logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3148

V Aši přibude nové dětské hřiště

Z měst

Přestože Aš neuspěla v internetovém hlasování o Rákosníčkovo hřiště, starosta ho slíbil postavit i bez podpory obchodního řetězce. Lidé by měli sami rozhodnout, kde bude nové hřiště stát.

Děti v maskách putovaly z pohádky do pohádky

Kultura

Dětský karneval přilákal do prostor bývalého AKS v Aši mnoho lidí. Pořadatelé připravili pestrý program a spoustu soutěží.

Byla vytopena ašská radnice

Z měst

O víkendu prasklo vodovodní potrubí v budově ašské radnice. Z druhého nadzemního podlaží stékala voda po schodech, výtahem i elektrickými rozvody, které poškodila.

Aš začala s revitalizací dalšího sídliště

Z měst

Sídlištní blok mezi ulicemi Karlova a Moravská by měl být během několika měsíců opraven. Měnit se budou silnice, chodníky, parkování, zeleň, osvětlení i městský mobiliář.

Zamezí vyhláška prodeji kradeného kovu?

Z měst

Od začátku března nesmí výkupny druhotných surovin vyplácet za šrot hotovost. Jak se vyhláška dotkne samotných výkupen? Ubude krádeží kovu ve městech, nebo se rozšíří černý trh se železem? A jak na vyhlášku reagují starostové Aše a Chebu?

Siberut: Ostrov lidojedů (2. díl)

Cestopisy Petra Mazáče

Petr Mazáč a MVTV.cz uvádí pokračování cestopisného dokumentu o mantawajských kouzelnících a šamanech. Podělí se s vámi o zážitky z cest po ostrově, kde ještě před nedávnem vládli obávaní lidojedi.

Studenti z 8 zemí světa navštívili ašské gymnázium

Z měst

V posledním březnovém týdnu se několik ročníků ašského gymnázia zúčastnilo projektu EDISON. Vysokoškolští studenti z Kolumbie, Japonska, Číny, Pákistánu, Taiwanu, Jižní Korei, Ukrajiny a Estonska přijeli ašské studenty seznamovat nejen s jejich…

Beseda s Halinou Pawlowskou zaplnila Besedu

Kultura

Zřejmě rekordní účast za poslední dobu zažil 27. února 2015 kulturní stánek v centru Hranic. Přes tři stovky lidí prožily pohodové setkání s mediálně známou osobností.

Karité: Bei mir bistu schein

Kultura

Skupina Karité představuje další videoklip z dílny televize MVTV.cz, kde byla píseň i nahrána.

Technická závada si vyžádala uzavření bazénu

Z měst

Narušená příčka v krytém plaveckém bazénu si vyžádala uzavření prostoru na několik dní. 3. března by mohl být bazén opět otevřený.