logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2800

Motosraz ve Studánce nabídnul pestrý program

Z měst

Desítky motorek dorazily na tradiční setkání milovníků silných strojů. Organizátorům přálo počasí. Diváci mohli vybírat z pestré programové nabídky a soutěží.

Starosta Aše zve na setkání Ašanů

Kultura

V polovině srpna 2014 se u příležitosti Letních slavností mohou setkat občané Aše současní, minulí a možná i budoucí. Starosta Dalibor Blažek věří v novou tradici setkávání.

Ašské lesy se snaží pečovat o areál

Z měst

Ašský skatepark je často diskutovaným místem na sociálních sítích. Místo spravují Ašské lesy s.r.o. Jaká je další budoucnost atraktivního sportu v regionu?

Hranice Open Air Fest 2014

Kultura

V areálu místní Sokolovny se od pátku 18. července až do nedělního rána bavily stovky návštěvníků připraveným programem. Nechyběli kapely, DJové, ani perfektní počasí.

Den Ašanů 2014 - Letní slavnosti jak je neznáte

Kultura

Realizační tým zve na Letní slavnosti 2014. Bohatý program a tři dny věnované občanům Aše současným, bývalým i budoucím.

Tenisté si dali dostaveníčko v Aši

Sport

Horký víkend 29.týdne roku 2014 se utkali čeští a němečtí tenisté v rámci přátelského turnaje mezi ašskými sportovci a hosty z německého TSV 1861 Zirndorf.

Sportovní nadšenci v horku absolvovali triatlon

Sport

Ašský X – triatlon připravili organizátoři z týmu Ašských bajkerů. Nádherné prostředí přehrady v Podhradí bylo svědkem skvělých výkonů.

„Indiáni“ obsadili pastviny v Kopaninách

Z měst

Desítky dětí z tábora ve Studánce dorazily v indiánských krojích na společnou akci. Připravené soutěže, hry, program a jízdy na koni nadšeně užívali všichni zúčastnění.

V Aši si připomněli Gustava Geipela u restaurovaného pomníku

Z měst

Po sto letech od úmrtí Gustava Geipela byl veřejnosti slavnostně předán opravený památník věnovaný dobrodinci a muži, který se velkou měrou podílel na rozvoji Aše a proslul dobročinností a investicemi, do veřejně prospěšných zařízení.

Milovníci plavání se dočkali otevření bazénu v Aši

Z měst

Po další etapě rekonstrukce v areálu plaveckého bazénu v Aši byl zahájen provoz. Radikální změny proběhly v dámských sprchách. Na střeše byl zabudován solární systém.