logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3107

Strongman vs. BMW X5

SBC System

Další video pořadu SBC System a to opět ze společného tréninku Kuby Procházky a Jirky Tkadlčíka, kteří si dali na závěr lehčí cardio v podobě tahání automobilu BMW X5.

Hornická pouť v Sokolově přilákala tisíce návštěvníků

Z měst

Největší kulturní akce Sokolova se konala v sobotu 12. září na několika místech. Bohatý program byl určený všem generacím.

Graffiti Jam byl uspořádán v Aši

Kultura

Městský dům dětí a mládeže Sluníčko a občansky prospěšná společnost Kotec připravila v Aši veřejný Graffiti Jam určený jak pro zkušené sprejery, tak děti a mládež, která si mohla práci se spreji vyzkoušet. Cílem preventivní akce bylo poskytnout…

Den prevence v Aši podesáté

Z měst

Vyvážená programová skladba nadchla v sadech Míru stovky diváků všech generací. Zejména mladí měli možnost vidět práci složek policie a hasičů v praxi.

Jakub Procházka a Jiří Tkadlčík - společný trénink v Bohnicích

SBC System

První video pořadu SBC System, kterým bude provázet Jakub Procházka. Ten spojil Strongman, Bodybuilding a Crossfit. Kluky už nebavilo poslouchat řeči, jak jsou strongmani neohrabaní, že jsou to tlustá prasata a že se nedokáží přitáhnout na hrazdě.…

Letiště by mohlo být přínosem pro celý region

Z měst

Město Cheb zřejmě bezúplatně získá od státu přistávací dráhy na místním letišti. Investice do oprav půjdou do milionů korun. Vedení města věří v přínos pro region.

Ve Františkových Lázních prý prodávají podezřele levně pozemky

Z měst

Spor mezi zastupiteli vyvolal kontroverzní prodej pozemků v lázeňském městě za pouhých 300 korun za metr čtvereční.

Volejbalisté zahájili provoz sportovní haly s novou přístavbou

Sport

Sedm týmů si dalo dostaveníčko v Aši. Desátý regionální volejbalový turnaj v Aši přinesl skvělé sportovní výkony a divácké zážitky.

Seriózní "zprávy" - 15.9.2015

Seriózní "zprávy"

Vítejte u nového pořadu Seriózní "zprávy", který bude pravidelně mapovat události v našem regionu z jiného úhlu pohledu. Dnešní témata: Uprchlíci v Haši, projekt Granát do každé rodiny a policejní nákupy v hašské vývařovně.

AKS je nabídnuto k prodeji

Z měst

Budova bývalého ašského kulturního střediska je nabídnuta k prodeji. Město Aš tak zatím neinvestuje do nutných oprav, které by prostor zkulturnili. Majetková komise dokonce navrhla budovu zbourat.