logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 1906

CIHELLNOU OTŘÁSLA SMĚS TVRDÉ MUZIKY

Kultura

Ašský klub Cihellna oslovil v sobotu 2. února 2019 milovníky tvrdších hudebních stylů koncertem formace Hentai Corporation. Provozovatelé chystají další akce.

OPRAVA SOKOLOVSKÉ ZUŠKY NABRALA DALŠÍ ZPOŽDĚNÍ

Z měst

Základní umělecká škola v Sokolově zůstává nadále v provizorních prostorách. Stavební firma opět nedodržela termín dokončení.

BYLA VYHLÁŠENA ANKETA OSOBNOST MĚSTA AŠE

Z měst

Nominujte a následně vybírejte osobnosti města Aše a to hned ve čtyřech kategoriích. Nově bodou vyhlášené osobnosti zařazeny také na seznam tzv. pAšáků. Vyhlášení se bude konat na plese města.

Badmintonový turnaj v Aši měl skvělou úroveň

Sport

Ve sportovní hale v Aši se utkali ti nejlepší badmintonisté z České republiky v kategorii mladších žáků. Víkendový turnaj byl skvěle připraven.

JAKÝ BUDE DALŠÍ OSUD DOMU NA MASARYKOVĚ NÁMĚSTÍ V HRANICÍCH?

Z měst

Dům číslo 666 na Masarykově náměstí je v majetku města Hranice. O jeho dalším využití a vzhledu se bude jednat.

CHEB HLEDÁ DESÍTKY MAJITELŮ ODSTAVENÝCH VOZIDEL

Z měst

Město Cheb se snaží zbavit vraků v ulicích. Jen minulý rok se městský úřad a městská policie zabývaly více než 50 odstavenými vozidly. Tři z nich byla nakonec odtažena. Označit auto za vrak, které může město z místa odtáhnout, není vůbec jednoduché.

KAREL KAHOVEC A GEORGE AND BEATOVENS VYPRODALI LARITMU

Kultura

Ašské kulturní centrum LaRitma zažilo další skvělý kulturní počin. Nadšené publikum si užilo hity se skvělou kapelu George and Beatovens.

Cheb nabízí byty k opravám svépomocí

Z měst

Město Cheb má k dispozici 67 volných bytových jednotek, které je však potřeba s menší, či větší investicí opravit. Nabízí je občanům i firmám, které si je mohou za své náklady opravit a poté je určitou dobu užívat se slevou.

AŠŠTÍ KUŽELKÁŘI DOMINUJÍ V LIGOVÉ SOUTĚŽI

Sport

V moderní ašské kuželně se hrálo další z ligových utkání. Domácí hostili tým Kadaně. Potvrdili svou formu a upevnili si pozici na prvním místě soutěže.

TURNAJ MLADÝCH FOTBALISTŮ SE HRÁL V AŠI

Sport

Ve sportovní hale v ulici Gustava Geipela v Aši pořádala TJ Jiskra Aš halový fotbalový turnaj. Týmy se turnaje zúčastnily v rámci přípravy na jarní fotbalovou sezónu.