logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2832

Bál seniorů přilákal stovky návštěvníků

Kultura

Bohatá tombola, taneční hudba, příjemná atmosféra čekaly na hosty v sále bývalého AKS.

Srážka vlaku s osobním automobilem

Z měst

Vlak po nárazu tlačil osobní auto přes padesát metrů. Nepozorná řidička vjela na nechráněný železniční přejezd v Aši a střetu už nedokázal nikdo zabránit. Škoda je značná. Auto musel z trati vyprostit jeřáb.

Nadějný ašský cyklista vyhrál několik závodů - na kole jezdí i do školy

Sport

Někteří mladí sedí doma u počítače, někteří mladí nevědí co se sebou. Někteří se nudí. To však není případ Přemka Nováka.

Martin Kločák - oběť, kat, či zachránce?

Ptáme se

Zviditelnil své požadavky ve zpravodajství celoplošných televizí. Svádí svůj boj o nápravu stavu vězeňství v České republice.

Rozhovor s Janem Hýblem, bývalým starostou města Hranice

Ptáme se

Část hranických zastupitelů požaduje odstoupení starosty Miroslav Picky.

František Argaláš oficiálně představil CD

Kultura

Křest remixů tanečních hitů zpestřil diskotéku. Program byl doplněn o parodické vystoupení. Klubovna Jiskry Aš u bývalé restaurace Střelnice byla zaplněna do posledního místečka.

Lampiony „světlušek" ozářily krásně Krásnou

Kultura

Stovky spokojených účastníků viděly další ročník Krásenské buchty. Po hodnocených výtvorech se „zaprášilo". Všem chutnalo. Obec Krásná znovu dokazuje, že parta nadšených lidí umí připravit skvělou akci.

Jak bude vypadat nové Klubíčko?

Z měst

Veřejnost si mohla prohlédnout prostory budoucího Klubíčka a kulturního střediska, které postupně vznikne v budově bývalé Aritmy.

1. Ašský candrbál: Zubatá se jenom smála

Kultura

Povedený netradiční ples dosáhl svého cíle. Známe nejlepšího poskytovatele sociálních služeb na Ašsku a víme, kdo tančil překvapivě nejdéle. Podívejte se.

Česko proti chudobě - Gymnázium a SOŠ Aš taktéž

Z měst

Čím dál více lidí podléhá relativní chudobě, která je dána výší příjmu. Ta by neměla klesnout pod 40% střední výše příjmu daného státu.