logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2762

V Aši si připomněli Gustava Geipela u restaurovaného pomníku

Z měst

Po sto letech od úmrtí Gustava Geipela byl veřejnosti slavnostně předán opravený památník věnovaný dobrodinci a muži, který se velkou měrou podílel na rozvoji Aše a proslul dobročinností a investicemi, do veřejně prospěšných zařízení.

Milovníci plavání se dočkali otevření bazénu v Aši

Z měst

Po další etapě rekonstrukce v areálu plaveckého bazénu v Aši byl zahájen provoz. Radikální změny proběhly v dámských sprchách. Na střeše byl zabudován solární systém.

Kinematograf přivezl do sadů Míru v Aši čtyři filmy

Kultura

Kinematograf bratří Čadíků vytvořil v Parku zážitků Bad Elster-Aš letní kino a promítal od 5. do 8. července české a slovenské filmy. Ke všemu zahrály každý den kapely.

Aš hostila velký tenisový turnaj

Sport

Celkem 51 dětí z celé republiky přijelo na tenisový turnaj Aš Open 2014. Skvělou atmosféru a zázemí si pochvalovali soutěžící i jejich rodiče.

Kaiserhammer byl zaplněn i po pětadvacáté

Z měst

Tradiční slavnost, která láká Čechy i Němce na trojstátí, se opět vydařila.

V Aši bude zateplena tělocvična, pečovatelský dům i školka

Z měst

Město Aš získalo dotace na zateplení a výměnu oken a dveří u tří velkých energeticky náročných objektů. Práce již započaly.

Osmá Slavnost ašského milíře se vydařila

Z měst

Stovky lidí dorazily do Vernéřova oslavit úspěšné spálení a rozhrabání ašského milíře. Připraven byl bohatý doprovodný program.

Policie sdělila obvinění v případě odhalených podvodů v Aši

Z měst

Po dvou letech bylo oznámeno obvinění kvůli dotačnímu podvodu bývalému řediteli Domu dětí a mládeže Sluníčko v Aši.

Zastupitelé Aše si před zasedáním prošli Aritmu

Z měst

Ašští zastupitelé rozhodovali na zasedání ve středu 25. června 2014. Před oficiální částí se zastupitelé spolu se členy komisí a pracovníky úřadu prošli budoucím kulturním centrem.

UFO Styl: Pepa Blažek

UFO Styl

První díl unikátního, fantastického, ojedinělého zábavního pořadu s pestrou nabídkou hostů a humoru. Jako první přijal pozvání úspěšný cyklista Pepa Blažek.