logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2243

Ašský bazén se otevřel veřejnosti

Sport

Od srpna se opravovalo technologické zázemí ašského bazénu. Od 27. 11. 2012 je opět otevřen návštěvníkům. Co se bude rekonstruovat v příští etapě?

Ukázková spolupráce partnerských měst bude pokračovat

Sport

Starostové Aše, Rehau a Olešnice se sešli u jednoho stolu. Domlouvali se na projektech a společném postupu při žádostech v příštím rozpočtovém období EU. Jak by mohla partnerská města vypadat za 10 let?

Domy na Východní ohrožují kolemjdoucí

Z měst

Ruiny jsou nebezpečné pro okolí a především pro děti mířící do školy. Ohrožena mohou být i projíždějící auta. Občané hledají řešení stavu.

V Petaineru unikal čpavek. Cvičně.

Z měst

Ve firmě Petainer si hasiči vyzkoušeli zásah proti unikajícímu čpavku, včetně vynesení zraněné osoby. Evakuováno bylo přibližně osmdesát zaměstnanců firmy. Cvičení se zúčastnily jednotky z Aše, Chebu, Krásné a Hazlova.

Od jara bude kulturu v sadech Míru přinášet sdružení ProAš

Ptáme se

Občanské sdružení ProAš vyhrálo výběrové řízení na provoz letní kavárny a letní scény v sadech Míru. Seskupení lidí, kteří již léta vytvářejí či zajišťují kulturní dění v našem regionu, předložili vizi, jak by měly sady Míru pod jejich taktovkou…

Bál seniorů i počtrnácté úspěšně

Kultura

Již po mnoho let je Bál seniorů v Aši hojně navštěvovanou a skvěle připravenou akcí. Nejinak tomu bylo i v případě 14. ročníku, který opět připravili organizátoři z Klubu důchodců Aš.

Nový předseda TJ Jiskra Aš chce očistit její jméno

Ptáme se

Jiří Koubek se stal 1. září tohoto roku novým předsedou tělovýchovné jednoty. Jak se popasuje s problémy z minulosti, jaký má názor na převod nemovitého majetku Jiskry na město Aš a jak chce vycházet s vedením města do budoucna?

Hlávkova škola přináší zásadní změny v oblasti výuky čtení

Z měst

Očekává se nadnárodní význam celého projektu, který pomůže dětem. Pedagogové se učí novou metodu prospěšnou žákům.

ZUŠ v Aši slavila 120 let

Kultura

Oslavy výročí umělecké školy zaplnily divadelní sál. Skvěle zpracovaný program uchvátil všechny přítomné.

Nový památník u kurtů poukazuje na místa bývalého hřbitova

Z měst

Památku zesnulých bude připomínat nově vybudovaná pamětní deska u tenisových kurtů v Aši. Právě tam se nacházel od počátku 18. století evangelický hřbitov.