logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2728

Aš i Cheb se snaží bojovat s prostitucí

Z měst

V Chebu chtějí odvážet prostitutky na detašované pracoviště městské policie za městem. V Aši policisté monitorují problematické části kamerami i osobně.

Akce Na kole dětem dojela do cíle v Aši

Sport

Vedení města přivítalo účastníky dalšího ročníku sportovní události, která podporuje následnou léčbu dětí, které onemocněli rakovinou. Josef Zimovčák přivedl peloton do Aše.

Patafest 3

Kultura

Potřetí a pravděpodobně naposledy ožil areál Domova pro osoby se zdravotním postižením Pata Hazlov v rámci společenského a osvětového festivalu Patafest, který uspořádalo občanské sdružení KOS ve spolupráci se SZŠ a VOŠ Cheb a desítkami dobrovolníků.

Chebské dvorky byly již podvanácté plné umění

Kultura

Další ročník festivalu uměleckých projektů umožnil stovkám možná i tisícům lidí spojit kulturní zážitek s návštěvou historických částí města Chebu.

Pohoda s radiem Egrensis: Lucie Poláková

Ptáme se

O třetím ročníku Patafestu, který se bude konat již v neděli 15. 6. 2014 v areálu Domova pro osoby se zdravotním postižením Pata Hazlov hovořila v rozhovoru na rádiu Egrensis organizátorka akce Lucie Poláková. Jaký bude program, čeho se dosáhlo…

S poškoláčkem Jiřím Žáčkem se pobavily desítky dětí v Aši

Kultura

Známý český spisovatel a básník přijel do ašské knihovny. Spolu s Alenou Vávrovou ukázali, že dokáže svými knížkami zaujmout i další generaci.

Pohoda s radiem Egrensis: Rudolf Pitra, psychotronik a léčitel

Ptáme se

Tématem Povídání před desátou na radiu Egrensis byla psychosomatika. Hostem Martiny Pokorné byl psychotronik a léčitel Rudolf Pitra.

Pohoda s radiem Egrensis: Západočeské divadlo Cheb

Ptáme se

O nejbližších novinkách v Západočeském divadle v Chebu, o připravované hře Políbila Dubčeka i plánech na příští sezonu hovoří herci Pavel Marek s Dianou Tonikovou i režisér a dramaturg Šimon Dominik.

Sportovní naděje regionu: Vladislav Peka

Sport

Představujeme mladé sportovce Ašska. Tentokrát Vladislava Peku z Badminton VK Aš.

I koně mají své dny

Z měst

Překrásná zvířata zapřažená do dokonale udržovaných kočárů učarovala tisícům hostů v Bad Elsteru i hostům na akci pořádané v Kopaninách.