logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3148

Ašští zastupitelé řešili cestovní ruch i péči o stromy

Z měst

Na zasedání zastupitelstva byla s dalšími městy v kraji založena destinační agentura. Debatovalo se i o péči o stromy v majetku Karlovarského kraje.

Lomo Challenge 2016 - pozvánka na vernisáž výstavy soutěžních fotografií

Kultura

V sobotu 5. března si napište do kalendářů, že nesmíte chybět na vernisáži výstavy fotografické soutěže Lomo Challenge, kde svým hlasem vyberete vítězné foto. Celý večer bude hrát Najazzlá kapela P.R. Chybět samozřejmě nebude ani občerstvení. Akce…

Skvěle obsazený turnaj prověřil novou ašskou kuželnu

Kultura

Semifinále mistrovství ČR v kuželkách mužů nabídlo fantastické výkony zúčastněných borců. V domácím prostředí diváci bouřlivě povzbuzovali domácí kuželkáře.

V Aši vzniknou nová parkoviště

Z měst

Tři parkoviště mají vzniknout na několika místech v Aši. Motoristé by to měli mít snazší v ulici Gustava Geipela, u městského úřadu i u domu s pečovatelskou službou.

Retro ožilo v novém muzeu v Chebu

Kultura

Jak vypadaly domácnosti, oblečení, automobily před více jak 30 lety? Jaká se poslouchala hudba, či co se četlo za knihy? To vše si můžete připomenout v unikátním Retromuseu na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad v Chebu, které se slavnostně otevřelo ve…

Kalendář pomohl mladému vozíčkáři

Kultura

Ve výstavní síni chebské Papírny se konal křest kalendáře Proměny ženy. Výtěžek z jeho prodeje poslouží mladému aktivnímu vozíčkáři Honzovi Hlaváčovi. Ten přijel na akci všem dárcům poděkovat. Pomoct můžete i vy. Příspěvky můžete posílat i na…

Pozvánka na memoriál Martina Vávry

Kultura

Přijďte 19.2.2016 ve 20:00 do Cihellny zavzpomínat na ašského bubeníka Martina Vávru, který nás opustil před 20 lety. Na vzpomínkovém koncertě zahrají Blackmailers a Ferat.

Masky prošly ulicemi Hazlova

Kultura

Tradice v obci udržují dobrovolníci. Po průvodu masek byl připraven dětský karneval i zábava pro dospělé. Účast na akci byla hojná.

V Aši se radilo, jak žádat dotace na nový kotel

Z měst

Zájemci mohou žádat dotaci na výměnu zdroje tepla na tuhá paliva. Jak a kde žádat se radilo ve čtvrtek 11. 2. 2016 v KC LaRitma v Aši. Další informace se dozvíte v reportáži.

Soutěž o lístky na WWW Neurobeat

Kultura

Vyhrajte lístky na koncert kapely WWW Neurobeat, který se koná 20. února 2016 v klubu Cihellna v Aši. Napište na cafecihellna@gmail.com, jak se jmenoval klip kapely WWW Neurobeat z roku 1993, který je považován za první writterské video v Čechách.