logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3223

Únik plynu komplikoval dopravu v Aši

Z měst

Krátce po poledni byla uzavřena Hlavní ulice od křižovatky s ulicí Gustava Geipela směrem do Německa. Důvodem byl unikající plyn z poškozeného nízkotlakého vedení.

Dětský domov Aš oslavil 50. narozeniny

Z měst

Ašský dětský domov uspořádal oslavu 50. výročí přestěhování dětí z dětského domova na Větrově do dnešního domova v ulici Na Vrchu, v Okružní a v Sadové. Sešli se bývalé tety, svěřenci i přátelé domova.

Práce v Jiráskově ulici finišují

Z měst

V ulici Jiráskova probíhá střední oprava komunikace, včetně opravy chodníků. Oprava spočívá v odfrézování 3 cm starého povrchu, vyspravení větších výmolů a položení nového 5cm povrchu v celé šíři. Ve středu 28. srpna pokládala společnost Algon nový…

Rychlé zastupitelstvo schvalovalo jednohlasně

Z měst

Na srpnovém zasedání zastupitelstva byla schválena změna směrnice pro rozdělování peněz z Fondu na podporu celoroční činnosti, byly propláceny peníze za zhodnocení majetku a nezapomnělo se ani na komplikace v Aritmě.

Stavební úpravy v bývalé Aritmě se zkomplikovaly

Z měst

Pří rekonstrukci budovy se našly dřevěné části napadené dřevomorkou. Starosta Aše Dalibor Blažek vysvětluje další postup a opatření v souvislosti s místy, kde by mělo vzniknout nové kulturní centrum a sídlo Základní umělecké školy Aš.

V Hranicích se stovky lidí sešly na tradiční pouti

Kultura

Mariánská pouť má letitou tradici. Další ročník se konal za příznivého počasí. Zahrádkáři zvládli organizaci na jedničku.

Triatlon Dřevěný člověk 2013

Sport

21. ročník odstartoval v sobotu 24.08.2013 na břehu Jesenické přehrady. Závody pořádala firma LAGARDE Spedition spolu se sponzory, obchodními partnery a městem Cheb. Výsledkem byly skvělé výkony, přátelská atmosféra a 15 tisíc korun pro chebský…

Badmintonisté trénovali pod dohledem zkušeného trenéra

Sport

Ašští badmintonisté se připravují na sportovní sezónu. V rámci soustředění trénovali s hráči Karlových Varů a Teplic.

Letní slavnosti byly opět největší kulturní akcí v Aši

Kultura

Další ročník letních slavností byl věnován bramborám a různým pokrmům z nich. Kvalitní hudba, známé hvězdy, zábava pro všechny generace čekala na vrchu Háj na tisíce lidí.

Letní scéna v sadech Míru ožila v létě 2013 pestrým programem

Kultura

Sdružení ProAš připravilo pro návštěvníky letní kavárny další hudební překvapení. Zdarma si návštěvníci vychutnali Nika a kapelu In Basement.