logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2996

Memoriál Zdeňka Buriana podruhé

Z měst

V sobotu 29. srpna 2015 se konal areálu tenisového oddílu druhý ročník tenisového turnaje o Aše v rekreačním tenisu. Počet účastníků byl vyšší než v ročníku předcházejícím.

Zastupitelé rozhodovali ke konci prázdnin

Z měst

Ašští zastupitelé rozdělili peníze z Programu grantové podpory, schválili dotaci na kulturní akce v LaRitmě či odhlasovali zveřejnění záměru prodeje AKS. Za milion korun by chtěli odkoupit i budovu bývalé restaurace u ašské rozhledny.

BRICKSTAGE - Social Company

Brickstage

V Aši vznikl netradiční hudební projekt, který je kombinací rapu a živé kapely. Členové skupiny tento styl hudby nazývají rap´n´roll. Co by mohl tento žánr přinést posluchačům a co vše poměrně nová kapela chystá, odpoví všichni členové Social…

Přes 90 lidí bylo v Aši školeno v problematice kybešikany

Z měst

Největší školení pedagogů v Aši se konalo v KC LaRitma. Odbornice přednášela o formách kyberšikany i o tom, jak pracovat s oběťmi a agresory.

Mariánská pouť v novém prostředí přilákala mnoho lidí

Z měst

Hranické Masarykovo náměstí bylo místem pořádání dalšího ročníku tradiční akce. Krásné počasí podtrhlo skvělou atmosféru.

Park Fest oživil sady Míru

Kultura

V sobotu 22. 8. 2015 se v Parku zážitků Bad Elster – Aš konal další ročník Park Festu. Spolek ProAš pozval čtyři kapely, které zahrály na dvou pódiích.

V Aši by měl být zrušen finanční úřad

Z měst

Agenda finančního úřadu v Aši bude přesunuta do Cheb. Město Aš nabídlo finančnímu ředitelství své prostory alespoň před daňovými přiznáními. Není jasné, co bude s budovou finančního úřadu.

Přístřešek zmizel z ašského sídliště kvůli nepořádku

Z měst

Mládež se scházela pod dřevěným přístřeškem u dětských hřišť na sídlišti v Dlouhé ulici. Nedopalky od cigaret, častý hluk a verbální urážky obyvatel sídliště vedly město k odstranění této pergoly. Kam bude nově přestěhována?

Ašské letní slavnosti přilákaly tisíce lidí

Z měst

V sobotu 15. srpna 2015 vrcholily Letní slavnosti. Den Ašanů, jak byly nazvány, nabídl vystoupení kapely Báry Zemanové, Evy a Vaška, Děda Mládek Ilegal Bandu, nebo třeba skupiny Slza. Počasí slavnostem přálo.I proto se na vrchu Háj sešly tisíce lidí.

Vesnicí roku v Karlovarském kraji se stala Krásná u Aše

Z měst

Krásná u Aše si odnesla nejvyšší ocenění z krajského kola soutěže Vesnice roku. Zlatou stuhu získala za úpravy obce, společenský život, práci s mládeží i péči o zeleň. Obec obdržela za první místo 160.000 korun od Karlovarského kraje.