logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3099

Obnova papírny v Doubravě bude pokračovat

Z měst

Další finanční prostředky na obnovu obvodových zdí, navrácení vchodových portálů a umístění původních artefaktů z muzea se podařilo získat městu Aš v rámci projektu „Zpřístupnění památek v údolí Halštrova mezi Kopaninami a Bad Elster“.

Bývalá hasičárna v Aši bude mít novou fasádu

Z měst

Městu Aš se podařilo získat finanční prostředky na rekonstrukci fasády bývalé hasičárny, kde se otevřelo nové vlastivědné muzeum. Známa je již barva chystané fasády i termín realizace.

Chebská knihovna by se mohla dočkat unikátní přístavby

Z měst

Nynější secesní budova by se v příštích letech mohla dočkat přístavby, která by byla umístěna v hradebním příkopu. Od plánované výstavby si vedení města slibuje rozšíření zázemí a zlepšení kultury prostředí knihovny.

Vytížená křižovatka za Chebem se změní již tento rok

Z měst

Karlovarský kraj financuje změnu křižovatky ulic Vrázova, K Maškovu a Nižnětagilská na kruhový objezd. Investici 15 milionů korun by měl podpořit i Státní fond dopravní infrastruktury ČR.

Dark Side: P. O.

Dark Side

Narozen 1991 v Chebu, vyrůstal v Aši, poté v Hranicích u Aše. Na jaře roku 2014 se po 3,5 letech vrátil z výkonu trestu odnětí svobody, který dostal za loupežné přepadení s ublížením na zdraví, které média prezentovaly jako ublížení s následkem…

Ašští badmintonisté jsou nejlepší na západě Čech

Sport

Badminton VK Aš se svým úspěchem v boji o titul nejlepšího družstva mladších žáků v západočeském kraji nesmazatelně zapsal do dějin ašského sportu.

Aš se bude nadále soudit o bývalé infocentrum

Z měst

V prostoru bývalého informačního centra mělo vzniknout rychlé občerstvení. Místo toho ho nový majitel prodal podnikatelům vietnamské národnosti, kteří zde otevřeli jednu z dalších večerek v centru města. Město bude proto vymáhat pokutu, nebo rozdíl…

Pozvánka na maturitní ples ašského gymnázia

Kultura

Milí diváci, neváhejte a přijďte na tradiční maturitní ples oktávy jediné střední školy v Aši, ašského gymnázia! Těšíme se na Vaší přítomnost. Bude to velké ;). VSTUPENKY na stání v předprodeji v infocentru. Studenti oktávy (2007-2015).

Na Chebsku se šíří žloutenka

Z měst

Především bezdomovci a uživatelé drog začali po Chebu šířit virovou hepatitidu typu A. Chebská nemocnice eviduje za rok 36 nakažených. Školy i obchody přijaly protiepidemiologická opatření.

Technické vzdělání se vyplácí firmám i zaměstnancům

Z měst

Firmy v regionu hledají technicky vzdělané uchazeče o práci. Za kvalitního pracovníka na vyšší pozici jsou ochotny lépe platit. Ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Karlovarského kraje přinášíme přehled některých významných zaměstnavatelů v…