logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3223

Seriózní "zprávy" 12.1.2016

Seriózní "zprávy"

Sníh na Hašsku, punk-hobité v Chlebu, nedostatek kvalifikovaných pracovníků na Chlebsku, sjezd levicové strany v Sockolově a další v dnešních seriózních "zprávách"....

Sjezdovka v Aši byla otevřena

Z měst

V pátek 8. 1. 2016 byla zahájena lyžařská sezona v Aši. První večerní lyžování přilákalo zástupy nadšených lyžařů i snowboardistů.

Firma Ašské lesy bude aktivní i v roce 2016

Z měst

Jaký byl rok 2015 pro Ašské lesy s.r.o.? Jaké jsou další plány pro rok nadcházející? Dozvíte se z rozhovoru s jednatelem Jiřím Červenkou.

Tříkrálová sbírka byla v Chebu spojena i s pohoštěním od města

Z měst

Na pěší zóně v Chebu obsluhovalo kolemjdoucí vedení města. U příležitosti tříkrálové sbírky byla zdarma připravena polévka, čaj i svařené víno. Výtěžek sbírky bude věnován na provoz Hospice sv. Jiří.

Sjezdovka v Aši se brzy otevře lyžařům

Z měst

Hned s prvními mrazy začala být zasněžována ašská sjezdovka. Lyžařské středisko Aš dělá vše pro to, aby se oblíbený areál otevřel milovníkům zimních sportů co nejdříve.

Kdo jsou End Of Scream? ROZHOVOR pro MVTV 2015

Kultura

Jedna holka, pět kluků a taky dvoje housle. Kdo jsou End of Scream​? Natočili jsme s nima takovej intimní rozhovůrek v Loketský Galerii Café​ a dostali od nich zajímavý info z kapelní backstage.

Běháním proti kocovině? Novoroční běh v LOKTI 2016

Z měst

Lokeťáci moc dobře ví, jak se zbavit kocoura po silvestrovský opici... Prostě se proběhnou okolo města a je to, nebo ne?

Silvestrovský běh 2015 přilákal v Chebu přes 200 běžců

Sport

Poslední den v roce patřil v Chebu již tradičně běžcům. Organizátoři z Rozběhnito.cz připravili stovkám účastníků příjemné dopoledne.

V babyboxu v Chebu byla odložena holčička

Z měst

Předposlední den roku 2015 objevili lékaři z chebské nemocnice holčičku v babyboxu. Bylo to poprvé, co bylo toto zařízení v Chebu využito. Holčička vážila 2800 gramů a měřila 48 centimetrů.

Třetí etapa oprav "hasičárny" v Aši je dokončena

Z měst

Podchod v budově rekonstruovaného muzea na Poštovním náměstí v Aši byl opraven. Další část chodníků směrem k Masarykovu náměstí patří soukromému majiteli.