logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3101

Klášter v Chebu se začne bourat v následujících dnech

Z měst

Máme pro vás unikátní záběry klášteru Milosrdných sester svatého Kříže i vyjádření zástupce majitele objektu. Do 14 dnů by měla začít demolice budov se zajímavou historií.

Sportovní naděje regionu: Vít Špalek

Sport

Vítek se narodil s vývojovou vadou dolních končetin a používá na pravé noze protézu. Přesto se mu daří více než dobře při hraní stolního tenisu. Jaké úspěchy má za sebou či jak trénuje, vám přiblížíme ve videu.

Jakub Procházka a Karel Kunz - záda, biceps

SBC System

Chtěli jste delší video, tak tady ho máte. Můžete zde vidět i Karolínu Machovou, která jela lehké dřepy. Určitě vydržte do konce, jistě se pobavíte.

Cheb chce zbourat domy ve Wolkerově ulici

Z měst

Letitý problém s chátrajícími bytovými domy plnými bezdomovců by vedení města chtělo vyřešit demolicí budov. Vedle vyjádření starosty se nám podařilo sehnat i stanovisko majitele objektů. Co si o stavu Wolkerovy ulice myslíte vy?

Auto bylo v centru Aše ukradeno za bílého dne

Z měst

V odpoledních hodinách ukradl muž vozidlo značky Škoda na Hlavní ulici v Aši. Všimli si ho policisté, kteří měli volno. Muž byl zadržen a hrozí mu dva roky odnětí svobody.

Nejvyšší možné ocenění města se rozdávalo v Aši

Z měst

Čestné občanství a poděkování od města Aš dostali němečtí občané, kteří se podíleli na zlepšení česko-německých vztahů.

Přátelé v srdci Evropy jednali v Aši

Z měst

Svaz českých a německých měst a obcí z našeho regionu jednal o společných projektech. Řeč byla i o uprchlících, kteří žijí v nedalekých německých městech.

Po srážce na železničním přejezdu v Aši záchranka odvezla tři osoby

Z měst

Řidič nerespektoval dopravní značení. Nedbal ani na zvukovou výstrahu vlaku. Po srážce vlaková souprava zastavila po několika metrech. Naštěstí v tomto úseku vlaky jezdí velmi pomalu.

Policejní honička skončila v Aši zadržením zfetovaného řidiče

Z měst

Policisté obvinili řidiče ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Policisté byli nuceni rozbít boční okénko automobilu. Třiatřicetiletému muži hrozí odnětí svobody.

Miřenka Čechová (pořad pAšáci)

Pašáci

Úspěšná tanečnice, herečka, choreografka a režisérka; žije a pracuje střídavě v New Yorku a České republice. Za svou práci v oblasti pohybového divadla sklízí úspěchy po celém světě. První díl pořadu pAšáci, ve kterém každý měsíc představíme jednu…