logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2866

Zavírák, slavnost na závěr léta, se potýkal s nepřízní počasí

Z měst

Jednu z posledních venkovních akcí zažily sady Míru v pátek 12.září. Součástí programu byla veřejná konference, vystoupení smyčcového kvartetu a nechyběl ani kouzelník.

Ašští a selbští hasiči podepsali dohodu o spolupráci

Z měst

Dohoda, kterou podepsali starostové, zástupci kraje i vedoucí hasičů, má pomoci jak při dopravních nehodách a požárech, tak při cvičení či společenských akcích.

Děti dostaly dort jako poděkování za reprezentaci školy

Z měst

V dalekém Frenštátu pod Radhoštěm dokázaly ašské děti vybojovat skvělé druhé místo v celostátní dopravní soutěži. Vedení školy po prázdninách všem zúčastněným poděkovalo stylovým dortem.

Na vietnamské tržnici proběhla největší kontrola za 11 let

Z měst

Drogy, padělané zboží i osoby hledalo 200 policistů na tržnici Lipový dvůr v Aši. Soudce vydal povolení k prohlídce 100 objektů i několika automobilů.

Volby 2014: Aleš Hudeček (HNHRM) a Jaroslav Staněk (Piráti a Zelení)

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY

Zastupitelé Aleš Hudeček (Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst) a Jaroslav Staněk (Koalice České pirátské strany a Strany zelených) přijali pozvání do předvolební debaty ve studiu televize mvtv.cz.

Nový klub CiHELLna otevřel

Kultura

Své sklepní prostory otevřel veřejnosti v Aši nový hudební podnik CiHELLna. Klubová scéna v Aši tak opět ožívá. CiHELLna nabídne jak živé koncerty, tak další představení a zábavné večery plné dobré hudby.

Volby 2014: Dalibor Blažek (HNHRM) a František Kolář (KSČM)

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY

Proti sobě tentokrát zasedli, ašský starosta Dalibor Blažek(Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst) a zastupitel František Kolář (Komunistická strana Čech a Moravy).

Lunární festival připomněl vietnamské tradice

Kultura

Tržnice Lipový Dvůr se stala místem oslav určených především dětem. Bohatý program a občerstvení oslovily mnohé hosty.

Volby 2014: Pavel Klepáček (PRO Sport a Zdraví) a Jiří Červenka (ODS)

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY

Ašský místostarosta Ing. Pavel Klepáček (PRO sport a Zdraví) a radní Ing. Jiří Červenka (ODS) přijali jako první pozvání do série debat, kterými Vám představíme jednotlivé kandidáty a strany usilující o úspěch ve volbách do zastupitelstev měst a…

Prvňáčky čekalo příjemné přivítání

Z měst

Na ašské základní škole v Kamenné ulici bylo pro prvňáčky připraveno slavností pasování. Tělocvična byla zaplněna k prasknutí.