logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2700

Sportovní naděje regionu: Vladislav Peka

Sport

Představujeme mladé sportovce Ašska. Tentokrát Vladislava Peku z Badminton VK Aš.

I koně mají své dny

Z měst

Překrásná zvířata zapřažená do dokonale udržovaných kočárů učarovala tisícům hostů v Bad Elsteru i hostům na akci pořádané v Kopaninách.

Týden na kole se dotknul i Ašska

Sport

Cyklojízda po Stezce Železné opony/EuroVelo 13 k 25. výročí pádu Železné opony v Evropě začala symbolicky na Trojstátí u města Hranice.

Chebská Papírna nabízí krásné prostory pro umění

Kultura

Ve zrekonstruovaném objektu proběhla ve čtvrtek 5. 6. 2014 vernisáž výstavy účastníků kurzů moderní malby a kresby. Prostory celé budovy nabízejí i ateliéry, kavárnu či papírnictví.

Zákaz pobytu je v Aši udělován – často však zbytečně

Z měst

Stát deleguje stále více pravomocí, potažmo však i povinností, na obce. Rok a půl platí novela zákona, která umožňuje obcím vydat zákaz pobytu na svém území. Mělo tak být více postižitelné porušování obecně závazných vyhlášek, které vydává sama obec.

13. díl Tajemných zákoutí

Tajemná zákoutí

Téma vražd je hodně citlivé. O to víc, pokud se jedná o zabití malých dětí či pokud vraždu vykoná příslušník rodiny.

Upravený lesopark v Aši byl otevřen

Z měst

Slavnostní otevření lesoparku pod základní školou v Hlávkově ulici v Aši si nenechaly ujít stovky lidí. Upraveny byly v parku rybníčky, cesty i posezení. Důraz byl kladen na zachování biotopu parku.

Kick your Ašs měl v sadech Míru druhé pokračování

Kultura

Hardcore, metal, punk i grind si užili návštěvníci akce pořádané 31. května v Parku zážitků Bad Elster-Aš. Vystoupily kapely Curvera, Děti deště, Restriction, Onanizer a Errorizer.

Den dětí přilákal v Aši širokou veřejnost

Z měst

V sadech Míru čekaly na hosty atrakce, hry a bohatý program. Organizátoři z Domu dětí a mládeže Sluníčko Aš připravili skvělé odpoledne.

Ašské služby byly úspěšné při získávání dotací

Z měst

Nový zametací vůz pomůže se snížením prašnosti v ulicích Aše a přilehlých obcích. Moderní zařízení bude nasazeno v nejbližší době.