logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3217

Stipendia by měla pomoci studentům i zaměstnavatelům

Z měst

Město Aš, některé firmy i Karlovarský kraj nabízejí stipendia. Chtějí tak podpořit vzdělávání v oborech, ve kterých poptávají zaměstnavatelé nejvíce lidí. Více se dozvíte v reportáži, či na besedě ve vitrážovém sále ašského muzea konané 18.…

Motokrosový tým Hulho skvěle reprezentuje

Sport

Motokrosový tým Hulho reprezentuje jak město Aš, tak Karlovarský kraj i Českou republiku.

Veřejnost znepokojují požáry na Ašsku

Z měst

V pátek 6. listopadu a v sobotu 7. listopadu 2015 shořely v jedné části Aše dvě zahradní chatky. Policie zatím neuvolnila žádné informace. Může se jednat i o žhářské útoky. Lidé by měli být všímaví a opatrní.

Sbory z Čech a Německa zpívaly v ašském kostele

Z měst

V důstojném prostředí kostela v Mikulášské ulici zněly hlasy desítek zpěváků sborů tří zemí. Mezinárodní projekt má mnohaletou tradici. Koncert nazvaný Zpěv tří zemí navštívilo mnoho milovníků umění.

Pozvánka na zahájení adventu se skupinou Rectus

Z měst

Poslední neděli v listopadu se bude v sadech Míru konat tradiční zahájení adventu. Tentokrát se organizace ujala skupina scénického šermu Rectus. Ta nabízí velkorysé trhy, dobovou hudbu, šermířské vystoupení, velké ohniště, vystoupení škol a školek…

Jaká byla sezóna na sportovišti u vrchu Háj?

Z měst

Sportoviště je dle návštěvnosti stále oblíbenější. Co nového je pro návštěvníky připraveno a jak by mohla vypadat sezóna příští?

Vandalismu se nevyhnul ašskému lesoparku

Z měst

V lesoparku pod základní školou v Hlávkově ulici vandal zničil informační ceduli, koš, lavičku, i zábradlí. Některá dřevěná zařízení skončila v rybníku.

Na co hraje známý ašský bubeník?

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY

Petr Hataš z kapely Modern Day Babylon prezentuje své hráčské umění s televizí MVTV.cz. Tentokrát nám Petr představí sérii činelů Meinl Classic Custom Dark.

Jakub Procházka a BETON SVALY - záda, triceps

SBC System

V další dílu pořadu SBC System přinášíme záznam z tréninku zad a tricepsů s mladýma klukama z Beton svaly.

V Aši se dokončuje oprava dalšího sídliště

Z měst

Sídliště v Karlově ulici v Aši se dočkalo revitalizace. Probíhají dokončovací práce. Byly opraveny silnice i chodníky. Přibylo parkovacích míst a myšleno bylo i na maminky s dětmi. Co však během několika měsíců práce komplikovalo?