logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3172

Koncert k Roku české hudby dvakrát zaplnil velký sál v Aši

Kultura

Základní umělecká škola Roberta Schumanna v Aši přichystala multižánrové představení pro školy i veřejnost. Téměř šest set diváků se mohlo dva dny po sobě dozvědět mnoho o českých skladatelích.

Chebské vánoční trhy začaly

Z měst

U prvního dne vánočních trhů v Chebu nechyběl Václav Neckář, který odpočítal rozsvícení stromku a zazpíval své největší hity. Na chebské náměstí dorazily tisíce lidí, které potěšily stánky, kluziště, flašinetář, hudební program a další.

Goethe bude chráněn před ašskou zimou

Z měst

Po vysázení 36 stromů čekaly Goethovo náměstí další úpravy. Na kašnu pod sochu slavného básníka bylo instalováno bednění, které má bránit vandalům i sněhu.

Město Cheb má připravený rozpočet

Z měst

Nové vedení města dá zastupitelstvu ke schválení nový rozpočet na rok 2015. Vycházet by se mělo především z koaliční dohody mezi ČSSD, KSČM a ANO.

Karité: Mr. Sandman

Kultura

Do oživeného nahrávacího studia televize MVTV zavítala kapela Karité. Ta mimo jiné nahrála známou píseň z 50. let jménem Mr. Sandman.

Po 7 měsících je opravena silnice z Aše do Hranic

Z měst

Pět kilometrů nové silnice z Aše do Hranic bylo předáno ve čtvrtek 20. listopadu 2014. Stavba za více jak 33 milionů by měla především zvýšit bezpečnost provozu na této frekventované komunikaci.

V Aši byl postaven vánoční strom

Z měst

Advent se blíží a Ašské lesy s.r.o. postavili na Poštovním náměstí v Aši vánoční strom. Ašské služby s.r.o. tak mohli začít s výzdobou.

Františkolázeňská 24-hodinovka opět spojila příjemné s užitečným

Z měst

Celkem 459 běžců se díky řadě dobrovolníků mohlo zapojit do charitativního běhu ve Františkových Lázních. Ideální počasí a skvělá atmosféra doprovázely celých 24 hodin. Pro Hospic sv. Jiří se vybralo rekordních 95.961 korun.

Zajímavý projekt spouští od prosince v Aši

Z měst

Ve spolupráci Městské policie Aš, Policie České republiky a Prevence kriminality při Městském úřadu v Aši se můžete v ulicích města setkat se zajímavou formou upozornění související s drobnou kriminalitou.

Jaké může být budoucí uplatnění vašich dětí na trhu práce?

Z měst

Besedu s názvem „Budoucí uplatnění Vašich dětí na trhu práce“ uspořádala Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje v Aši. Cílem je přesvědčit rodiče a budoucí studenty o tom, že má technické vzdělání v našem regionu perspektivu. Generálním…