logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2866

Vytížená křižovatka za Chebem se změní již tento rok

Z měst

Karlovarský kraj financuje změnu křižovatky ulic Vrázova, K Maškovu a Nižnětagilská na kruhový objezd. Investici 15 milionů korun by měl podpořit i Státní fond dopravní infrastruktury ČR.

Dark Side: P. O.

Dark Side

Narozen 1991 v Chebu, vyrůstal v Aši, poté v Hranicích u Aše. Na jaře roku 2014 se po 3,5 letech vrátil z výkonu trestu odnětí svobody, který dostal za loupežné přepadení s ublížením na zdraví, které média prezentovaly jako ublížení s následkem…

Ašští badmintonisté jsou nejlepší na západě Čech

Sport

Badminton VK Aš se svým úspěchem v boji o titul nejlepšího družstva mladších žáků v západočeském kraji nesmazatelně zapsal do dějin ašského sportu.

Aš se bude nadále soudit o bývalé infocentrum

Z měst

V prostoru bývalého informačního centra mělo vzniknout rychlé občerstvení. Místo toho ho nový majitel prodal podnikatelům vietnamské národnosti, kteří zde otevřeli jednu z dalších večerek v centru města. Město bude proto vymáhat pokutu, nebo rozdíl…

Pozvánka na maturitní ples ašského gymnázia

Kultura

Milí diváci, neváhejte a přijďte na tradiční maturitní ples oktávy jediné střední školy v Aši, ašského gymnázia! Těšíme se na Vaší přítomnost. Bude to velké ;). VSTUPENKY na stání v předprodeji v infocentru. Studenti oktávy (2007-2015).

Na Chebsku se šíří žloutenka

Z měst

Především bezdomovci a uživatelé drog začali po Chebu šířit virovou hepatitidu typu A. Chebská nemocnice eviduje za rok 36 nakažených. Školy i obchody přijaly protiepidemiologická opatření.

Technické vzdělání se vyplácí firmám i zaměstnancům

Z měst

Firmy v regionu hledají technicky vzdělané uchazeče o práci. Za kvalitního pracovníka na vyšší pozici jsou ochotny lépe platit. Ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Karlovarského kraje přinášíme přehled některých významných zaměstnavatelů v…

Špičkoví hráči volejbalu předvedli své umění v Aši

Sport

Stovky dětí z ašských škol viděly ukázku tréninku i hry hráčů z extraligového týmu VK ČEZ Karlovarsko. Zájemci o volejbal mohou přijít na první schůzku a trénink 15.1.2015 v 18 hodin do sportovní haly v Geipelově ulici v Aši.

Spalovna v Chebu má podporu zastupitelstva

Z měst

Chebští zastupitelé na mimořádném jednání vyjádřili podporu pokračování přípravy výstavby zařízení na energetické využití odpadu. Mezi zastupiteli i občany se však stále jedná o kontroverzní téma.

Pandemia představí novou desku v Aši

Kultura

Po několika letech, přesně 16. ledna 2015, zahraje death-metalová kapela Pandemia v ašském klubu Cihellna. Na koncertě představí nově vycházející desku. Mnohem více se však dozvíte v rozhovoru s baskytaristou Jadrou Friedrichem.