logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3193

Legiovlak připomněl českou historii i v Aši

Z měst

Replika válečného vlaku z první světové války přijela na ašské nádraží. V sobotu 11. června si mnoho lidí z Ašska a blízkých německých měst přišlo prohlédnout expozici uvnitř vlaku.

Pozvánka na nabitou akci Hurááá prázdniny

Kultura

Soutěž ohňostrojů, Sokolovský čtvrtmaraton, Wanastowi vjecy revival, Lucie revival, Voxel, Sebastian, Kateřina Marie Tichá a mnoho dalšího vás čeká 24. a 25. června v Sokolově.

Rock Beach: to je rocková pohoda na pláži v Sokolově

Kultura

Další ročník rockového festivalu byl připraven na sobotu 4. června 2016 na břehu sokolovského koupaliště Michal. Čtyři kapely přilákaly stovky lidí. Kulturní léto v Sokolově tak může začít. Jaké kapely byste si přáli vidět vy?

Festiválek mateřských škol byl pro stovky rodičů přehlídkou roztomilosti

Z měst

V Aši se ve středu 1. června konal u příležitosti Mezinárodního dne dětí Festiválek mateřských škol. Rodiče zaplnili velký sál bývalého AKS, kde se předvedly všechny místní školky.

Bejbykap přivítal v Aši 114 jezdců

Z měst

Občanské sdružení Ašští bajkeři uspořádalo již 17. ročník skvěle připravené akce. Sportovní areál pod vrchem Háj je ideálním zázemím pro účastníky již pátým rokem.

Český varhanní festival opět v Hranicích

Kultura

Díla Johanna Sebastiana Bacha dominovala při hře varhaníka Pavla Svobody. Unikátní hranické varhany zněly v rámci festivalu v neděli 5. června 2016.

Sportovní olympiáda rozhýbala děti z Aše i Schönwaldu

Sport

Poslední květnový den se v novém sportovním areálu školy v Okružní ulici v Aši konala sportovní olympiáda. Zasoutěžit si kromě žáků z ašských základních škol přijeli i žáci ze Schönwaldu.

JMCup přilákal přes tisíc lidí na motokáry

Z měst

Oslavou motorismu i obchodních úspěchů byl další ročník JMCupu, který pořádala společnost J+M Autodíly v Kartaréně v Chebu. Více jak tisíc lidí si užilo jak závody na motokárách, tak další doprovodný program a soutěže.

Sokolovský dostavník opět na scéně

Kultura

Po deseti letech se tradiční folk-country festival vrátil. Festival starý 51 let ukázal, že o tento žánr je stále zájem. MDK Sokolov chce obnovit tuto tradici.

Den pro rodinu byl akcí pro všechny

Kultura

I přes nepřízeň počasí tisíce lidí využily jedinečnou možnost užít si pohodový den v sadech Míru v Aši. Den pro rodinu nabídnul bohatý program a vystoupení skupiny Tata Bojs.