logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3052

Sociálně slabí musí pro bydlení na ubytovně v Aši splnit nové podmínky

Z měst

Pro doplatek na bydlení v ubytovně v Aši bude potřeba splnit tři podmínky, které stanovila rada města. Žadatelé nesmí mít dluh vůči městu, museli v uplynulém roce pracovat a měli by mít v Aši nějakou dobu trvalé bydliště.

Grande Tete - Hvězdář

Kultura

V dílně MVTV.cz vznikl další hudební videoklip. Otevřený konec má příběh o milostného trojúhelníku a zpytování svědomí k písni Hvězdář od ska-rockové mariánskolázeňské kapely Grande Tete.

Byla zahájena rekonstrukce Americké ulice v Hranicích

Z měst

Stavební stroje se zakously do povrchů a začala kompletní rekonstrukce frekventované ulice v Hranicích. Občané se dočkají i nového chodníku.

Fotbalová bitka na Střelnici bude mít dohru

Z měst

Disciplinární komise rozhodla o trestech pro hráče, kteří se zapojili do potyčky při fotbalovém zápasu mezi Jiskrou Aš a Olympií Hroznětín. Přestože Aš bodovala, 2. květen 2015 pro ní zůstane spíše nepříjemným dnem.

Vandalismus se nevyhnul ani sadům Míru

Z měst

Už poněkolikáté se v Aši objevily vizitky vandalů. Poničené kryty veřejného osvětlení, utrhané kusy laviček, nepořádek v sadech Míru, které byly nedávno revitalizovány, zůstaly po nenechavcích.

Co vše se dozvíte na nové naučné stezce v Doubravě, Kopaninách a Bad Elsteru?

Z měst

Naučná stezka v údolí Bílého Halštrova bude slavnostně otevřena a předána veřejnosti. V přilehlém okolí potoka je umístěno jedenáct tabulí s informacemi o minulosti obcí i papírnického průmyslu.

V sadech Míru v Aši se sešli evropští siláci

Z měst

Obrovský zájem diváků zaznamenal další ročník Strongmen´s games v Aši. Ašský borec Čestmír Šíma prokázal, že patří k nejsilnějším mužům v Evropě.

Historie česko-bavorské železnice byla připomenuta v Ašském muzeu

Z měst

Ve čtvrtek 7. května byla v ašském muzeu vzpomenuta historie nyní rekonstruované trati z Čech do německého Bavorska. Starosta Dalibor Blažek s úsměvem řekl, že se těší, až bude trať v provozu a nebudeme se na ni muset koukat jen na obrázcích.

V Aši by měly začít fungovat městské trhy

Z měst

Všem trhovcům bude k dispozici první sobotu v měsíci Poštovní náměstí v Aši zdarma. Město by rádo naplnilo prostor náměstí a oživilo přilehlou tržnici.

Stezka v Doubravě bude slavnostně otevřena

Z měst

Další úpravy bývalé papírny, nová naučná stezka v Doubravě i upravené historické kabinky u koupaliště v Bad Elsteru budou veřejnosti oficiálně představeny 27. května 2015.