logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3217

Polibkorekord v Aši stanoven

Z měst

Na náměstí se líbaly páry. Nultý ročník setkání zamilovaných provázely úsměvy. Všichni věří v setkání za rok.

Čarodějnicím navlhla košťata

Z měst

Poslední dubnový den ve znamení tradic. Studené a deštivé počasí neodradilo stovky lidí od tradičního zapalování ohňů. Na mnoha místech byl připraven doprovodný kulturní program.

Automobilové skvosty obsadily pěší zónu ve Františkových Lázních

Z měst

Tisíce návštěvníků viděly eleganci historických vozidel. Pastva pro oči automobilových i motocyklových fanoušků přilákala tisíce lidí. Lázeňské město hostilo 15. ročník mezinárodní soutěže.

V muzeu proběhla již třetí degustace čajů

Z měst

Ašský rodák, Ing. Zdeněk Nepustil, připravil ve spolupráci s muzeem v Aši degustaci čajů. Přibližně dvacítka návštěvníků strávila čtvrteční odpoledne ochutnávkou čajů z Thajska, kterou provázelo poutavé vyprávění pana Nepustila.

Ti nejmenší uklízeli v přírodě. V okolí jezírka byl nepořádek

Z měst

Aktivita dětí a učitelek nastavuje zrcadlo těm, kteří odhazují odpady v přírodě. Do boje proti nepořádku vyrazily i nejmenší děti.

Premiéra klipu: XDog - Vždycky máš na výběr

Kultura

V produkci MVTV.cz vznikl první oficiální videoklip rapera známého jako XDog k tracku Vždycky máš na výběr produced by Anno Domini Beats

XDog mluví o prvním videoklipu

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY

Raper XDog a tvůrce jeho klipu k tracku Vždycky máš na výběr přiblížili vznik oficiálního videa.

8. díl Tajemných zákoutí

Tajemná zákoutí

Známe město na povrchu. Známe domy, které se boří, známe ulice, které se kroutí. Známe stromy, které rostou spolu s námi a známe i jezera, ve kterých se můžeme zchladit v horký letní den. Odedávna však v lidech panuje strach z podzemí...

Dům dětí a mládeže Sluníčko Aš prošel kontrolami na výbornou

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY

Eva Holečková má zcela jasno v koncepci dalšího rozvoje zařízení sloužícího především dětem. Složité období ukázalo nesrovnalosti v účetnictví pod vedením bývalého ředitele. Policie pokračuje ve vyšetřování.

Dubnové zastupitelstvo zasedalo déle něž obvykle

Z měst

Diskutovalo se nad veřejným pořádkem a prodejem infocentra. Kvůli vyplácení peněz musela být vyhlášena dohodovací přestávka.