logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3193

Aš se bude nadále soudit o bývalé infocentrum

Z měst

V prostoru bývalého informačního centra mělo vzniknout rychlé občerstvení. Místo toho ho nový majitel prodal podnikatelům vietnamské národnosti, kteří zde otevřeli jednu z dalších večerek v centru města. Město bude proto vymáhat pokutu, nebo rozdíl…

Pozvánka na maturitní ples ašského gymnázia

Kultura

Milí diváci, neváhejte a přijďte na tradiční maturitní ples oktávy jediné střední školy v Aši, ašského gymnázia! Těšíme se na Vaší přítomnost. Bude to velké ;). VSTUPENKY na stání v předprodeji v infocentru. Studenti oktávy (2007-2015).

Na Chebsku se šíří žloutenka

Z měst

Především bezdomovci a uživatelé drog začali po Chebu šířit virovou hepatitidu typu A. Chebská nemocnice eviduje za rok 36 nakažených. Školy i obchody přijaly protiepidemiologická opatření.

Technické vzdělání se vyplácí firmám i zaměstnancům

Z měst

Firmy v regionu hledají technicky vzdělané uchazeče o práci. Za kvalitního pracovníka na vyšší pozici jsou ochotny lépe platit. Ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Karlovarského kraje přinášíme přehled některých významných zaměstnavatelů v…

Špičkoví hráči volejbalu předvedli své umění v Aši

Sport

Stovky dětí z ašských škol viděly ukázku tréninku i hry hráčů z extraligového týmu VK ČEZ Karlovarsko. Zájemci o volejbal mohou přijít na první schůzku a trénink 15.1.2015 v 18 hodin do sportovní haly v Geipelově ulici v Aši.

Spalovna v Chebu má podporu zastupitelstva

Z měst

Chebští zastupitelé na mimořádném jednání vyjádřili podporu pokračování přípravy výstavby zařízení na energetické využití odpadu. Mezi zastupiteli i občany se však stále jedná o kontroverzní téma.

Pandemia představí novou desku v Aši

Kultura

Po několika letech, přesně 16. ledna 2015, zahraje death-metalová kapela Pandemia v ašském klubu Cihellna. Na koncertě představí nově vycházející desku. Mnohem více se však dozvíte v rozhovoru s baskytaristou Jadrou Friedrichem.

Silvestrovský běh 2014 v Chebu

Sport

Úspěšný třetí ročník Silvestrovského běhu, který připravili organizátoři z Rozběhnito.cz, podpořila svou přítomností více než stovka účastníků nejen z Čech. Nesoutěžní sportovní událost absolvovali kromě běžců i chodci či cyklisté.

Na Nový rok hořelo v Aši bývalé obchodní středisko Prior

Z měst

Několik požárních vozů zasahoval 1. ledna 2015 na Hlavní ulici v Aši, kde propukl požár ve skladu bývalého obchodního domu. Díky včasnému zásahu nejsou škody rozsáhlé. Škody ani příčina nejsou zatím známy.

Sjezdovky v Aši otevřely poslední den v roce

Sport

Na Silvestra 2014 se rozjely vleky v lyžařském areálu na vrchu Háj v Aši. Stovky lyžařů se konečně dočkaly.