logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3107

Spustili jsme pro vás internetové infocentrum

MVTV NEWS

Nové virtuálním infocentrum Aše a okolí vás jako jediné přivede na správnou cestu za turistickými cíli, provede vás místy konání, představí vám pořadatele kulturních, společenských, sportovních a dalších akcí a vždy vás včas upozorní na událost,…

Badminton v Aši si získává přízeň dětí i dospělých

Sport

Na 26.leden 2013 bylo určeno datum konání skvěle připraveného badmintonového turnaje neregistrovaných dívek a chlapců do 15 let. Ašští hráči si vedli velmi dobře.

Z Aše do Prahy na koloběžce kvůli volbě prezidenta

Z měst

Známý ultramaratonec Miloš Škorpil byl v Aši volit Karla Schwarzenberga. Poté odjel až na Pražský hrad na koloběžce. Prezidentem se stal Miloš Zeman.

Holuby v Aši čeká odchyt

Z měst

V zimním období se kvůli snadnému odchytu započalo s redukcí počtu přemnožených holubů, kteří poškozují nemovitý majetek a přenášejí nemoci. Celkem 5 klecí již zachytilo přes 160 holubů.

Na vrchu Háj začaly školní lyžařské kurzy

Sport

Ašská sjezdovka boduje u začátečníků i pokročilých. Školy aktivně využívají nabídky výuky na skvěle připravených plochách pro lyžaře.

120. výročí založení ZUŠ R. Schumanna v krátkém dokumentu

Kultura

V krátkém dokumentu si připomeňte koncert ke 120. výročí založení ZUŠ R. Schumanna v Aši. Komentář k videu četly Pavla Hošková a Anna Pokorná.

V Hlávkově ulici v Aši se opět vystavovalo zvířectvo

Z měst

Dlouholetá tradiční výstava zvířectva nabídla školám i veřejnosti zajímavou podívanou. Chovatelé prodávali, nakupovali. Na všechny pak čekala od Českého svazu chovatelů ZO Aš sobotní nadílka.

6. díl Tajemných zákoutí

Tajemná zákoutí

To, že byla v minulosti Aš a okolí osídleno převážně Němci, se ví. To, jaké strasti bývalým místním obyvatelům přinesla jejich národnost a jazyk, ví už méně lidí. Možná o tom ani vědět nechtějí.

Sedmnáctiletý David Nushart připravuje další atraktivní akce

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY

Pořadatel promítání filmů Bastardi, či Až do města Aš neusíná na vavřínech. Jedná o vystoupení Martina Dejdara a možná se objeví v hlavní roli připravovaného televizního seriálu.

Napříč Petrem Nikodémem

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY

Vyzpovídali jsme Petra Nikodéma, neotřelého ašského hudebníka, z jeho hudební inspirace a ambicí. Nikovu tvorbu můžete slyšet na www.bandzone.cz/nik.