logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3108

Ašské zastupitelstvo schválilo rozpočet

Z měst

Poslední zasedání zastupitelstva v tomto roce se konalo 17. 12. 2014. Zastupitelé schválili rozpočet, či příspěvek na automobil pro tělesně postiženou ženu. Byly schváleny příspěvky na celoroční činnost i žádosti z grantového systému. Projednáván…

K naučné stezce údolím Bílého Halštrova vyšla brožura

Z měst

V rámci česko – německého projektu lze získat brožuru v českém i německém jazyce v muzeu a v infocentru v Aši.

V Aši se otevřelo nové kulturní centrum

Kultura

Uplynuly již více jak tři roky od rozsáhlého požáru, který nenávratně zničil známý ašský klub Klubíčko, jednu z ikon kulturně-společenského vyžití v regionu. Aš se však po letech dočkala a v pátek 12. prosince 2014 bylo otevřeno nové kulturní…

Chebský fotbalový klub slavil výročí

Sport

Zcela zaplněná sportovní hala v Chebu oslavovala šedesáté výročí fotbalového klubu. Desítky hráčů přijely sehrát exhibici pro stovky nadšených diváků, kteří společně nostalgicky vzpomínali na ligovou minulost.

Senioři mají v Aši nový klub

Z měst

Modernější, světlejší, přístupnější prostory získali ašští senioři pro vybudování Klubu důchodců v Karlově ulici.

O Odznak všestrannosti olympijských vítězů se bojovalo v Aši

Sport

Základní škola v Okružní ulici spolupořádala sportovní den pro děti z regionu. Ke sportování je mají motivovat jak odměny za výkony, tak přítomnost světově úspěšných sportovců.

Osadní výbory přichystaly mikulášské nadílky

Kultura

V celém regionu se do ulic vydali čerti, Mikulášové a andělé s dárky pro děti. Na mnoha místech byl připraven i program.

Největší kreslený vtip byl k vidění v Aši

Z měst

Základní škola v Hlávkově ulici v Aši zvala v sobotu 6.12.2014 na světovou raritu. Akci nazvanou ÓBRFRK si návštěvníci užili ve školní tělocvičně.

Anna Tyrolerová v Aši připravila vánoční výstavu

Kultura

Ve středu 3. 12. 2014 se v Aši konala vernisáž výstavy oblíbené výtvarné umělkyně Anny Tyrolerové. Prodejní výstava v bývalém informačním centru bude trvat až do 13. prosince.

Jak zlevnit a zkvalitnit služby MHD v Chebu?

Z měst

Nové vedení města Chebu bude připravovat výběrové řízení na provozovatele MHD. Se stávajícím provozovatelem bude rušit smlouvu, což mimo jiné nařizuje do roku 2018 udělat Evropská komise.