logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3217

Auto bylo v centru Aše ukradeno za bílého dne

Z měst

V odpoledních hodinách ukradl muž vozidlo značky Škoda na Hlavní ulici v Aši. Všimli si ho policisté, kteří měli volno. Muž byl zadržen a hrozí mu dva roky odnětí svobody.

Nejvyšší možné ocenění města se rozdávalo v Aši

Z měst

Čestné občanství a poděkování od města Aš dostali němečtí občané, kteří se podíleli na zlepšení česko-německých vztahů.

Přátelé v srdci Evropy jednali v Aši

Z měst

Svaz českých a německých měst a obcí z našeho regionu jednal o společných projektech. Řeč byla i o uprchlících, kteří žijí v nedalekých německých městech.

Po srážce na železničním přejezdu v Aši záchranka odvezla tři osoby

Z měst

Řidič nerespektoval dopravní značení. Nedbal ani na zvukovou výstrahu vlaku. Po srážce vlaková souprava zastavila po několika metrech. Naštěstí v tomto úseku vlaky jezdí velmi pomalu.

Policejní honička skončila v Aši zadržením zfetovaného řidiče

Z měst

Policisté obvinili řidiče ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Policisté byli nuceni rozbít boční okénko automobilu. Třiatřicetiletému muži hrozí odnětí svobody.

Miřenka Čechová (pořad pAšáci)

Pašáci

Úspěšná tanečnice, herečka, choreografka a režisérka; žije a pracuje střídavě v New Yorku a České republice. Za svou práci v oblasti pohybového divadla sklízí úspěchy po celém světě. První díl pořadu pAšáci, ve kterém každý měsíc představíme jednu…

Uzel s Navrátilem vyprodali besedu v Hranicích

Kultura

Město Hranice pořádalo další z oblíbených setkání se slavnými osobnostmi. Tentokrát přijali pozvání na besedu v Besedě známý sexuolog Radim Uzel a výtečný český herec Oldřich Navrátil. Besedu moderoval David Nushart.

V Chebu se konaly farmářské trhy

Z měst

Na náměstí v Chebu měli zájemci ve čtvrtek 10. března 2016 možnost nakoupit potraviny i věci do domácnosti od drobných podnikatelů. Jak se farmářské trhy líbily vám?

Fotografie z mobilů mají svou vlastní výstavu v Aši

Kultura

Vítězné fotografie internetové soutěže Lomo Challenge jsou vystaveny v ašském klubu Cihellna. Versnisáž výstavy a možnost hlasovat pro jednu z kategorií přilákaly v sobotu 5. března 2016 desítky lidí.

Ženy si užily svůj svátek v Hranicích

Kultura

Na dvou místech současně si v Hranicích připomněli Mezinárodní den žen. V Domově pro seniory Hranice a v kulturním domě Beseda ženy dostávaly květiny.