logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3052

Ve všední den se nevšedně pobavili děti i dospělí

Sport

V soutěžích děti ukázaly, jak to umí v sedlech koní a jak jim to sluší.

Rozhledna byla očištěna horolezci

Z měst

Ašští dobrodruzi neváhali slaňovat ašskou rozhlednu, aby jí očistili od náletů a travin. Nezvyká podívaná neutekla naší kameře.

Ideální počasí provázelo tenisový turnaj

Sport

Již potřetí se při přátelských tenisových utkáních setkali hráči Jiskry Aš a německého TSV 1861 Zirndorf. Na příští rok je turnaj plánován do Německa.

V Aši by měly být měřiče rychlosti

Z měst

Zastupitelstvo schválilo zpracování studie Bezpečné město, která by měla řešit překročování a měření rychlosti na silnicích i vymáhání pokut.

V Doubravě se setkaly německé a české děti

Z měst

Setkání probíhalo v rámci česko-německého tábora. Děti společně prožily sportovní aktivity, výlety, ale také poznávací akce zaměřené na životní prostředí a přírodu. Ubytovány byly v areálu Ašských lesů a v lesích hledaly i poučení.

Slavnosti „trhly“ rekord v návštěvnosti

Kultura

Tisíce lidí si užily nádherný den, gastronomické hody a pestrý program. Fenomenální členové Čechomoru, skvěle zpívající Katarína Knechtová a rozskákaný Tleskač dostali lidi do varu.

Dalibor Blažek se chystá do voleb

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY

Před volbami do Zastupitelstva Karlovarského kraje vám rádi představíme kandidáty z Ašska. Jedním z nich je i současný starosta Aše Dalibor Blažek. Co ho nutí kandidovat a s jakými cíli před voliče předstoupí?

Streetball pod rozhlednou

Sport

Na vrchu Háj se rozdávaly ceny za nejlepší výkony ve streetballu. V zimě se chystá další turnaj.

7. díl, odbor životního prostředí, Ing. Iva Kubíčková

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY

V dnešním díle vám vedoucí odboru životního prostředí Ing. Iva Kubíčková přiblíží práci, kterou se svými spolupracovníky vykonává.

Klepi – open 2012 zlákal tenisty

Sport

Ve čtyřhrách se utkaly desítky hráčů. Tradice turnaje, který je specifický svým náhodným výběrem soupeřů i spoluhráčů pokračuje.