logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2240

Lidé z Aše již mohou ušetřit na svozu odpadu

Z měst

Odstartoval nový systém svozu papíru a plastu. Až 500 korun za rok můžete ušetřit tím, že se zaregistrujete na úřadě a budete separovat papír a plast.

Mladý ašský filmař chystá dokument na podporu ašského gymnázia

Ptáme se

Jaroslav Balík je bývalým studentem gymnázia v Aši. Na jeho podporu se rozhodl natočit dokument. Pokud byste touto cestou chtěli také pomoci, neváhejte ho kontaktovat na jaroslav.balik@hotmail.com, nebo na telefonní číslo 608 258 615.

Maturitní ples zaplnil AKS

Kultura

Další ročník se chystá ukončit působení na ašském gymnáziu. Maturitním plesem poděkoval za studia a vydal se na cestu ke zkoušce dospělosti.

Spustili jsme pro vás internetové infocentrum

MVTV NEWS

Nové virtuálním infocentrum Aše a okolí vás jako jediné přivede na správnou cestu za turistickými cíli, provede vás místy konání, představí vám pořadatele kulturních, společenských, sportovních a dalších akcí a vždy vás včas upozorní na událost,…

Badminton v Aši si získává přízeň dětí i dospělých

Sport

Na 26.leden 2013 bylo určeno datum konání skvěle připraveného badmintonového turnaje neregistrovaných dívek a chlapců do 15 let. Ašští hráči si vedli velmi dobře.

Z Aše do Prahy na koloběžce kvůli volbě prezidenta

Z měst

Známý ultramaratonec Miloš Škorpil byl v Aši volit Karla Schwarzenberga. Poté odjel až na Pražský hrad na koloběžce. Prezidentem se stal Miloš Zeman.

Holuby v Aši čeká odchyt

Z měst

V zimním období se kvůli snadnému odchytu započalo s redukcí počtu přemnožených holubů, kteří poškozují nemovitý majetek a přenášejí nemoci. Celkem 5 klecí již zachytilo přes 160 holubů.

Na vrchu Háj začaly školní lyžařské kurzy

Sport

Ašská sjezdovka boduje u začátečníků i pokročilých. Školy aktivně využívají nabídky výuky na skvěle připravených plochách pro lyžaře.

120. výročí založení ZUŠ R. Schumanna v krátkém dokumentu

Kultura

V krátkém dokumentu si připomeňte koncert ke 120. výročí založení ZUŠ R. Schumanna v Aši. Komentář k videu četly Pavla Hošková a Anna Pokorná.

V Hlávkově ulici v Aši se opět vystavovalo zvířectvo

Z měst

Dlouholetá tradiční výstava zvířectva nabídla školám i veřejnosti zajímavou podívanou. Chovatelé prodávali, nakupovali. Na všechny pak čekala od Českého svazu chovatelů ZO Aš sobotní nadílka.