logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3108

Jaroslav Dušek besedoval v Chebu

Z měst

Známý herec Jaroslav Dušek navštívil Papírnu v Chebu. Tam na něj čekal vyprodaný sál, který se zaujetím naslouchal poutavému vyprávění. Řeč byla o harmonickém rozvoji vědomí, toltécké filosofii, o dětech i smrti.

Chilli Music Bar se otevřel v Chebu

Z měst

Nový hudební klub nabízí v Májové ulici v Chebu příjemný prostor pro zábavu. Dlouho chybějící podnik ocenily na zahajovacím večírku stovky návštěvníků.

Slavnostnímu rozsvícení stromu přihlížely stovky lidí

Kultura

Vánoční jarmark, hudební vystoupení, kreativní dílny, ukázka kovářského řemesla. To vše bylo součástí programu první adventní neděle 30. listopadu 2014, který připravilo město Aš ve spolupráci s MěDDM Sluníčko.

Optimal Energy

Z měst

Nabídka úspor a levnějších energií.

Děti v Hranicích bojují za přechod

Z měst

Žáci základní školy se podíleli na přípravě podkladů k projektu, který by mohl znamenat vybudování přechodu pro chodce v problémovém úseku ve městě.

Spisovatelka s Downovým syndromem vydala svou první knihu

Z měst

Prostory bývalé papírny v Chebu byly svědkem slavnostního okamžiku. Křtu první knihy Františky Barborky Pošmourné, klientky Domova pro osoby se zdravotním postižením Pata Hazlov.

Koncert k Roku české hudby dvakrát zaplnil velký sál v Aši

Kultura

Základní umělecká škola Roberta Schumanna v Aši přichystala multižánrové představení pro školy i veřejnost. Téměř šest set diváků se mohlo dva dny po sobě dozvědět mnoho o českých skladatelích.

Chebské vánoční trhy začaly

Z měst

U prvního dne vánočních trhů v Chebu nechyběl Václav Neckář, který odpočítal rozsvícení stromku a zazpíval své největší hity. Na chebské náměstí dorazily tisíce lidí, které potěšily stánky, kluziště, flašinetář, hudební program a další.

Goethe bude chráněn před ašskou zimou

Z měst

Po vysázení 36 stromů čekaly Goethovo náměstí další úpravy. Na kašnu pod sochu slavného básníka bylo instalováno bednění, které má bránit vandalům i sněhu.

Město Cheb má připravený rozpočet

Z měst

Nové vedení města dá zastupitelstvu ke schválení nový rozpočet na rok 2015. Vycházet by se mělo především z koaliční dohody mezi ČSSD, KSČM a ANO.