logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2762

Volby 2014: Martin Hannsmann (TOP 09) a Jakub Kotal (Piráti a Zelení)

Ptáme se

Radní a zastupitel Mgr. Martin Hannsmann (TOP 09) a předseda krajského sdružení České pirátské strany, Jakub Kotal, Dis., diskutovali před volbami do zastupitelstva města Aše ve studiu televize mvtv.cz

Volby 2014: Jiří Dufka (ANO 2011)

Ptáme se

O hlasy voličů do Senátu ČR se ve volebních okrscích Chebsko a Tachovsko uchází i Ing. Jiří Dufka (ANO 2011). Jaký je jeho program pro nadcházející volby se dozvíte v rozhovoru pro mvtv.cz

Volby 2014: Josef Vaněk (Hazlov pro občany) a Ilona Kindlová (ČSSD)

Ptáme se

Zastupitelé obce Hazlov, JUDr. Josef Vaněk (Hazlov pro občany) a Mgr. Ilona Kindlová (ČSSD), přijali pozvání a představili své názory a vize, se kterými jdou do komunálních voleb v této obci.

Volby 2014: Libor Špaček (Česká pirátská strana)

Ptáme se

Kandidát na senátora ve volebním okrsku Chebsko a Tachovsko Mgr. Libor Špaček, Ph. D. (Česká pirátská strana) přijal pozvání do studia televize mvtv.cz.

Občané Aše mají své aleje

Z měst

Akce „Zasaď si svůj strom“ zaujala desítky zájemců. Ašané nedbali nepřízně počasí a podpořili dobrou věc. Ašské lesy s.r.o. setkání skvěle zorganizovaly.

Zavírák, slavnost na závěr léta, se potýkal s nepřízní počasí

Z měst

Jednu z posledních venkovních akcí zažily sady Míru v pátek 12.září. Součástí programu byla veřejná konference, vystoupení smyčcového kvartetu a nechyběl ani kouzelník.

Ašští a selbští hasiči podepsali dohodu o spolupráci

Z měst

Dohoda, kterou podepsali starostové, zástupci kraje i vedoucí hasičů, má pomoci jak při dopravních nehodách a požárech, tak při cvičení či společenských akcích.

Děti dostaly dort jako poděkování za reprezentaci školy

Z měst

V dalekém Frenštátu pod Radhoštěm dokázaly ašské děti vybojovat skvělé druhé místo v celostátní dopravní soutěži. Vedení školy po prázdninách všem zúčastněným poděkovalo stylovým dortem.

Na vietnamské tržnici proběhla největší kontrola za 11 let

Z měst

Drogy, padělané zboží i osoby hledalo 200 policistů na tržnici Lipový dvůr v Aši. Soudce vydal povolení k prohlídce 100 objektů i několika automobilů.

Volby 2014: Aleš Hudeček (HNHRM) a Jaroslav Staněk (Piráti a Zelení)

Ptáme se

Zastupitelé Aleš Hudeček (Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst) a Jaroslav Staněk (Koalice České pirátské strany a Strany zelených) přijali pozvání do předvolební debaty ve studiu televize mvtv.cz.