logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3148

Základní školy z Aše a Hranic se utkaly o putovní pohár

Sport

První ročník turnaje základních škol o putovní pohár se i přes nevlídné počasí vydařil. Pro děti bylo připraveno občerstvení i sladké odměny. Hlavní trofej vyhrála základní škola z Hranic.

Strážníci Městské policie Aš zachránili srnče

Z měst

Malé srnče spadlo do vypuštěného bazénu. Profesionální zásah městských strážníků proběhl za prudkého deště v Dolních Pasekách u Aše.

Mokřinské slavnosti byly ve znamení rocku

Z měst

I přes nepřízeň počasí zvládli pořadatelé tradiční akci. Byl pasován rytíř a Mokřinami duněla do nočních hodin rocková hudba.

Práce na železnici z Aše do Německa pokračují

Z měst

Již v prosinci tohoto roku bude Ašsko železnicí opět napojeno na Bavorsko. Po desítkách let bude možné vlakem bez přestupu dojet z Chebu až do Hofu. Jaké výhody přinese nové dopravní napojení?

Čtyři trasy tvořily Ašský čtyřlístek

Z měst

Téměř 120 zájemců využilo nabídky turistické akce připravené pro milovníky dlouhých pochodů. Děti z Turistického oddílu mládeže a další tři účastníci zvládli všechny trasy.

Skoro plnoleté Ašlerky se těšily velké návštěvnosti

Kultura

Ašský kulturní festival se konal již 17. rokem. Poprvé v nových prostorech kulturního centra LaRitma. Zajímavá představení, excelentní herecké výkony a tradice ašského festivalu lákaly davy návštěvníků.

Trénování boxu v Aši nabízí Lath Fight Team

Sport

V tělocvičně Keller se každé úterý, středu a pátek trénuje od 19:00 box. Přijít mohou jak začátečníci, tak pokročilí. Stačí mít dostatek vůle, zbytek zajistíme, říká trenér Pavel Lath.

Rekonstrukce úřadu v Aši je před dokončením

Z měst

Účastníci dílen festivalu Ašlerky natočili reportáž o závěru rekonstrukčních prací na městském úřadu v Kamenné ulici. Veřejnost čekají rozšířené úřední hodiny i nové prostředí.

15. díl Tajemných zákoutí

Tajemná zákoutí

Vlak svobody. Tak byl nazván jeden z největších hromadných útěků z komunistického Československa. 11. září 1951 vlak nezastavil v Aši, ale až na německém území.

Bejbykap v Aši byl opět úspěšnou akcí

Z měst

Již pošestnácté děti ve svých kategoriích bojovaly o stupně vítězů. Fandili rodiče, babičky, dědečkové i pořadatelé.