logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3148

Legendy stolního tenisu se předvedly ve Františkových Lázních

Sport

Tři mistři Evropy ve stolním tenise, Milan Orlowski, Jindřich Panský a Antonín Gavlas, se představili ve čtvrtek 10. listopadu při přátelském utkání ve sportovní hale základní školy ve Františkových Lázních. Zahráli si i s mladými nadějemi tohoto…

Po nových kolejích projel do Německa první vlak

Z měst

Po znovuobnovené železniční trati z Aše do Selbu projel vlak s prvními cestujícími. Ministři, starostové a zástupci českých i německých dopravců na ašském nádraží přestříhávali pásky. Veřejnosti se stať otevře v neděli 13.12.2015.

Cesta na nejzápadnější bod ČR

Z měst

Nejzápadnější bod ČR vyhledává stále více turistů. My vám ukážeme, jak se na toto odlehlejší místo skryté za zaniklou obcí Újezd dostat.

Ve Františkových Lázních vedení města snížilo nájem za mikrovláček

Z měst

O padesát procent byl snížen nájem za službu, kterou využívá v lázeňském městě obrovské množství lidí. Opoziční zastupitelé zvažují žalobu na vedení radnice.

Cesta po smírčích křížích na Ašsku

Z měst

Jak se dostat k devíti kamenným křížům na Ašsku, vám poradí komentované video popisující trasu.

Technicky vzdělané pracovníky hledají i v Sokolově

Ostatní

I město Sokolov se zapojilo do projektu podpory technického vzdělávání v Karlovarském kraji. Důvod je jednoduchý. Firmy poptávají technicky zaměřené zaměstnance a chystají vytvořit až 1000 nových pracovních míst v těchto oborech do roku 2018. Již…

Město Cheb řeší možnost budování parkovacího domu

Z měst

Budova, která na sídlišti Zlatý vrch v minulosti sloužila jako kulturní dům, silně chátrá. Hrozí demolice stavby, neboť její využití se hledá velmi těžko. Diskutuje se i o možnosti zřízení parkovacího domu.

Vánoční výstava Anny Tyrolerové láká mnoho lidí

Z měst

Do 17. prosince je otevřena prodejní výstava umělkyně Anny Tyrolerové. My jsme se byli podívat na zahajovací vernisáži, která přilákala desítky lidí.

Pozor na podvodné faktury

Z měst

Do redakce MVTV.cz přišla "faktura" za služby, které nikdo neobjednával. Jejím zaplacením se podnikatelé mohou upsat podezřelé firmě s maďarskými vlastníky. Že by další pokus tzv. šmejdů?

Ašské gymnázium oslavilo 25. výročí plesem

Kultura

V sobotu 28. 11. 2015 zaplnili sál AKS bývalí a současní studenti, učitelé i přátelé gymnázia, aby si připomněli čtvrt století od znovuzaložení jediné střední školy na Ašsku. Důstojná oslava byla ve znamení příjemného programu a atmosféry.