logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2762

Ašští zastupitelé se sešli na 23. zasedání zastupitelstva města

Z měst

Jednání zastupitelstva v koncertním sále AKS přineslo schválení podání žádostí o dotace i změny vyhlášek.

Mariánská pouť hledá následovníky

Kultura

Tradiční kulturně – společenská akce v Hranicích přilákala stovky lidí. Připravený program a atrakce byly určeny dětem i dospělým.

Vandalové zničili zařízení u cesty ke sportovnímu areálu

Z měst

Vandalizmus zatěžuje městskou pokladnu. Škody při poničení veřejného majetku jsou do statisíců. Dalším případ řeší policie v Aši.

Skvělý program nabízí Radbuza fest, který rozjeli bývalí Ašané

Kultura

Roman Bukovjan zve na akci spojenou se jménem jeho bratra Miroslava. Dozvíte se i o současném dění kolem kultovní kapely Potíže.

Mladí fotbalisté zažili týden tréninků i zábavy

Sport

Fotbalová akademie při Ašských lesích s.r.o. připravila týdenní soustředění pro nadějné fotbalisty. Ti trénovali venku i v hale.

Pohoda s radiem Egrensis: Andrea Kaucká a René Bauer

Ptáme se

Hosty Povídání před desátou s Martinou Pokornou byli René Bauer a Andrea Kaucká. Dvojice, která se zamilovala do "černého kontinentu", vyprávěla o své poslední expedici.

Letní slavnosti provázela nepřízeň počasí

Kultura

Letošní účast na Letních slavnostech města Aše do značné míry poznamenalo chladné a deštivé počasí víkendu 33. týdne roku 2014.

Pohoda s radiem Egrensis: Václav Sloup

Ptáme se

Náměstek hejtmana Karlovarského kraje pro oblast školství, mládeže a tělovýchovy Václav Sloup představil soutěž Machři roku, která si klade za cíl popularizaci učňovského školství, nebo novinku pro letošní rok, vysokoškolský stipendijní program.

Na Goethovo náměstí v Aši se vrátila oblíbená socha

Z měst

Na rekonstruované náměstí v centru města se po šesti letech vrátila socha Johanna Wolfganga Goetha. Pod její podstavec byla uložena i schránka pro příští generace.

Strážníci najednou odchytili 73 netopýrů

Z měst

V Aši byli přivoláni do jednoho z domů strážníci městské policie. Čekal je odchyt více než 70 chráněných létajících savců.