen-Zug setzt neue Maßstäbe der deutsch-tschechischen Zusammenarbeit

Z měst

Der Anti-Drogen-Zug, ein innovatives Projekt der Drogenprävention, hielt eine Woche lang in der tschechischen Stadt Asch. Angereist und am Programm teilgenommen haben auch Schüler aus Selb, Adorf und Eichigt. Das Erlebnisprogramm fand bei ihnen…

Zahrada františkánského kláštera v Chebu bude zrevitalizována

Z měst

Město Cheb investuje ročně milióny korun do oprav a obnovy památek. V letošním roce se dočkají revitalizace dvě zahrady františkánského kláštera.

Grand Prix A České republiky mladých badmintonistů v Aši

Z měst

V polovině května roku 2016 přivítali v Aši elitu badmintonové mládeže. Nejlepší starší žáci se utkali ve sportovní hale v Geipelově ulici. Po oba dny byly k vidění skvělé sportovní výkony.