logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3223

První jarní závod v Aši se vydařil

Z měst

V areálu Základní kynologické organizace Aš v Komenského ulici se konal zajímavý závod a milovníci psů si přišli na své.

Konference o drogové problematice v příhraničí se konala v Aši

Z měst

V rámci projektu "Bezpečně spolu - víme, známe" se konala v obřadním sále muzea Ašska konference o drogové problematice, přeshraniční spolupráci i protidrogovém vlaku, který navštívil Karlovarský kraj. Mezi hosty byl i ředitel Národní protidrogové…

Josef Zámečník (pořad pAšáci)

Pašáci

Neuropatolog, profesor motolské lékařské fakulty, držitel ceny "Česká hlava" za výzkum nádorů mozku.

Pozvánka na Sokolovský dostavník

Kultura

Po patnácti letech se do Sokolova vrací country-folkový festival Sokolovský dostavník. V pátek a sobotu 27. a 28. května 2016 si přijďte užít kapely Drc, Asonance, Nezmaři, Naden, Trepka, Roháči a Neřež.

Z chebského kláštera zbyla jenom věž

Z měst

I přes zákaz demolice areálu bývalého chebského kláštera zůstala z historických budov stát pouze věž.

Konec farmářských trhů v Chebu?

Z měst

Město Cheb ukončilo s provozovatelem farmářských trhů smlouvu. Jaké byly důvody k ukončení spolupráce? Případní zájemci o provozování trhů se mohou obrátit na chebskou radnici.

Protidrogový vlak přijel do Karlovarského kraje

Z měst

V Aši měl svou první zastávku v kraji Revolution Train, neboli protidrogový vlak. Jedinečného interaktivního preventivního programu se zúčastnily stovky dětí z Aše i Německa. Vlak pokračuje do Chebu, Sokolova i Karlových Varů.

Na Městském úřadu Františkovy Lázně zasahovala policie

Kultura

Ve Františkových Lázních řeší spory kolem pronájmu kempu Amerika. Představitel radnice se k věci nevyjádřil. Zastupitel Ivo Mlátilík řekl svůj názor na celou kauzu.

Strongmen's Games Aš 2016 se staly nejnáročnějším závodem v republice

Z měst

Extrémní závody siláků z celé Evropy se konaly po roce opět v Aši. Domácí Čestmír Šíma dokázal, že je nejsilnějším mužem v republice. My jsme byli u toho.

Waldorfská škola vznikne i v Chebu

Z měst

Nejen povídání o waldorfské pedagogice bylo připraveno na besedě v chebské knihovně. Vedle informací o alternativní formě vzdělávání přednášela o výchově a pohledu na život i psycholožka Anežka Janátová.