logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3212

Pod okny ašské radnice zasahovala policie

Z měst

Profesionální zásah proti výrobcům a distributorům drog provedla policie v Aši. Ozbrojenci v kuklách obsadili restauraci v centru města.

Vážná dopravní nehoda ochromila hlavní silniční tah na Aš

Krimi

V ranních hodinách došlo k dopravním komplikacím na spojnici mezi Hazlovem a Aší. Stovky aut se pokoušely projet přes okolní osady.

Dark Side: Hana Miklošová

Dark Side

Narodila se v České Lípě v roce 1953. Oslepla v inkubátoru. V jeslích jí ubližovali, ani podmínky v mateřské a základní škole pro zrakově postižené nebyly ideální. V dětství začala chodit do hudební školy. Nepovažuje se za příliš odlišnou.

Čtyři filmy, stovky lidí – tak vypadalo letní kino v Aši

Kultura

Druhý červencový týden roku 2015 za Aše opět zavítal Kinematograf bratří Čadíků. Ani chladnější počasí neodradilo mnoho lidí od návštěvy sadů Míru, kde se promítalo. V sobotu byla akce doplněna hudební produkcí.

Stroje, strojky, hejblátka jsou k vidění v muzeu v Aši

Z měst

Ve čtvrtek 9.7.2015 zahájila vernisáž v ašském muzeu výstavu o textilní výrobě. Návštěvníci mohou vidět staré textilní stroje. Celou expozici doplňují informační bannery a videoprojekce.

Ašský triatlon přilákal i přes úmorná vedra 70 závodníků

Sport

Již 23. ročník Ašského triatlonu se konal v neděli 5. července 2015 ve Studánce u Hranic. Závodníci si mohli odnést jak věcné ceny, tak důležité body do Karlovarského poháru v triatlonu. Jedna závodnice po závodě zkolabovala.

Ašská fotbalová akademie trénuje s dětmi ze Schönwaldu

Sport

Mladí fotbalisté trénují i o letních prázdninách. Jednomu z nich se podařilo se dostat do fotbalového klubu Dukla Praha.

Cesta k vítězství: Dan Zámečník

Sport

Mladý thaiboxer Dan Zámečník se snaží uspět jak v zápasech, tak v životě. Krátký dokument o přípravě a zápase před domácím publikem zpracoval ve spolupráci s MVTV.cz Jiří Novák v rámci studia na Vyšší odborné škole publicistiky.

Slavnosti na Kaiserhammeru se konaly již po dvacáté šesté

Kultura

Velká skupina lidí si užila další letní slavnosti na česko-bavorsko-saských hranicích. Teplé počasí organizátorům přálo.

Evangelický kostel v Podhradí má novou střechu

Z měst

Více jak 300 let starý kostel se díky evropským dotacím dočkal nové střechy z přírodní břidlice. O historii i současnosti kostela se dozvíte v následující reportáži.