logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 1987

ZA PROMÍTAČKOU S JONNY ANDĚLEM: Karlovy Vary jsou nejkrásnějším městem Čech

Za promítačkou

Pořádá Vary Good Fest, který představuje kapely s potenciálem uspět v zahraničí. V jeho kapele Goodfellas se nechali všichni vyházet z práce, aby mohli hudbu dělat na plno. Spolupráci s producentem Rolling Stones domlouval 4 roky. I to je Jonny…

ZAČALA STAVBA VODOVODU V HRANICÍCH

Z měst

Také v okrajových částech Hranic bude nová vodovodní síť. Občané by měli pozorně sledovat dopravní omezení a značení v místech stavby.

PODPOŘTE HOSPIC SV. JIŘÍ V PROJEKTU ČSOB POMÁHÁ REGIONŮM

Z měst

Hospicová lékařka hovoří o tom, proč se rozhodla pomáhat. Díky hospici mohou být umírající lidé doma se svou rodinou až do poslední chvíle. Pomoci můžete i vy a to jakoukoliv částkou. Číslo účtu: 101 7777 101/0300 VS: 191030029

FESTIVÁLEK MATEŘSKÝCH ŠKOL SE NESL VE WESTERNOVÉM DUCHU

Z měst

Malí idniáni a kovbojové zaplnili podium amfiteátru v sadech Míru v Aši. Kulturní centrum LaRitma zde totiž 23. května 2019 pořádalo festival mateřských škol. Na desítky dětí se přišly podívat stovky zvídavých rodičů.

FESTIVAL AŠLERKY BUDE LETOS PLNÝ VÝZEV

Kultura

V tomto klipu nebyly poškozeny žádné rostliny, zvířátka ani vyprovokovaní kolemjdoucí. Přijďte si užít divadelní festival Ašlerky. Od 6. do 8. června 2019 v LaRitmě v Aši.

NOVÉ MĚSTSKÉ BYTY V CHEBU SE DOKONČUJÍ

Z měst

20 bytů za 21 milionů korun na adrese Mánesova 23. To je jedna z největších investic města Cheb do bydlení v posledních letech. Rekonstrukce bytového domu by měla být hotová do konce června.

DEN DĚTÍ V HAZLOVĚ SE VYDAŘIL

Kultura

Společná akce Den dětí Hazlov a Schirnding i přes počáteční dešťovou sprchu měla skvělý průběh. Děti i dospělí si užili příjemný den.

CYKLISTI JEDOU Z AŠE PŘES CELOU REPUBLIKU, ABY POMOHLI NEMOCNÝM DĚTEM

Sport

V Aši odstartovala další charitativní tour Na kole dětem. A už je tomu deset let, co v Aši tato úspěšná akce, která pomáhá dětským onkologickým pacientům, začínala poprvé. Peloton vede Josef Zimovčák, který přejede celou ČR na vysokém kole.

CHEB BUDE KVŮLI SUCHU A UBÝVÁNÍ HMYZU MÉNĚ SEKAT TRÁVU

Z měst

Cheb chce udržet vodu a hmyz ve městě. Omezí proto sečení trávy na některých svých pozemcích. Sekat by se na vytipovaných lokalitách mělo pouze 1x až 2x do roka. Změna ušetří část nákladů za údržbu zeleně. Podle vedení radnice však není důvodem…

ZA PROMÍTAČKOU S JIŘÍM HANKEM: Abychom byli konkurenceschopní, musíme být víc kreativní

Za promítačkou

Co je to kreativní průmysl a jak může jeho rozvoj ovlivnit kulturní centrum, které by mohlo vyrůst na místě ruin Staré Vodárny v Karlových Varech? To se dozvíte v rozhovoru s designovým aktivistou. Jiří Hanek, autor projektu Parteo - umění se…