logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3050

Občané rozhodli o výsledku komunálních a senátních voleb

Z měst

Jak dopadly volby v Aši, Hranicích, Krásné, Hazlově, Františkových Lázních a Chebu? Občané vybírali mezi stovkami kandidátů.

V Aši naposledy zasedalo bývalé zastupitelstvo

Z měst

Po 24. a naposledy zasedalo bývalé ašské zastupitelstvo, které i přes krátký program rozhodovalo o zásadních záležitostech. Schváleno bylo i rozpočtové provizorium pro případ opakování voleb.

Volby 2014: Jiří Dufka (ANO 2011) postoupil do druhého kola

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY

Proti stávajícímu senátoru Miroslavu Nenutilovi se v druhém kole voleb postaví Ing. Jiří Dufka kandidující za hnutí ANO 2011. Jak hodnotí volební kampaň, či volební účast v prvním kole?

Dark Side: Viktor Pisk

Dark Side

Narozen ve vesnici Mužla na Slovensku v roce 1921. Vyrůstal na četnické stanici, odkud byl jeho otec po uklidnění situace s Maďari přesunut. Vzpomíná na setkání s T.G. Masarykem, kterého potkával u Zlatých Moravců na koni. Považuje se za…

Volby 2014: Miroslav Všetečka (ČSSD)

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY

V dalším volebním speciálu byl dotazován bývalý starosta Hazlova Miroslav Všetečka.

Starosta Aše o situaci kolem kandidatury SZSP v komunálních volbách

Z měst

Starosta města Aše v rozhovoru pro mvtv.cz popisuje vývoj situace kolem kandidatury strany SZSP do zastupitelstva města Aše. Co celou situaci vyvolalo a jaké důsledky může mít pro Aš případné vypsání nových voleb?

Volby 2014: Jaroslav Bradáč (SPO)

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY

Do Senátu Parlamentu ČR kandiduje za Stranu Práv Občanů i Ing. Jaroslav Bradáč. Co nabízí za okrsek Chebsko a Tachovsko v případě, že by se stal senátorem.

Volby 2014: Rudolf Trachta (ČSSD) a Josef Vaněk (Hazlov pro občany)

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY

Do zastupitelstva obce Hazlov kandidují i další dva hosté, kteří přijali pozvání do předvolebního speciálu televize mvtv.cz. Rudolf Trachta (ČSSD) a JUDr. Josef Vaněk (Hazlov pro občany).

Aš má nový bezpečný klub pro mládež

Z měst

V Aši je nově otevřen volnočasový klub pro mládež od 15-26 let. Jmenuje se Sklep a funguje každé pondělí až čtvrtek od 14 do 18 hodin v prostorech klubu Cihellna v Lidovém domě. Jeho cílem je především nabídnout mladým lidem bezpečné zázemí pro…

Volby 2014: Petr Všetečka (HNHRM) a Robert Vyskočil (PRO Sport a Zdraví)

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY

Představujeme další kandidáty do zastupitelstva města Aše. Prvním je Petr Všetečka, DiS., kandidující za Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst, a druhým Mgr. Robert Vyskočil, který je na kandidátce hnutí PRO Sport a Zdraví.