logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3192

Dark Side: Čestmír Švec

Dark Side

Narozen v Aši v roce 1959. Vedl normální život, prožil normální dětství. Je rozvedený, má dvě dcery. Celý život pracoval, v roce 1991 začal podnikat, ale zkrachoval. Pracoval i 16 hodin denně, aby se oddlužil. Dělal ve slévárně, kde dostal infarkt –…

Hasičárna v Aši bude mít novou fasádu

Z měst

Budova, kde je vlastivědné muzeum, bude mít novou fasádu. Památkáři mají podmínku, aby odpovídala té původní.

BrickStage: AC/DC Revival

Brickstage

Do Aše zavítala kapela AC/CZ, tedy česká revivalová verze nejznámější hard-rockové legendy. Zavítali i do pořadu BrickStage.

Čarodějnice v Aši neměly šanci

Z měst

U Restaurace U Tří lipanů se pálily čarodějnice. Byla postavena i májka. Doprovodný program a občerstvení přilákaly stovky lidí.

Zastupitelé v Aši rozhodovali na konci dubna

Z měst

Poslední dubnovou středu hlasovali ašští zastupitelé o ašských trzích, novém grantovém programu či financování správy nových hřišť. Vzali na vědomí informace od policie i o změnách v LaRitmě.

Ašský štít zaznamenal obrovskou účast

Sport

Přes 200 účastníků bojovalo na trati orientačního běhu v krásném prostředí kolem vrchu Háj v Aši. Objevil se mezi nimi i světově uznávaný sportovec Lukáš Bauer. Závodníci i pořadatelé si pochvalují skvělé zázemí sportovního areálu.

Západní Sumatra: Země rozmanitosti

Cestopisy Petra Mazáče

Petr Mazač a MVTV.cz uvádějí cestopisný dokument o západní Sumatře. Petr se s vámi podělí o zážitky z cest po ostrově, který je plný rozmanitostí a pohody.

Chebská Vyšší odborná škola se staví proti nenávisti

Z měst

Do projektu Hate Free se zapojila VOŠ Cheb jako první v Karlovarském kraji. Zónou bez násilí a nenávisti se může stát jakákoliv instituce, firma, místo, organizace či spolek.

Členové ABBA Stars zářili v Aši

Kultura

Hity švédské formace ABBA přilákaly do Lipan clubu stovky diváků. Skupina ABBA Stars ukázala, že patří bezesporu k nejlepším revivalům současnosti.

Beseda v Besedě s Adamovskou a Štěpánkem opět vyprodána

Kultura

Dva skvělí herci přijeli na západ Čech. Vystoupení mělo skvělou atmosféru. Zlata Adamovská a Petr Štěpánek si podmanili publikum v Hranicích.