logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2909

Technická závada si vyžádala uzavření bazénu

Z měst

Narušená příčka v krytém plaveckém bazénu si vyžádala uzavření prostoru na několik dní. 3. března by mohl být bazén opět otevřený.

Proběhlo druhé zasedání zastupitelstva města Aše

Z měst

Ašští zastupitelé se na řádném jednání mimo jiné seznámili se závěrečnými zprávami dokončených investičních akcí, či schvalovali zajištění financování projektů předkládaných do ROP Severozápad.

Ašská sjezdovka ožila závody pro veřejnost

Sport

V předposledním únorovém víkendu roku 2015 přijely do lyžařského areálu na vrchu Háj v Aši stovky lidí. Příznivé počasí nahrálo konání závodů pro veřejnost.

V areálu lanového centra v Chebu dochází k opravám

Z měst

Chebské lanové centrum ve sportovně odpočinkovém areálu na levém břehu řeky Ohře prochází v současné době opravou. Pokáceny zde budou čtyři stromy. Dva z nich jsou součástí vybudované dráhy.

Chebský bazén čekají stavební úpravy

Z měst

Zateplení pláště budovy, výměna oken a další stavební úpravy čekají chebský bazén v termínu letní odstávky od 01.06. do 15.08.2015. Město bude záměr realizovat z vlastních prostředků a přinést má především snížení nákladů na vytápění. Ročně je…

Ašská noc nenechala spát stovky lidí

Kultura

Na pět míst zamířili hosté v rámci Ašské noci 2015. LaRitma, Cihellna, Lipan Club, Alešovka a Střelnice nabídly vyvážený a pestrý program.

V Aši se utkali stolní tenisté z celého kraje

Sport

Na třicet stolních tenistů a tenistek přijelo do Aše změřit své síly. Ašské skvěle reprezentovala Lošťáková z domácí Jiskry.

V Aši se konal Přebor ve sjezdovém lyžování pro ZŠ

Sport

Lyžařské středisko v Aši uspořádalo závody pro žáky základních škol z regionu. Přijela soutěžit i jedna německá škola. Slalom byl příjemným zpestřením školního vyučování. Jak zhodnotil závod i samotnou sezónu pořadatel závodu?

UFO styl: Roland Havran

UFO Styl

Grafik, ilustrátor, kreslíř Roland Havran přijal pozvání jako host do třetího dílu unikátního fantastického ojedinělého pořadu UFO styl.

Bývalý obchodní dům v Chebu musí k zemi

Z měst

Tzv. hraničář, bývalý obchodní dům v Májové ulici v Chebu, není vhodný k rekonstrukci. Nekvalitní beton měkne a hrozilo by zřícení celé budovy. Víme, co by mohlo na místě tohoto velkého objektu vzniknout v budoucnu.