logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2996

Byla vytopena ašská radnice

Z měst

O víkendu prasklo vodovodní potrubí v budově ašské radnice. Z druhého nadzemního podlaží stékala voda po schodech, výtahem i elektrickými rozvody, které poškodila.

Aš začala s revitalizací dalšího sídliště

Z měst

Sídlištní blok mezi ulicemi Karlova a Moravská by měl být během několika měsíců opraven. Měnit se budou silnice, chodníky, parkování, zeleň, osvětlení i městský mobiliář.

Zamezí vyhláška prodeji kradeného kovu?

Z měst

Od začátku března nesmí výkupny druhotných surovin vyplácet za šrot hotovost. Jak se vyhláška dotkne samotných výkupen? Ubude krádeží kovu ve městech, nebo se rozšíří černý trh se železem? A jak na vyhlášku reagují starostové Aše a Chebu?

Siberut: Ostrov lidojedů (2. díl)

Cestopisy Petra Mazáče

Petr Mazáč a MVTV.cz uvádí pokračování cestopisného dokumentu o mantawajských kouzelnících a šamanech. Podělí se s vámi o zážitky z cest po ostrově, kde ještě před nedávnem vládli obávaní lidojedi.

Studenti z 8 zemí světa navštívili ašské gymnázium

Z měst

V posledním březnovém týdnu se několik ročníků ašského gymnázia zúčastnilo projektu EDISON. Vysokoškolští studenti z Kolumbie, Japonska, Číny, Pákistánu, Taiwanu, Jižní Korei, Ukrajiny a Estonska přijeli ašské studenty seznamovat nejen s jejich…

Beseda s Halinou Pawlowskou zaplnila Besedu

Kultura

Zřejmě rekordní účast za poslední dobu zažil 27. února 2015 kulturní stánek v centru Hranic. Přes tři stovky lidí prožily pohodové setkání s mediálně známou osobností.

Karité: Bei mir bistu schein

Kultura

Skupina Karité představuje další videoklip z dílny televize MVTV.cz, kde byla píseň i nahrána.

Technická závada si vyžádala uzavření bazénu

Z měst

Narušená příčka v krytém plaveckém bazénu si vyžádala uzavření prostoru na několik dní. 3. března by mohl být bazén opět otevřený.

Proběhlo druhé zasedání zastupitelstva města Aše

Z měst

Ašští zastupitelé se na řádném jednání mimo jiné seznámili se závěrečnými zprávami dokončených investičních akcí, či schvalovali zajištění financování projektů předkládaných do ROP Severozápad.

Ašská sjezdovka ožila závody pro veřejnost

Sport

V předposledním únorovém víkendu roku 2015 přijely do lyžařského areálu na vrchu Háj v Aši stovky lidí. Příznivé počasí nahrálo konání závodů pro veřejnost.