logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3107

Evrospké tržiště vzniklo na jeden den u základní a praktické školy v Aši

Z měst

Díky podpoře Domu zahraniční spolupráce mohla škola postavit evropské tržiště. Stovky návštěvníků si mohly za symbolický poplatek zakoupit zboží z různých členských států Evrospké unie.

Tisíce korun se vybraly v Cihellně pro Hospic sv. Jiří

Kultura

Na téměř celodenní benefiční akci pro Hospic sv. Jiří zahrálo sedm kapel. Pro děti byly připraveny workshopy, pro ženy hospicový bazárek. Velké poděkování patří dobrovolníkům a kapelám, které pomohly vybrat tisíce korun na služby hospice, který…

Den koní měl u diváků ohlas

Z měst

Působivou podívanou připravil pro hosty v Kopaninách Jezdecký klub Aš. Nádherná spřežení vítali diváci potleskem.

Virtuální Aš je republikovým unikátem

Z měst

Nová aplikace umožňuje si prohlédnout bývalý evangelický kostel v Aši zvenku i zevnitř, a to přesně v místech, kde stál. Stačí vám k tomu chytrý telefon, či tablet. Příště by tak mohlo být alespoň virtuálně znovuobnoveno Goethovo náměstí, či zaniklé…

V Aši odstartoval Mírový běh

Z měst

Ve středu 20. května na česko-německých hranicích odstartovali sportovci, kteří běží za mír přes 140 zemí světa. Spolu s ašským a selbským starostou byl u radnice v Aši zasazen strom míru.

Sociálně slabí musí pro bydlení na ubytovně v Aši splnit nové podmínky

Z měst

Pro doplatek na bydlení v ubytovně v Aši bude potřeba splnit tři podmínky, které stanovila rada města. Žadatelé nesmí mít dluh vůči městu, museli v uplynulém roce pracovat a měli by mít v Aši nějakou dobu trvalé bydliště.

Grande Tete - Hvězdář

Kultura

V dílně MVTV.cz vznikl další hudební videoklip. Otevřený konec má příběh o milostného trojúhelníku a zpytování svědomí k písni Hvězdář od ska-rockové mariánskolázeňské kapely Grande Tete.

Byla zahájena rekonstrukce Americké ulice v Hranicích

Z měst

Stavební stroje se zakously do povrchů a začala kompletní rekonstrukce frekventované ulice v Hranicích. Občané se dočkají i nového chodníku.

Fotbalová bitka na Střelnici bude mít dohru

Z měst

Disciplinární komise rozhodla o trestech pro hráče, kteří se zapojili do potyčky při fotbalovém zápasu mezi Jiskrou Aš a Olympií Hroznětín. Přestože Aš bodovala, 2. květen 2015 pro ní zůstane spíše nepříjemným dnem.

Vandalismus se nevyhnul ani sadům Míru

Z měst

Už poněkolikáté se v Aši objevily vizitky vandalů. Poničené kryty veřejného osvětlení, utrhané kusy laviček, nepořádek v sadech Míru, které byly nedávno revitalizovány, zůstaly po nenechavcích.