logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3223

Fanoušci Kristíny zaplnili náměstí v Sokolově

Kultura

V pátek 5. srpna 2016 došlo na jeden ze zlatých hřebů sokolovského kulturního léta. Na Staré náměstí se představila známá populární zpěvačka Kristína se svou kapelou. A před ní ještě pěkná řádka místních umělců.

Bike Jam Aš 2016 překypoval adrenalinem

Sport

Dva dny bojovali v malebném prostředí Ašska sportovci v mnoha disciplínách. Zázemí sportovního areálu pod vrchem Háj si všichni pochvalovali.

Velká cena města Chebu přilákala sportovní hvězdy i stovky diváků

Sport

V úterý 2.8.2016 se konal již 36. ročník divácky oblíbeného atletického závodu. Hlavními hvězdami letošní velké ceny byli vedle jiných Zuzana Hejnová a Pavel Maslák, které jsme stihli vyzpovídat před odletem na olympiádu. I přes nejisté počasí…

Na sídlišti Skalka v Chebu přibudou nová parkovací místa

Z měst

14 parkovacích míst vznikne u nejvyšších budov velkého chebského sídliště.

Motorky ve Studánce zabodovaly

Z měst

Motosraz se konal již poosmé. Desítky motocyklů, pestrý program a pohodové počasí přilákaly stovky lidí. Akci podpořilo i město Hranice.

Veteran Rallye 2016 projela Karlovarským krajem

Z měst

V několika městech Karlovarského kraje měl zastávku závod historických vozidel. Tisíce lidí tak mohly obdivovat desítky let opečovávanou krásu stovek automobilů i motocyklů z celého světa.

Co Aši přinese strategie odpadového hospodářství?

Z měst

Strategie odpadového hospodářství by měla určit, kde může vzniknout nové překladiště komunálního odpadu, či komunitní kompostárna.

Kdy bude otevřena ulice Gustava Geipela v Aši?

Z měst

Jednou z největších investic města Aš je v letošním roce kompletní rekonstrukce silnice i chodníků v ulici Gustava Geipela. Práce probíhají s předstihem. Díky ušetřeným financím vzniknou i parkovací stání navíc.

V Aši mají nové kotce pro zatoulané psy

Z měst

Větší komfort pro dočasně umístěné psy, tak městskou policii, která se o ně bude starat. To nabízí nově postavené kotce v Aši, které nahradily staré dosluhující přístřešky.

Vandalové v Aši ničili nový lesopark

Krimi

Koncem předposledního červencového týdne řádili vandalové v lesoparku pod základní školou v Hlávkově ulici v Aši. Pravděpodobně sekerou zničili zábradlí, koše, ukazatele i informační tabule. Ašský starosta zvažuje vypsání odměn za informace vedoucí…