logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3144

Senioři mají v Aši nový klub

Z měst

Modernější, světlejší, přístupnější prostory získali ašští senioři pro vybudování Klubu důchodců v Karlově ulici.

O Odznak všestrannosti olympijských vítězů se bojovalo v Aši

Sport

Základní škola v Okružní ulici spolupořádala sportovní den pro děti z regionu. Ke sportování je mají motivovat jak odměny za výkony, tak přítomnost světově úspěšných sportovců.

Osadní výbory přichystaly mikulášské nadílky

Kultura

V celém regionu se do ulic vydali čerti, Mikulášové a andělé s dárky pro děti. Na mnoha místech byl připraven i program.

Největší kreslený vtip byl k vidění v Aši

Z měst

Základní škola v Hlávkově ulici v Aši zvala v sobotu 6.12.2014 na světovou raritu. Akci nazvanou ÓBRFRK si návštěvníci užili ve školní tělocvičně.

Anna Tyrolerová v Aši připravila vánoční výstavu

Kultura

Ve středu 3. 12. 2014 se v Aši konala vernisáž výstavy oblíbené výtvarné umělkyně Anny Tyrolerové. Prodejní výstava v bývalém informačním centru bude trvat až do 13. prosince.

Jak zlevnit a zkvalitnit služby MHD v Chebu?

Z měst

Nové vedení města Chebu bude připravovat výběrové řízení na provozovatele MHD. Se stávajícím provozovatelem bude rušit smlouvu, což mimo jiné nařizuje do roku 2018 udělat Evropská komise.

Jaroslav Dušek besedoval v Chebu

Z měst

Známý herec Jaroslav Dušek navštívil Papírnu v Chebu. Tam na něj čekal vyprodaný sál, který se zaujetím naslouchal poutavému vyprávění. Řeč byla o harmonickém rozvoji vědomí, toltécké filosofii, o dětech i smrti.

Chilli Music Bar se otevřel v Chebu

Z měst

Nový hudební klub nabízí v Májové ulici v Chebu příjemný prostor pro zábavu. Dlouho chybějící podnik ocenily na zahajovacím večírku stovky návštěvníků.

Slavnostnímu rozsvícení stromu přihlížely stovky lidí

Kultura

Vánoční jarmark, hudební vystoupení, kreativní dílny, ukázka kovářského řemesla. To vše bylo součástí programu první adventní neděle 30. listopadu 2014, který připravilo město Aš ve spolupráci s MěDDM Sluníčko.

Optimal Energy

Z měst

Nabídka úspor a levnějších energií.