logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3101

Běh podél Halštrova drží tradici a úroveň

Sport

Již 34. ročník sportovní události se konal v Aši. Ani chladné počasí neodradilo účastníky v jednotlivých kategoriích.

Pozvánka na Františkolázeňskou 24-hodinovku

Z měst

14. a 15. listopadu 2015 můžete během či chůzí podpořit dobrou věc ve Františkových Lázních. Start v sobotu ve 14:00. Výtěžek pomůže fungování Hospice sv. Jiří v Chebu.

Jak by mohl vypadat Dominikánský klášter v Chebu?

Z měst

Výstava návrhů úprav kláštera dominikánů je k vidění v hale vlakového nádraží v Chebu. Záměrem je do historické budovy přestěhovat základní uměleckou školu. Čím oslovil porotu výherní architektonický návrh a kdy by se do kláštera mohla škola…

Gymnázium v Aši má nové laboratoře

Z měst

Karlovarský kraj uvolnil několik milionů korun na vybavení ašského gymnázia. Žáci i učitelé se mohou těšit na nové laboratoře pro výuku fyziky i chemie. Škola však investovala i do ostatních prostorů budovy.

Opozice ve Františkových Lázních kritizuje smlouvu o pronájmu

Z měst

Opoziční zastupitelé poukazují na unáhlené podepsání smlouvy o pronájmu u rybníka Amerika. I když smlouva byla do roku 2018 platná, vedení radnice podepsalo novou. Reálně na 20 let.

Město Cheb nechce přijít o unikátní kamna

Z měst

Vedení města se bije za to, aby Chebská národopisná kamna zůstala v Chebu. Kamna vznikla rukama Willibalda Russe v letech 1941-1944 na objednávku tehdejšího chebského muzea.

Seriózní "zprávy" 14.10.2015

Seriózní "zprávy"

Američané v Chlebu, prohra obce Hrozná, další předražené pozemky v Josívkovských Lázních a oslavy Libového dvora. To vše a další v novém díle Seriózních "zpráv".

První sníh zaskočil Ašany

Z měst

Problémy se sněhem měli ve středu 14. října 2015 především motoristé. Několik automobilů s letními pneumatikami jízdu po čerstvě zasněžené silnice nezvládlo. Sníh lámal i větve stále zelených stromů.

Memoriál Michala Šneberka se konal již podesáté

Z měst

Soutěž plastikových modelů proběhla v Sokolovně v Krásné. V sobotu 10. října byl vystaven historicky největší počet modelů na této soutěži.

Vernéřovští drží tradici společného setkávání

Z měst

Vernéřovští rodáci žijící v Německu a současní obyvatelé obce si dali dostaveníčko v místní restauraci, aby připomněli důležitost vzájemné spolupráce a přátelství.