logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3148

Zastupitelé v Aši rozhodovali na konci dubna

Z měst

Poslední dubnovou středu hlasovali ašští zastupitelé o ašských trzích, novém grantovém programu či financování správy nových hřišť. Vzali na vědomí informace od policie i o změnách v LaRitmě.

Ašský štít zaznamenal obrovskou účast

Sport

Přes 200 účastníků bojovalo na trati orientačního běhu v krásném prostředí kolem vrchu Háj v Aši. Objevil se mezi nimi i světově uznávaný sportovec Lukáš Bauer. Závodníci i pořadatelé si pochvalují skvělé zázemí sportovního areálu.

Západní Sumatra: Země rozmanitosti

Cestopisy Petra Mazáče

Petr Mazač a MVTV.cz uvádějí cestopisný dokument o západní Sumatře. Petr se s vámi podělí o zážitky z cest po ostrově, který je plný rozmanitostí a pohody.

Chebská Vyšší odborná škola se staví proti nenávisti

Z měst

Do projektu Hate Free se zapojila VOŠ Cheb jako první v Karlovarském kraji. Zónou bez násilí a nenávisti se může stát jakákoliv instituce, firma, místo, organizace či spolek.

Členové ABBA Stars zářili v Aši

Kultura

Hity švédské formace ABBA přilákaly do Lipan clubu stovky diváků. Skupina ABBA Stars ukázala, že patří bezesporu k nejlepším revivalům současnosti.

Beseda v Besedě s Adamovskou a Štěpánkem opět vyprodána

Kultura

Dva skvělí herci přijeli na západ Čech. Vystoupení mělo skvělou atmosféru. Zlata Adamovská a Petr Štěpánek si podmanili publikum v Hranicích.

Řidič po nehodě utekl z auta

Krimi

Další vážná nehoda v našem regionu ochromila provoz na Okružní ulici v Aši. Po nárazu do stromu zůstal na místě opuštěný automobil.

Hranice si připomněly 70. výročí osvobození

Z měst

Občané Hranic přivítali konvoj historických vozidel i americké hosty. Připraven byl i doprovodný program.

Na konec II. světové války vzpomenuli také v Aši

Z měst

Město Aš pořádalo v sobotu 18. dubna 2015 vzpomínkovou akci k 70. výročí osvobození města Aše. Do sadů Míru přišly stovky lidí.

V Aši zasahovali proti drogovým dealerům

Z měst

Další akce proti výrobcům a distributorům drog na Ašsku. Boj s organizovaným zločinem nekončí.