logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3212

Pozvánka na memoriál Martina Vávry

Kultura

Přijďte 19.2.2016 ve 20:00 do Cihellny zavzpomínat na ašského bubeníka Martina Vávru, který nás opustil před 20 lety. Na vzpomínkovém koncertě zahrají Blackmailers a Ferat.

Masky prošly ulicemi Hazlova

Kultura

Tradice v obci udržují dobrovolníci. Po průvodu masek byl připraven dětský karneval i zábava pro dospělé. Účast na akci byla hojná.

V Aši se radilo, jak žádat dotace na nový kotel

Z měst

Zájemci mohou žádat dotaci na výměnu zdroje tepla na tuhá paliva. Jak a kde žádat se radilo ve čtvrtek 11. 2. 2016 v KC LaRitma v Aši. Další informace se dozvíte v reportáži.

Soutěž o lístky na WWW Neurobeat

Kultura

Vyhrajte lístky na koncert kapely WWW Neurobeat, který se koná 20. února 2016 v klubu Cihellna v Aši. Napište na cafecihellna@gmail.com, jak se jmenoval klip kapely WWW Neurobeat z roku 1993, který je považován za první writterské video v Čechách.

Společný trénink v Jonas Gymu (Jakub Procházka, Beton Svaly, Jonáš Petřík, Jiří Tkadlčík)

SBC System

Jednoho sobotního odpoledne se vydal Kuba Procházka s klukama z Beton Svaly za Jonášem. MVTV byla u toho.

Další chebský park projde revitalizací

Z měst

Riegerovy sady v Chebu projdou celkovou revitalizací. Zahájena má být letos na jaře a dokončena by měla být v průběhu příštího roku.

Retro muzeum v Chebu se otvírá

Kultura

Ve středu 17.2.2016 bude v Chebu slavnostně otevřeno RETRO MUZEUM. Byli jsme s podívat, na co vše se v něm mohou návštěvníci těšit.

Na chebském nádraží se vážně popálil další chlapec

Z měst

V sobotu 6. února 2016 letěl do Chebu pro popáleného třináctiletého chlapce záchranářský vrtulník. Parta dětí si hrála na chebském vlakovém nádraží a při přelézání vagonu zasáhl jednoho z chlapců elektrický proud z železniční troleje. V současné…

Projekt pod názvem PAšáci vyprodal Cihellnu v Aši

Kultura

V sobotu 6. února 2016 se na pódiu při neformální besedě pod názvem PAšáci sešli kytarista Lukáš Bundil, profesionální voják a účastník zahraničních operací Martin Kulhánek, či grafik a ilustrátor Roland Havran.

Na gymnázium v Aši přijelo 7 praktikantů z celého světa

Kultura

Díky projektu EDISON strávili žáci ašského gymnázia celý týden s mladými lidmi z Brazílie, Mexika, Indonésie, Ukrajiny, Tuniska, Číny a Gruzie.