logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3101

Chebsko bude bojovat o kvalifikované pracovní síly

Z měst

Budou se zaměstnavatelé na Chebsku přetahovat o kvalifikovanou pracovní sílu? Jaká je další perspektiva rozvoje průmyslu v našem regionu?

Vietnamský svátek přilákal i řadu Čechů

Kultura

Na tržnici Lipový dvůr se slavil vietnamský svátek. Pro stovky lidí byl odpoledne připraven jak kulturní program, tak bohaté občerstvení. Svátek má být především připomenutím toho, že by si rodiče měli udělat čas na děti.

Lokomotiva Všudybylka přitáhla vagóny i do Aše

Z měst

V rámci oslav 150 let od příjezdu prvního vlaku na území Karlovarského kraje se konal Den železnice také v Aši. Byl připraven bohatý doprovodný program.

Jižní ulice a lesní cesta na vrch Háj jsou dokončeny, Poděbradova ulice čeká

Z měst

Tyto tři investiční akce města Aš byly podpořeny z Regionálního operačního programu Severozápad. Část dotací je však ohrožena. Firma realizující rekonstrukci kanalizace a komunikace v Poděbradově ulici možná nestihne stavbu dokončit v termínu. Ptali…

Strongman vs. BMW X5

SBC System

Další video pořadu SBC System a to opět ze společného tréninku Kuby Procházky a Jirky Tkadlčíka, kteří si dali na závěr lehčí cardio v podobě tahání automobilu BMW X5.

Hornická pouť v Sokolově přilákala tisíce návštěvníků

Z měst

Největší kulturní akce Sokolova se konala v sobotu 12. září na několika místech. Bohatý program byl určený všem generacím.

Graffiti Jam byl uspořádán v Aši

Kultura

Městský dům dětí a mládeže Sluníčko a občansky prospěšná společnost Kotec připravila v Aši veřejný Graffiti Jam určený jak pro zkušené sprejery, tak děti a mládež, která si mohla práci se spreji vyzkoušet. Cílem preventivní akce bylo poskytnout…

Den prevence v Aši podesáté

Z měst

Vyvážená programová skladba nadchla v sadech Míru stovky diváků všech generací. Zejména mladí měli možnost vidět práci složek policie a hasičů v praxi.

Jakub Procházka a Jiří Tkadlčík - společný trénink v Bohnicích

SBC System

První video pořadu SBC System, kterým bude provázet Jakub Procházka. Ten spojil Strongman, Bodybuilding a Crossfit. Kluky už nebavilo poslouchat řeči, jak jsou strongmani neohrabaní, že jsou to tlustá prasata a že se nedokáží přitáhnout na hrazdě.…

Letiště by mohlo být přínosem pro celý region

Z měst

Město Cheb zřejmě bezúplatně získá od státu přistávací dráhy na místním letišti. Investice do oprav půjdou do milionů korun. Vedení města věří v přínos pro region.